ÇEYİZ DERDİİ

kedililos

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2023
315
200
Kızlar selam.Aslında çkb takımı ile ilgili fikir danışacağım ama bu alan daha çok erişim aldığını için buraya konu açtım yardımcı olursanız sevinirim.

Jumbo'dan indirim görünce çkb takımı sipariş ettim,1800 modelinden.Ama daha sonra yorumlarda Karaca Jumbo'yu satın aldıktan sonra kalitesiz ve zamanla paslanmış olduğunu okudum.İade etmeyi düşünüyorum.

Yakın zamanda Jumbo çkb alıp kullanan var mı aranızda,yorumlarınız nedir ?

Evet jumbo önceden kaliteliydi. Ben almadım mesela ama ablam indirim görünce iyi diye aldı memnun olmadı. Servis takımı aldı, büyük kaşık,maşa falan oluyor ya bir de küçük tencere aldı ama memnun kalmadı. Ben günlük çkb takımı için nehir, misafir için solingen tercih etmiştim 2 sene önce evlenirken.

Ürün elinize geldi mi ?

Karaca mağazasından iade edin.

Karaca'nın düdüklü tencere+tencere kampanyasından aldım (internet)
Ürün geldi ama teneke gibi birşey çelikle alakası yok
Hoş o fiyata 2 tencere almak mümkün değildi
Ama kumar işte ... Kapağı da sıkıntılı çıkınca iade ettim mağazadan.

Ürün elinize geldi mi ?

evet bugün teslim aldım.kaliteli görünüyor ama işte herkes paslandığından ve kalitesizliğinden şikayetçi olmuş.

Jumbo önceden çok kaliteliydi çevremdeki herkes memnun,dediğiniz gibi kumar mı yoksa karaca kaliteyi mi düşürdü merak ediyorum

Ben jumbo aldım ama hala kullanmadım,dediğiniz gibi indirimde görünce aldım.
galiba eski kalitesi yok yorumlarından okuduğum kadarıyla.herkes paslandığını ama garantiye gittiğinde kullanıcı hatası olduğunu söylediklerini yazmış

Evet jumbo önceden kaliteliydi. Ben almadım mesela ama ablam indirim görünce iyi diye aldı memnun olmadı. Servis takımı aldı, büyük kaşık,maşa falan oluyor ya bir de küçük tencere aldı ama memnun kalmadı. Ben günlük çkb takımı için nehir, misafir için solingen tercih etmiştim 2 sene önce evlenirken.
ben de nehir alacaktım,ama ilginç yanı 2 al 1 öde kampanyası ile hepsinden daha uyguna geldi jumbo

evet bugün teslim aldım.kaliteli görünüyor ama işte herkes paslandığından ve kalitesizliğinden şikayetçi olmuş.

Jumbo önceden çok kaliteliydi çevremdeki herkes memnun,dediğiniz gibi kumar mı yoksa karaca kaliteyi mi düşürdü merak ediyorum

avm deki mağazaya gidin ve iade talebi oluşturun içinize sinmediyse.

28 yıldır emsan kullanırım. Benim artık misafirlik v.s. yok günlük kullanıyorum

Hiçbir şey olmadı.

Mühim olan içinize sinmesi ama yorumlarda çoğunluk kötü yazdıysa bir ürün emin olun kötüdür.

avm deki mağazaya gidin ve iade talebi oluşturun içinize sinmediyse.

28 yıldır emsan kullanırım. Benim artık misafirlik v.s. yok günlük kullanıyorum

Hiçbir şey olmadı.

Mühim olan içinize sinmesi ama yorumlarda çoğunluk kötü yazdıysa bir ürün emin olun kötüdür.
Evet ben de öyle düşünüyorum

Ürün elinize geldi mi ?

Hangi model acaba hatırlıyor musunuz?

Ben 5 sene önce almıştım jumbo, özel davetler dışında günlük kullanmadım. Kullanınca da elde yıkayıp bezle kurulayıp kutularına kaldırdım damla izi vs olmaması için. Mudodan aldığım set de aynı şekilde kullandım. O yüzden iki setim de yeni almışım gibi. Günlük takımımda nehir var, bir arıza çıkarmadı, ikea takım pas tutuyor. Günlük kullanır gibi kullanacaksanız paslanması muhtemel ama bu markadan bağımsız bir durum bence.

X