Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

slm kizlar.
araniza bende katila bilirmiyim?
benim fazla ceyizligim yok
bir kac parca plastigim tamam :-) hatta bütün plastiklerim tamam diyebilirim

resimlerini bulduklarimi ekliyorum

Son düzenleme:
yemek yaparken kullana bilecegim yagliklar

yada icinde ayran omlet gibi seyleride hazirliya biliyoruz

Son düzenleme:
resim135oo9.jpg

buda işlemelı ve ucları turuncu dantellı(cıkmamıs paketı acmadım) kaynanam ıcın nevresım ördum

kızlar bimden haber vermeye devam ediyorum :))) vallahi içinize soktukları bi ajan falan değilim :)))

557_big.jpg

Polar Battaniyeli Nevresim Takımı Çift Kişilik Evim

~200x220 cm polar battaniye
~50x70 cm 2 adet yastık
~210x240 cm çarşaf
%100 pamuk
Antialerjik

27,50 ytl

kısss böcük karacanın desenli tenceresi mi var :S karacanın normal tencere setini aldım.ya ben bi teflon takımı almak istiyorum ama karar veremiyorum kalitesinden emin olmadığım için.sadece aklımda jumbo almak var teflonda.var mı tavsiye edebileceğiniz marka ?

cnm karaca teflon set var harık resmınıde koyum fıyatıda senın ıcınyerimseniben
2008102413534023429.jpg

240 ytl ben bundan alcam mesela:1closedeyes:

Herkese merhaba,

Bu da benim yemek takımım, umarım fotografını ekleyebilmisimdir. :uhm:

$rio.jpg

kızlar bir sorum olacak bildiğiniz gibi hepimizin hayran olduğu scahafer markası var :)
bu markanın dün çatal bıçak takımını bizim burada bir mağazada gördüm indirimdeymiş 199 ytl sizce bu marka iyi midir

2 sene önce bi arkadaşım almıştı, pahalı markalardan daha güzel, kullanışlı diyor... özellikle tavsiye etmişti hem günlük hemde misafir için bunu kullanıyormuş, 2 senedir ne paslanma ne çizilme hiçbirşey olmadı çok kaliteli dedi...

Günaydın arkadaşlara.s.
bu, sözlümün beğendiği porselen yemek takımı, Kütahya porselen:asigim:
guldeste2gs4.jpg
[/IMG]
benim de beğendiğim modeller
helin2ld0.jpg
[/IMG]
simay2dt5.jpg
[/IMG]
w300.png
[/IMG]
tuzun2zi9.jpg
[/IMG]
fiyatları 450 YTL civarı görünüyo internette ama en kısa zamanda mağazada inceleyecemkaydirigubbakcemile2

senin beğendiklerin daha güzel canım bence hele sonuncu model "TÜZÜN" modeli bayılıyorum bu modele... eğer almamış olsaydın kesin bundan alırdım:)))

Hey allam nan kaç tane baharatlık alıcan daha tükkan açıcan:roflol:

Hepsi çok güzel güle güle kullan kuşum:asigim:

bunlar büyük boylar nan nabalim aşcının büyüklerini bulamadigimiz icin bunlari aldim :nazar:

bide senin bana alıp yolladıgın aşcı baharat takımımın resmini koymak isdiorum ama o kayınvalidelerde kaldı koyamıyorumm senağlama

Günaydın arkadaşlara.s.
bu, sözlümün beğendiği porselen yemek takımı, Kütahya porselen:asigim:
guldeste2gs4.jpg
[/IMG]
benim de beğendiğim modeller
helin2ld0.jpg
[/IMG]
simay2dt5.jpg
[/IMG]
w300.png
[/IMG]
tuzun2zi9.jpg
[/IMG]
fiyatları 450 YTL civarı görünüyo internette ama en kısa zamanda mağazada inceleyecemkaydirigubbakcemile2

kesinlikle sonuncusu en güzeli...

bende balık servis tabağı istiyorum sürekli arıyorum ama istediim gibi bulamadım, kızlar beyaz poselen olacak, pulları böle kabarık kabarık olacak büyük olacak...
esse de bulmuştum ama o da tam aradıım gibi deil, mudodakiler de deil... nerde var başka????

bende balık servis tabağı istiyorum sürekli arıyorum ama istediim gibi bulamadım, kızlar beyaz poselen olacak, pulları böle kabarık kabarık olacak büyük olacak...
esse de bulmuştum ama o da tam aradıım gibi deil, mudodakiler de deil... nerde var başka????

aynı anlattıklarından boynerde var tatlım

teşekkür ederim didosh bi oraya bakayım yeni mi geldi? nerdeyse 1 senedir arıyorum bulamadım:))) görmemiştim orada:)))) çoookk saol...

teşekkür ederim didosh bi oraya bakayım yeni mi geldi? nerdeyse 1 senedir arıyorum bulamadım:))) görmemiştim orada:)))) çoookk saol...

walla cnm ben epeydir görüyodum.. fiyatları pahalı geliyordu baktıklarımın gecen gün gittigimdede vardi ben almıstım ztn diye pek incelemedim
ama boynerde turkcelllilere %15 indirim var suan

bunlarıda bugun bernardodan aldım
pizza spatulası
silikon çırpıcı
çekirdek çıkarıcı
silikon yumurta fırcası
dondurma kaşıgı

hpim4420fl9.jpg

hepsi çok hoş didosh güle güle kullan bende bu silikon yumurta şeyinden istiyorum ama annem erken alma böle şeyler kararıyor dedi ya beni kandırıyor ya da doğru bilemiyeceğim artık içinikaydirigubbakcemile3

hepsi çok hoş didosh güle güle kullan bende bu silikon yumurta şeyinden istiyorum ama annem erken alma böle şeyler kararıyor dedi ya beni kandırıyor ya da doğru bilemiyeceğim artık içinikaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim cnm
valla bilemiyorumki kararabilirde tabi belli olmaz kalitesiylede alakalı olabilir
bakalım bnmkiler kararıcakmı 1 sene kadar bekleyecek cünkümmm
ben bi süre test edeyim sen öyle al kaydirigubbakcemile3

güle güle kullan didoshcuğum çok kullanışlı oluo bunlar benimde yumurta fırçam var... geçen seneden beri duruo bişey olmadı kızlar:))))
spatula alacam bende...
çekirdek çıkarıcımı karpuz çekirdeği içinmi hahahha

güle güle kullan didoshcuğum çok kullanışlı oluo bunlar benimde yumurta fırçam var... geçen seneden beri duruo bişey olmadı kızlar:))))
spatula alacam bende...
çekirdek çıkarıcımı karpuz çekirdeği içinmi hahahha

ahahahhah onu bende anlamadim valla ayva elma cekirdegi fln icinmiş
bide kabakların fln icini cıkarıyomuş kaydirigubbakcemile3

X