Cilt Bakımı Ürünleri cildimde oluşan delikler için krem veya tonik öneriniz var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
gül suyu sürülmez gozenekli cilde kaydirigubbakcemile2
cildi yaglandırır ve gozenekleri azdirir

aktardan cilek esansı yagı, biberiye yagı ve gül yagi alin.
suyla seyreltin birer kapagini
buzluga atin ve onu gezdirin yüzünüzde sabah / aksam
guzenekleri yok etmede cilek yagı oldukca basarili
çilek yağimi çilek esansimi bu ne yaman çelişkikaydirigubbakcemile

canım gül suyu kuru ciltler için idealdir
yaglı ciltlere kullanılmaz

ben nergissem sen de papatyasın, kullanıcı adının altındaki çiçeğe baksana...benim adım çamaşırsuyu, bana çamaşırsuyucum de:)))))

acemilik ya kıyamamkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

gül suyu sürülmez gozenekli cilde kaydirigubbakcemile2
cildi yaglandırır ve gozenekleri azdirir

aktardan cilek esansı yagı, biberiye yagı ve gül yagi alin.
suyla seyreltin birer kapagini
buzluga atin ve onu gezdirin yüzünüzde sabah / aksam
guzenekleri yok etmede cilek yagı oldukca basarili
hadi yaa bende sıkılaştırıyo diye biliyodum vay gülsuyu vaaaay neyse öğrendiğim iyi oldu çok sağolkaydirigubbakcemile5

bak ben diom sodayı buz yap sür sonuç almazsan ben burdayım bukadar net yani.
Şeniz

tmyy canım, bu soda buz olayını iki gündür yapıyorum...sanki bir farklılık var cildimde...denemeye devam edeceğim, bakalım...ben sodayı cildime sürme işini yapıyordum ama sanırım yanlış yapıyordum,şimdi daha doğru uyguluyorum sayende sağol canım...

bu sorunuma yönelik yaptığım araştırmalar sonucunda bana yardımcı olabilecek bir ürün buldum, faydasını da görmeye başladım..hatta bu konuyla ilgili topicte açtım...siz de bir bakın...google a "doğal klinik peloid pelomin" yazın, ürünü inceleyin...fikriniz olsun...

eee sonuc ne:1shok: gozenekler kapandımı kapanmadıysa baska ne yapcaz:1shok:

tamamen geçti diyemem ama eskisine oranla daha iyiler...sodayı bir süredir yapmıyorum, kil maskemde bitti....ama en kısa sürede yeniden başlayacağım....kapanmadıysa baska ne yapcaz :nazar: bilmiyorum ama banyoda keseleme işlemi yapıyorum, o da ölü deriyi atmama yardımcı oluyor....

sivilce ya da yanlış sıkılmış siyah noktarımdan kalan izler değil canım ya, sanki minicik iğne ile delinmiş gibi izler. yanağımın kulağa olan tarafında iki tarafta da küçük bir bölgede. neden olduğunu bilmiyorum bi sene öncesine kadar yoktu...

bende de yoktu yoğurt limon maskesi yaptı:çok üzgünüm: cildimi herkes çok beğenirdi ama limon eritmiş cildimi ben lekelerim için uğraşırken cildimi kötüleştirdim:1no2: maske falan yapmıyorum sadece temizliyorum tonik bi de krem bitti:asigim: sinir oluyorum tek tük sivilce çıkan cildimi de yoğurt yağlandırdıkafamçokkarıştı delircem eskiden sıksam da iz kalmazdı şimdi ellemediğim halde kendiliğinden kopuyo iz kalıo:a015:

tmyy canım, bu soda buz olayını iki gündür yapıyorum...sanki bir farklılık var cildimde...denemeye devam edeceğim, bakalım...ben sodayı cildime sürme işini yapıyordum ama sanırım yanlış yapıyordum,şimdi daha doğru uyguluyorum sayende sağol canım...

bence buzlu soda yapma bi fısfıslı şişeye gazını aldıktan sonra dök içine koy dolaba hergün onunla tonikliyorum ben İyi gelio biraz Buzlu olan önce ii geliyomuş gibi gelio ama o kadar da ii değil hem de yüzün acıyo kılcal damarları tetiklio kızarıo yüzün ondan hemen yıkıodum ama bu fısfısa geçtikten sonra çok rahatladım küçüldüler hissediorm:dance: hem çok soğuk diğil hem de cildim acımıo yıkamıorm gerçekten tonik işlevi görüo tavsiye ederimkaydirigubbakcemile5

Bendede oluyor bu tüp iğneyle delinmiş gibi izler...ben doktora gittim avene cleanence k yi yazdi kullandim memnun kaldim ama bazi arkadaşlar da ona o kadar para vereceğine clean&clear in nemlendiricisini kullan ayni işlev dediler...onuda yeni aldim kullaniyorum
bir etkisi olursa yazarim

ya yağlı ciltlere gülsuyu kullanmayın demişsiniz ama ben kullanıyorum ya çok da güzel sonuç alıyorum,gerçi yağlı sayılmaz burun ve alın çevrem yağlıydı karma cilt yani ama artık çok dengeli bi cilde sahibim,sıkılaştırıcı etkisi var diye de biliyorm gülsuyunun:sm_confused:

Sevgili denizinkızı, evet gülsuyu yağlı ciltlere kullanılmaz ben bunu kendimden biliyorum hem yağlandırıyor hem de benim gibi allerjiksen üstüne bir de kaşındırıp kızartıyor sivilce yapıyor.

Ama yaşım ilerledikçe cildimdeki yağlanma da azaldı, şimdi gülsuyu sadece kaşıntı yapıyor.
Belki senin de cildin karma olduğu için iyi gelmiştir. Ya da o kadar yağlı bir cildin yoktur.

Bu gözenek işi benim de canımı sıkıyor, eskiden kalma delikler var benim de yüzümde. Çaresi olmadiğini düşünüyordum bakalım şu web sitesine bende baktım, ayrıca buz işini de deniycem.

Ama bir yerlerde okumuştum, bu gözenekler 35 yaşına kadar küçültülüyor. Çünkü o yaştan sonra cilt yavaş yavaş sarkmaya başlıyor
Yani 35 e kadar küçülttük küçülttük yoksa yandı keten helva. kaydirigubbakcemile3

:CüvCüv: bugün gazetede okudum...vildan ataseverle bir röportaj yapılmış...güzellik sırrın var mı? diye sorulmuş, o da gül suyu dinlendiriyor, soda gözeneklerimi kapatıyor demiş....bu topicte iki ürünün de adı geçiyor ama gülsuyu kimilerinde işe yaramış, kimilerinde yaramamış...ben gülsuyunu çok severim ama yüzüme sürmüyorum...ama maden suyu olayına devam etmeyi düşünüyorum....dertlikızdı sanırım bundan sonra da o arkadaşın önerisi hoşuma gitti...yani maden suyunun gazını aldıktan sonra uygun bir şişeyle buzdolabına koyup tonik gibionu kullanıcam zaten artık tonik kullanmayı düşünmüyorum....a.s.

çamasır suyu hangı kremı kullanıyorsun herkes yazıyor reklama gırmez merak etme
benımde cıldımdekı gozenekler cook genıs aslımda bu gozenekler kapansa hem gergın hemde puruzsuz bı cıldım olucak ama bı cozumu yokmuuu buunnnunnn ımdaaaat

benim daha yaşımda küçük 15 ve suratımın sadece yanak bölgesi yağlı sivilce ve siyah noktalar için doktora gittim 10 gün önce benzamycin verdi kullandım ama önce alnımda minik minik delikler oluşmaya başladı sonra yanaklarımdada burnumun yanlarında olduğunu farkettim 4-5 yerde dünde yanaklarımın başka yerlerinde ve çenenmde olduğunu farkettim kendi kendine zaman la geçer mi ya da uygulamam gereken bir teedavi var mı çok canım sıkılıyor bu durumlara dünden beri netin başında arıyorum bulamadım hiç birşey deliricem suratım bazı erkeklerin delik delik olur ya onun gbi oldu

benim de yüzümde gözenekler var :KK43: ve ne yaptıysam geçmedi açıkcası çoktra uğraşmadım ama uyguladığım yöntemler geçici sonuölar veriyo:KK43: sodalı buz kalıplarını denedim iyi güzel oluyodu ama kullanmayınca yine aynı :KK43: yok mu bunun kesin tedavisi falan acaba :KK43: ?

Kızlar merhaba benim şakak kısımlarımda delikler var ve son bir kaç aydır çoğaldı gibi çok tonik kullananlardanım ama bir işe yaramadı lütfen banada yardım ederseniz sevinirim ne önerirsiniz yaşım 28 bu yaştan sonra işe arar mı önemli olan bu olsa gerek.... yaş faktörü

X