Çikolata kisti ve amh düşüklüğü

lidyaozkn92

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
7
1
27
Merhaba 26 yaşındayım sağ sol yumurtalığım da 2 cm çikolata kistim var amh 0,51 benim durumum da olan hamile kalan var mı?Amh yükseltenler varmış ne yediniz içtiniz Ankara da güvendiğiniz jinekolog var mı?

Benim amh ım da düşüktü mert göl hocaya gittim. Önce yumurta toplattılar sonra laparoskopi oldum ondan sonra transfer ettiler şu anda 14 haftalık hamileyim. Bildiğim kadar mert hoca bildiğim kadarıyla Ankara’da da ameliyatlar yapıyor. Bir iletişim kurmanı öneriyorum tatlım

Merhaba 26 yaşındayım sağ sol yumurtalığım da 2 cm çikolata kistim var amh 0,51 benim durumum da olan hamile kalan var mı?Amh yükseltenler varmış ne yediniz içtiniz Ankara da güvendiğiniz jinekolog var mı?
Amh 0,85 ilk denemede hamile kaldım Amh sadece menopoz yaşı ile ilgili diye biliyorm

Peki hic dusus yasadiniz mi ya da yukselis kac cocugunuz var ozel bir sey yaptiniz mi ayriyetten baska rahatsizliginiz var midir

Benim amh ım da düşüktü mert göl hocaya gittim. Önce yumurta toplattılar sonra laparoskopi oldum ondan sonra transfer ettiler şu anda 14 haftalık hamileyim. Bildiğim kadar mert hoca bildiğim kadarıyla Ankara’da da ameliyatlar yapıyor. Bir iletişim kurmanı öneriyorum tatlım
Tebrik ederim saglikla alin kucaginiza ben de haftaya gidicem bakalim

Merhaba, benin de Amh degerim 0,95 ti. Hatta FSH değerim de yüksekti. Doktor hemen tüp bebek dedi ama ilk denemede hamile kaldım.

Canım amh yukselmez düşer sadece var olanları kalitelestirirsin labatuvara göre değişkenlik gösterir

Evet biliyorum ana hiç bu durum da hamile kalan yok mu mesela ben şu an şüpheleniyorum bir gün geciktim test de yapmadım regl ağrısı vsr ama gebelik belirtileri olabilir de diyorlar

X