Cilt Bakımı Ürünleri cildimde oluşan delikler için krem veya tonik öneriniz var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ben de bu konuda muzdaribim, geniş gözeneklerden nasıl kurtulacam demiyorum artık çünkü geçmiyorlar ancak nasıl azaltabilirim her yolu da denemdim çok zor çok:KK43:

ben de bu konuda muzdaribim, geniş gözeneklerden nasıl kurtulacam demiyorum artık çünkü geçmiyorlar ancak nasıl azaltabilirim her yolu da denemdim çok zor çok:KK43:

cilt sıkılaştırıcı leke giderici yağ tarifi diye başlık var...arkadaş öncesi sonrası fotoyu koymuş....delikli gözenekler için....sizde kullanın ....

canim benimde senin gibi problemim vardi.. ve gözeneklerim belli bile olmuo artik..
hepsini denedim her cilt ayni degil o yüzden sana farkli farkli tarifler yaziorum denersin hepsini birer hafta hangisi iyi gelirse onu kullanirsin.
1. tarif: yüzünü buharlastirip 2 tatli kasigi pudra ( bebek pudrasi), 2 tatli kasigida limon. bunu yüzünü buharlastirdiktan sora yüzüne sürüceksin ve 15 dk bekleticeksin ve iyice yikicaksin. ( pudra cildini yumusaklir yaratir)
2. tarif: 1 yumurta akisi, 1 cay kasigi bal, 1 cay kasigida limon. iyice karistirdiktan sora cildine sürüceksin. ama önceden yüzünü yikamani tasi ederim. 15 dk bekletip yüzüne tekrar iyice yika.

gülsuyuyla tonik yap hergün mutlaka bir kere yap
hafta bir kil maskesi de ekleyebilirsin bu uygulamanın yanına

ve bol bol su iç
su cilde şifadır ve güzellik iksiridir

tamm canım ama benim daha birbucuk ayım bitti tedavi 6 ay olarak söylendi.. 3. ayda verecek doktor.. bide izmirde oturuyosun sanırım tıpa falan git.. oradaki doktorlar cok ii ilgileniyolar.. sahsen ben ıspartadaki doktorlardan ki özelliklede bu doktorumdan cok memnunum.. gecmiş olsun ...sevgiler.

afadersiniz bu yazınızı 2008 de yazmışsınız.benim alın bölgemde delikler var yaklaşık 5 aydır falan. baya belirgin .sivilce tedavisi uyguluyorum henüz doktorumla konuşmadım bu konuyu.deliklerin ilaç tedavisi yok diye biliyorum. eger siz bu konuda tedavi olduysanız sonuç nedir? deliklerinizden kurtulabildiniz mi? hangi yolla acaba. şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleme:
X