Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

kızlar bende shaferin magazasında bunlar vardı 145 ytl sizce nasıl...?

pr_01_10246_max.jpg

her ikiside canım ya bundan 1-2 sf önce ürünün özellikleri yazmıştım ona göre bu ürün nasıldır diyorum birde sizler ne tavsiye edersiniz bana.su filtreli süpürgem var zaten ama çok teferruatlı ve hantal geliyor bana.günlük birşey istiyorum fiyatıda uygun olmalı ki bu benim 2. süpürgem olacak çünkü

Canım ben ceyizim için aldığım ürünü söyleyeyim bi incele. Philips FC 9170 Performer Elektrikli Süpürge. Uzuun araştırmalar onucunda buldum bunu. Emiş gücü çok yüksek diğer modellere göre ve kesinlikle hantal değil.
BHD_FC9170%20_481.jpg

Dayanamadım gizli gizli çektim resmini sırnaşık şey Yastık kılıfı pembe çarşafı işe kırmızı fakat rengi turuncu gibi çıkmış parlak ve yumuşak bişey.
s6006517sb0.jpg

aaa ben bunu görmustum harıka cok canlı canlı bı renk hatta pc gorduğunden daha canlıydı gule gule kullan canım ben pek pembe gıbı böle cok parlayan renklerı sevmedım için almamıştım ama taç bellı kalıtesı bellı:1hug:

asortıkk yawrım tepsın harıka ı gunlerde kullankaydirigubbakcemile5

valla cnm bilmiyorum.. evkurdan aldım ben.. sözde evkurun kampanyasıymış...

valla çok araştırdım diğer markalarıda ama jumbo hem en kalitelisi hemde en kibarı hemdee en moderni gibi geldi bana :)

karacadan almıştım seramik kahvaltı senitini. ben normalde seramiklerden hoşlanmam ama bu takım çok hoşuma gitmiştii.

hayy allah nasıl öğrenebiliriz bu kalite mevzusunu:uhm::uhm:

canım aldığın takım bunun gibi bişey mi?

4539759.jpg

senin için küçük bi araştırma yaptım :1ninca: karacanın bu takımları tamamen seramik değil. %75 porselen, %25 seramik.. problem edecek bişey olduğunu sanmıyorum telaş etme kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
ewet canım orda satılıyormuş arkadaş ykm diye yazmış orda fiyatı ne kadar bilmiyorum fiyat yazmamış bende sordum yanıt gelmedi ç.dışı sanırım..nette bi sitede buldum ben hayat87 de yazmış 87,50ytl

ay iimidir ki fosforu çıkarmıki..ya olay ilginç aslında ama modelleri pek beğenmedim bugün gidip bakıcam ben başka model varsa alırım şekerhihoyyyt

ewet modeller çok hoş değil fakat fosforlu olması güzel acaba ne kadar sürüyo fosforlu olması fiyatı da çok ucuz bişey değil birde alıp 5-10 dk fosforlu oluyosa bence değmez o kadar para vermeye sen bir bak bilgi edin değişik modelleri varmı bizede haber verirsin

Son düzenleme:
canım ben 4 tane saten şifon vs.. fantezi gecelik aldım.. 2 tane penye pijama takımı aldım.. 4 tane sutyen kulot takım aldım.. 2 tane şort atlet takımlardan aldım.. 1 tane de penye mini gecelik aldım..hihoyyyt daha da almayı düşünüyorum güzel ve uygun buldukça.. bi de nişan bohçasında gelecek zaten kaliteli 6lı takımlardan.. yeter şimdilik haftanın her gününe ayrı takım :jeyyar:

ya ben hiç böyle düşünmemiştim pjama tak.alıp duruyorum bende almaya başlayım napim valla kızlar bu başlık da olmasaydı benim çeyiz yarım kalacaktı :roflol::roflol:

ewet modeller çok hoş değil fakat fosforlu olması güzel acaba ne kadar sürüyo fosforlu olması fiyatı da çok ucuz bişey değil birde alıp 5-10 dk fosforlu oluyosa bence değmez o kadar para vermeye sen bir bak bilgi edin değişik modelleri varmı bizede haber verirsin

nişanlıma söyledim böyle bi nevresim varmış diyee...yaa kim izliycek onu gece gece ne anlamı var diyo:bbo:

aksesuarların çok gzel canım güle güle kullan tabaklı mum da çok hoşuma gitti masa üst için falan çok güzel.

bu istanbul pazarları ne kadar güzel oluyor sanki çerezlikler de hoşuma gitti.

nişanlıma söyledim böyle bi nevresim varmış diyee...yaa kim izliycek onu gece gece ne anlamı var diyo:bbo:

çok hoş ya güldürdün beni falla ehuehuehue... bi bakıma nişanlın doğru diyo valla ışıkları kapatıp nevresim fosforlansında izlesek denmicez ben vazcaydım almaktan valla.. sağlık açısındanda zararlıdır belki fosforlanıyo ya ondan

Gözüme takıldıkça çeyizime aksesuarda alıyorum son aldıklarım

2000008173.jpg

muhtelif_ÇERÇİ%20AHŞAP%20MUMLUK.JPG

BG20.jpg

adszat1.jpg

bu kendi yaptığım oyma takı kutusu :)

%7B0A4ACFE3-0950-4841-B928-7B44F74BB1AA%7D_Resim%20185-P.jpg

%7BFE111426-1727-41AE-8368-9C5C2932992B%7D_Resim%20039-P.jpg

Melekli biblolarım çok şekerler ya :)

adsz1vx0.jpg

annem pazardan almış küçük çerezlik :)

güle güle kullan tatlım çerçeve ve mum benimde çok hoşuma gitti çok hoş duruyo