Çikolata kisti femara ovitrelle

esma_27

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2024
34
10
32
Çikolata kistim var sağ yumurtalık 2 cmdoktora gittim adetin 3. Günü famara başladı 5 gün kullandım 5 gün sonra kontrole çağırdı ve 17 mm yumurtalığım oluştuğunu söyledi rahim kalınlığıma da iyi dedi ve 22 Mart 11 de çatlatma iğnesi verdi 23 Mart gece de 11 de ilişki dedi bu şekilde hamile kalan var mı bilgi verirseniz çok sevinirim

Durumunuz ne oldu merak ettim. Bende de çikolata kisti var doktorum yumurta geliştirici vereceğini söyledi. 3 ay dene olmazsa bir de rahim filmi çektirelim dedi

Merhaba gebelik oluştu ama kimyasal gebelik oldu , doktorun söylediği bu iyi bisey çünkü çikolata kistinin gebeliğe engel olmadığını öğrendik dedi

Merhaba gebelik oluştu ama kimyasal gebelik oldu , doktorun söylediği bu iyi bisey çünkü çikolata kistinin gebeliğe engel olmadığını öğrendik dedi

Sizin adınıza çok sevindim bir yandan da üzüldüm. Rabbim inşallah kucağımıza almayi nasip etsin bebeklerimizi.
Bu arada hamile kaldığınızda uyguladığınız şeyler oldu mu? Neler önerirsiniz?

Amin iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin rabbim , İlişkiden sonra yarım saat uzandım doktor tavsiyeyle gün aşırı ilişki yaşadık sağlıklı beslendim normalde sağlıklı beslenen biri değildim 😂

Amin iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin rabbim , İlişkiden sonra yarım saat uzandım doktor tavsiyeyle gün aşırı ilişki yaşadık sağlıklı beslendim normalde sağlıklı beslenen biri değildim 😂

Valla ben de 5 aydır bunları yapıyordum hamile kalamadim kalamayınca gittim doktora o zaman öğrendim kistim olduğunu yoksa sadece adetlerim birkaç gün geç veya birkaç gün erken olmaya başlamıştı ama çok sallamamıştım ben durumu.

4cm kistim şuan doktor takip edelim ameliyat önermiyorum bebek istediğin için de ilaç da vermiycem dedi hamile bırakmaya çalışıcaz seni dedi

Ben de evlendikten sonra çok aşırı adet sancısı çektim anlatılmaz derecede o şekilde öğrendim , 2 cm sağ tarafta , yumurta geliştirici dediği sanırım famara tarzı ilaçlar sanırım mutlaka kullan bi de bana doktorum vitamin ve içinde hamile kalmayı sağlayan şeylerin olduğu forcafert diye bi takviye kullandırttı onu da kullandım fiyat olarak biraz fazla ama işte mecbur alıyon

Doktor çok önemli ben ilk tanı konulduktan sonra başka bi doktora daha gideyim dedim gitmez olaydım 😂 bana dedi git dene çocuk olmazsa 3 ay sonra tüp bebek ve ben yeni evliyim psikolojimi anlamıssındır haaa devlet hastanesi de değil yani özel hastane

Ben de evlendikten sonra çok aşırı adet sancısı çektim anlatılmaz derecede o şekilde öğrendim , 2 cm sağ tarafta , yumurta geliştirici dediği sanırım famara tarzı ilaçlar sanırım mutlaka kullan bi de bana doktorum vitamin ve içinde hamile kalmayı sağlayan şeylerin olduğu forcafert diye bi takviye kullandırttı onu da kullandım fiyat olarak biraz fazla ama işte mecbur alıyon

Bazen bıçak saplanır gibi ağrı oluyor muydu? Mesela ben de oluyordu içe doğru kanadigi zaman oluyormuş. Yani ben de 2 doktora gittim biri takip edelim 2 ay sonra bir emar çekeriz olmadi dedi son gittiğim doktor yaşlı ve tecrübeli bir doktordu hemen yumurta geliştirici vericem dedi sanırım dediğiniz gibi femara tarzı bir ilaç şimdilik tüp bebek falan da gerek yok deneyelim normal yolla birkaç ay dedi.
Ben maalesef bir tane bebek kaybettim 1 yıl önce ama o zaman kistim falan yoktu. Sonradan oldu bu nalet kist😀😀 bir de çok gıcık bir şey gitmiyor da. Valla ne gerekirse alacağız artık ameliyat olacağıma hamile kalayım ama siz umut oldunuz gerçekten demek ki hamile kalınıyor yani🥳

Doktor çok önemli ben ilk tanı konulduktan sonra başka bi doktora daha gideyim dedim gitmez olaydım 😂 bana dedi git dene çocuk olmazsa 3 ay sonra tüp bebek ve ben yeni evliyim psikolojimi anlamıssındır haaa devlet hastanesi de değil yani özel hastane

Bana iki doktor da telkin edici şeyler söyledi çok şükür . Hamile kalman lazım dedi ikisi de ama ben de istiyorum da olmuyor iste bana kalsa şimdiye doğurmuştum😊

Ya inan kafan dolu olduğu zaman olmuyo benim eşim çok rahattı ama ben sürekli kafamda kuruyodum benim de ilk gittiğim doktor hemen hamile kalmalısın dedi bende daha 4 aylık evliyim düşünmüyodum sonra denedim bi 3 ay olmadı olmadıkça daha da kurdum tabi 😂🙈 sonra tekrar doktora gittim bu şekilde şe yaptı önce famara sonra çatlatma iğnesi verdi sonrasında eğer hamile kalırsam tutunsun die de duphaston diye bi ilaç verdi forumu okuyunca da insan daha beter oluyo

Bebeğini kaybetmene çok üzüldüm ama nasip bu işler Allah ol diyecek ki olsun , belki o zamanda kistin vardı senin haberin yoktu kisti takma yani öyle düşün 😂ağrılarım öyle beterdi ki kıvranıyordum resmen ağrı kesici etkisi ile iyiydim sonra yine oluyodu sonra onun içind çocuk düşünmediğim için başta Zühre ana sultan macunu kullandım ondan sonra ağrımadı öyle şiddetli

Ya inan kafan dolu olduğu zaman olmuyo benim eşim çok rahattı ama ben sürekli kafamda kuruyodum benim de ilk gittiğim doktor hemen hamile kalmalısın dedi bende daha 4 aylık evliyim düşünmüyodum sonra denedim bi 3 ay olmadı olmadıkça daha da kurdum tabi 😂🙈 sonra tekrar doktora gittim bu şekilde şe yaptı önce famara sonra çatlatma iğnesi verdi sonrasında eğer hamile kalırsam tutunsun die de duphaston diye bi ilaç verdi forumu okuyunca da insan daha beter oluyo

Benim eşim bana çok kızıyor artık bıktı benden sürekli araştırıyorsun kafanı dagitman lazım ben vazgeçicem artık çocuktan diyor 😀 ben de artık umursamamaya karar verdim. Biz 2 yıllık evliyiz. Herkes çocuk bekliyor özellikle kaynanam🥲 arkadaşlarımın çoğu çocuk sahibi oldular. Aşırı üstümde bir psikolojik baskı hissediyorum bu yüzden bir de böyle sağlık sorunları çıkınca insan yıkılıyor ve strese giriyor. İlk 1 yıla yakın korunduk diyorum keşke evlenir evlenmez çocuk sahibi olsaydım ama sonra da diyorum ki belki benim için bu hayırlıydı. İnşallah bir an önce hamile kalırız. Bu stresle zaten başka hastalıklar bile çıkar Allah korusun. Artık ben de umursamama kararı aldım yoksa hayatımı zehir ediyorum kendime

Bebeğini kaybetmene çok üzüldüm ama nasip bu işler Allah ol diyecek ki olsun , belki o zamanda kistin vardı senin haberin yoktu kisti takma yani öyle düşün 😂ağrılarım öyle beterdi ki kıvranıyordum resmen ağrı kesici etkisi ile iyiydim sonra yine oluyodu sonra onun içind çocuk düşünmediğim için başta Zühre ana sultan macunu kullandım ondan sonra ağrımadı öyle şiddetli

Benim sürekli ağrım olmuyordu ama bazen bıçak saplanır gibi bir acı oluyordu adetlerim agrisizdi genelde ilk gün biraz olurdu ama o hep ben de vardı. Ağrınız hafifledi mi peki?
Valla kistim var mıydı bilmiyorum ama ağrım yoktu yani eminim bu gelen ara ara bıçak saplaniyormuş gibi ağrılardan endiselenmistim ben

Hiç umursama vallaha kimseyi de takma 😂ahhh şu eşlerimizin bizden çektikleri 🙈ve şuna inan Allah istemeden olmaz bu bizim imtihanımız da böyle olacak ondan rahat ol bende olacam 😂

Normal zamanlarınızda mı öyle ağrılar oluyo adet dönemi ya da ilişki de mi , geçti ama kistim hala duruyo zalım 😂😂

Normal zamanlarınızda mı öyle ağrılar oluyo adet dönemi ya da ilişki de mi , geçti ama kistim hala duruyo zalım 😂😂

Çok yorulduğum zaman ağrıyor enteresan bir şekilde. Dinlenince de geçiyor. Ya da bazen bıçak saplanır gibi bir ağrı aniden giriyor ama geçiyor hemen son 1 aydır bıçak saplanır gibi ağrı yok çok şükür

X