Çiçeği Burnunda Üniversitelilerin Sohbet Mekanıı :))

Merhabalarrr merhabalarr:KK16::KK16:

Benim 2.senem 19 yasındayım tercihlerimde tıp (ölü tercih dediğimiz) fizik tedavi ve diyetisyenlik var fizik tedaviyi cok istiyorum umarım o gelir:nazar:

herkes yazsın bakayım neler yazdığını :KK4:

bence yarın açıklanır osym özel günlerde açıklamaya bayılıyor hem 1 hafta olmak üzere hemde kadir gecesi

hakkımızda hayırlısıı :KK16:

ayyy çok heyecanlı değil mi yeni bir hayat yeni sorumluluklar yeni zorluklar eni heyecanlar 0dan bir yaşam :KK53::KK76::KK76:

kendi ayaklarımızın üzerinde durabileceğimiz kendi düzenimiz kendi kurallarımızın işleyeceği bir hayat :KK53:

İlk günümüz nasıl olur ne rezilliklerle geçer kimbilir :KK52:

inşaaalah ilk günümüzüde yazmak nasip olur miyavcık :))

Tam kendime göre bi geyik buldum :KK61:
Bende bu sene Ege Üniversitesi Ebelik bölümüne yerleştimmm. Çok mutluyum ilk tercihimdi ve geldi Ege yolları göründü :KK61:

Ne mutlu bizlere arkadaslar. Insallah basladigi gibi biter guzel guzel :)
inşallah inşallah :KK16:

Tam kendime göre bi geyik buldum :KK61:
Bende bu sene Ege Üniversitesi Ebelik bölümüne yerleştimmm. Çok mutluyum ilk tercihimdi ve geldi Ege yolları göründü :KK61:
tebrik ederiim ebe hanımm :KK9: inş doğurttugun bebişler rahat dururda sana cok kufur gelmez :KK53::KK1::KK1:
hemşirelikle hiç farkı yok ama ikimizde sağlıkçıyz ne güzel :nazar:

inşallah inşallah :KK16:

tebrik ederiim ebe hanımm :KK9: inş doğurttugun bebişler rahat dururda sana cok kufur gelmez :KK53::KK1::KK1:
hemşirelikle hiç farkı yok ama ikimizde sağlıkçıyz ne güzel :nazar:

Hemşire misin hemşirelik mi okuyosun :KK61:
Ben stajlarımı dahil edersek dört senedir sağlık sektöründeyim iki senedir de özel bi hastanede hemşirelik yapıyorum bir ay sonra istifamı verip İzmir 'e gidicem bi de ebelik okuyalım bakalım dedim :KK9:
İlk doğurttuğum çocuklar şu an 4 yaşlarında falanlar bakalım bundan sonra neler olacak :KK9:

X