çeyizde kaç yorgan olmalı??

Ben henüz yorganımı almadım, sıra onlara geldi.. Ama ilk etapta 2 adet çift kişilik alacağım ... Çok çok abatmaya gerek, onlar idare eder bir süre ... Annem kaç yıllık evli 3 yorganı var biri hediye, 2 sini kendisi almış..Senelerdir idare ediyor :KK42:
Çok abartıya gerek yok, nevresim gibi sürekli değişmiyor ki..

Sonra takviye edebilirim misafirlik için tek çift falan .. Çeyizi zorlamamak gerek :KK9:

Son düzenleme:
bence ne kadar çok olursa o kadar iyi yalnız ben yün yorgan kullanmam
şu an için zaten iki tane çeyizimde uyku seti yorganı var takım bi takım daha almayı düşünüyorum
iki-3 tanede silikon çift kişilik yorgan alırım yeter işte:KK31:

Ben 6 yıllık evliyim 3 tane yorganım var.Ama 6 yıldır yalnızca bi yorganı kullanıyorum oda kendimiz için.Kışın yatıya misafir olmuyor.Bence kaç yorgan gerekli olduğu kişiye göre değişir.Aileleri şehir dışında olanlar varsa geldiğinde muhtemelen yatıya kalacaklardır.Ama yinede bir tek kişilik 3 çift kişilik yorgan yeterlidir.:KK34:

Abartmaktan kaciyorum hep, nereye yerlestiricez ki bunlarin hepsini..
Ben 1 cift kisilik yün yorgan, 1 uyku seti, 2 cift kisilik battaniye,3 nevresim takimi ve 2 pike takimi aldim.
Kayinvalidem 3 yün yorgan verecek, hatta verme demistim o kadar seyi nereye koyucam diye..:KK53:

ya o yorganları akmak kolayda birde saklaması dert.. bende seneye evleniyorum nasipse :KK3: ben 3 yorgan götürücem(2si pamuk,diğeri hazır) kayınvalidemle çıktık 2 tane daha aldık,bir yazlık bir kışlık.. yeterli bence :KK3:

X