Çerkes-Türk evliliği yapanlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bence burda yazılan tum sorunlar kişilikle alakalı ve erkeklerin kökeni bahane etmep kullanmasıyla. sonucta kitaplarda yazmıyo su ırk bunu yapsın o ırk sunu yapsın falan diye. aklı çalısan neyin doğru neyin yanlıs oldugunu bilir:KK37:

yav sen lezgiyiz dedin aa yaşasın kardeşlik falan olduk duygusal anlar yaşadık ben öyle hatırlıyorum :KK9:

Evet sana bir kere soylemistim orda ne dediysem odur :KK53:
Benim enistelerimin biri de cerkes onlar farkli ben karistiriyorum hangimiz neydik diye :)
Bu arada bu eniste anne tarafimdan :KK53:
Benim baba tarafi cerkes :KK53:

bence burda yazılan tum sorunlar kişilikle alakalı ve erkeklerin kökeni bahane etmep kullanmasıyla. sonucta kitaplarda yazmıyo su ırk bunu yapsın o ırk sunu yapsın falan diye. aklı çalısan neyin doğru neyin yanlıs oldugunu bilir:KK37:

çalışmıyor demek ki bazı sürümlerin :KK9::KK9:

Evet sana bir kere soylemistim orda ne dediysem odur :KK53:
Benim enistelerimin biri de cerkes onlar farkli ben karistiriyorum hangimiz neydik diye :)
Bu arada bu eniste anne tarafimdan :KK53:
Benim baba tarafi cerkes :KK53:

vıyy tamam ya lezgi kardeşim gel sarılayım bir kez daha :KK60:

Bence senin de yüzde yüz baskın olman baskın olmaya çalışman doğru değil eşinin düşüncelerini de önemsemen lazım. Çerkez Türk diye ayıramayız. Çerkes çerkesle ya da türk Türkle anlaşamayabilir. Orta yolu bulmayı deneyin. Siz eşinizi düşünün ki o da sizi düşünsün

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim anneannem çerkez severek evlenmişler ama dedemle hiç anlaşamıyolarmış.

eskilerde adet usul uygulanması yoğun olduğu için
ama anlarım anneannenizi dedenize diş geçirmeye çalıştıkça dedeniz de dikleniyordur aynı biz gibi :KK31:

Bence senin de yüzde yüz baskın olman baskın olmaya çalışman doğru değil eşinin düşüncelerini de önemsemen lazım. Çerkez Türk diye ayıramayız. Çerkes çerkesle ya da türk Türkle anlaşamayabilir. Orta yolu bulmayı deneyin. Siz eşinizi düşünün ki o da sizi düşünsün

ona göre öyle bir şey. erkek bir yere gidiyorum derse kadın nasıl vıdı vıdı yaparmış. kadın gibi kavga edicekmişim. yok kadın gibi nazlanıcakmışım kavgada öfff... ben lafımı ortaya koyarım valla niye kadın gibi nazlanayım :KK53:

birçoğumuz hinduyuz o vakit :KK53:
hele ben baş hinduyum :KK9:

:KK1::KK1::KK1: Ayyyy gülmekten öldüm ya :KK9::KK9: İçime öyle işlemiş ki geçen rüyam da gemici olmuşum ne alakaysa. Gemiye bindim herkes sevdiğine, kocasına el sallıyor ben de ayakkabı fırlatıyordum ama bir değil iki değil. O kadar ayakkabıyı nerden buldum bilmem. Sabah gülerek uyandım, eşim soruyor ne gülüyorsun diye. Ben de rüyam da seni gördüm dedim. Hiç sarılmayan adam ya öyle mi? dedi ve bana sarıldı :KK1::KK1::KK1::KK1: Bastım kahkayı, iyi misin? Diyor. Bilse nasıl gördüğümü :KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1: Ayyyy gülmekten öldüm ya :KK9::KK9: İçime öyle işlemiş ki geçen rüyam da gemici olmuşum ne alakaysa. Gemiye bindim herkes sevdiğine, kocasına el sallıyor ben de ayakkabı fırlatıyordum ama bir değil iki değil. O kadar ayakkabıyı nerden buldum bilmem. Sabah gülerek uyandım, eşim soruyor ne gülüyorsun diye. Ben de rüyam da seni gördüm dedim. Hiç sarılmayan adam ya öyle mi? dedi ve bana sarıldı :KK1::KK1::KK1::KK1: Bastım kahkayı, iyi misin? Diyor. Bilse nasıl gördüğümü :KK1::KK1::KK1::KK1:

ahahahah öldüm gülmekten :KK60:
ben dün gece rüyamda fayansta sürükledim kollarından tutup 1.65 boyumla 1.90 adamı sürükledim
55 kilo halimle 100 kiloluk adamı var sen düşün ne kadar kızmışım :KK60:

Bence erkek cerkezler cok tutucu. Tutucu derken hani derler ya kazak erkegi diye. Maco vari :))

Erkek cerkez olsa daha zor gibi.
Ya da bana oyle geliyo :))

Keşke bu tarz rüyalar gerçek olsa :KK16::KK16::KK9::KK9:

ah canım ah keşke :KK53: fırsatını bulursan yap :KK9:

Bence erkek cerkezler cok tutucu. Tutucu derken hani derler ya kazak erkegi diye. Maco vari :))

Erkek cerkez olsa daha zor gibi.
Ya da bana oyle geliyo :))

aa hanımlarına hiç öyle değiller valla sökmez onların maçolukları :KK53:

evet aynen öyleymiş annemin anlattıklarına göre.

of biliyorum işte yetişme şeklinden dolayı :KK25:

ah canım ah keşke :KK53: fırsatını bulursan yap :KK9:

aa hanımlarına hiç öyle değiller valla sökmez onların maçolukları :KK53:

of biliyorum işte yetişme şeklinden dolayı :KK25:

Çok isterim ama rüyada belki 50 çift ayakkabı attım o kadar yok hani :KK53::KK53: dur sana bir şey daha anlatayım :KK37:

Hani şu el süpürgeleri varya manuel olan, hani balkon falan yıkadığımız. Ev de kimse yoktu o gün. Kaldırıp, itemeyeceğim bir mobilyanın arkasından bir şey çekecektim onla deniyordum.

Eşim de cüzdanı ev de unutmuş eve gelmiş ama duymadım.Bu arkadan yaklaşıpta cüzdan nerde diye sorana kadar ben sıçrayıp, panikle süpürgeyle vurmaya başladım. Anın şoku ile eşimin olduğunu 15 sn. sonra farkettim ama fırsat bu fırsat deyip üç beşte öylesine vurdum. :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:Tabi normalde vurmaya kalksam karşılık verirde korkuttuğunu anladı. Ama iyi oldu oooh :KK9::KK9::KK9:

Merhaba ben gurcuyum bizim geleneklerimiz cerkeslerle cok benzerdir ayni ailenin farkli kollariyiz sadece.. eskiden Turklerle evlenilmezdi bizde geleneklerelimize uyamazlar diye.. ama artik o kadar kati degiller bu konuda.. biraz anaerkil olmakla beraber bizim adetlerimiz saygi ve ilgi ustune genelde :) gurcu kizlarinin kocasi kiymetli olur derler bizde :)) o yuzden hic endiselenmeyin bence :)) simdiden mutluluklar size :))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X