Çıldırmak üzereyim!

zeyno15

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2023
4
3
29
Şimdi arkadaşlar eşim beni sevdiğini söylüyor bazen soruyorumda hani poh pohpanmak isteriz ya. önceden benimle daha çok uğraşırdı, ve şimdi bana ilgi göstermiyor, sarılmadan bir kaç gün geçirebiliyor. Ama hep ben yapınca yorucu ve ezik gibi hissediyorsun bir zaman sonra, geri çekildiğim zaman hiç fark etmez. Niye soğuksun, özledim felan hiç oralı olmaz. Hatta ona beklentilerimi söyledim kaç defa, ya bir kaç güzel laf, sevgi dolu dokunuş, bir bakış yani ne istiyorsam saydım çok mu zor. Ya ben napiyim bu normal mi ya?

Son düzenleme:
Hersey iyi guzelse dert ariyorsunuz sanki. Sarilmak istiyorsaniz sarilin niye karsi taraftan bekliyorsunuz? Evliliginiz yeni mi?

Neden çıldırıyorsunuz? Bende önceden sürekli sarılan öpen biriydim ama cidden bir süre sonra bayıyor eşimi çok seviyorum oda senin gibi sürekli sarılır öper el kol hareketi çok ama ben sevmediğimden değilde artık içim daralıyor biriyle çok mıç mıç olunca bence eşinizi biraz rahat bırakmalısınız

Allah başka dert vermesin. Herkesin yapısı başkadır. Siz seviyorsanız yapın ama karşınızdakini sizin gibi olmasını istemeniz gerçekçi bir şey olmaz. Başlıkta da belirttiğiniz gibi çıldırdığınız ile kalırsınız ..

Şimdi arkadaşlar eşim beni sevdiğini söylüyor bazen soruyorumda hani poh pohpanmak isteriz ya. Hergün sarılirız felan dışarı ayrı çıkarken dudağa bir buse kondururuz. Bunlar hala devam ama önceden benimle daha çok uğraşırdı, ve şimdi bana ilgi göstermiyor, sarılmadan bir kaç gün geçirebiliyor sonra ben isyan edince diyor ki sen niye sarılmadın ozaman. O an isyan ettiğin için öyle diyip sorun yaratmaya çalışıyorsun diyor. Ben ilgimi gösteren cıvıl cıvıl biriyim, giderim sarılırım öperim gözlerine bakarım yüzüyle oynarım, bana yapma demez hoşuna gider. Ama hep ben yapınca yorucu ve ezik gibi hissediyorsun bir zaman sonra, geri çekildiğim zaman hiç fark etmez. Niye soğuksun, özledim felan hiç oralı olmaz. Hatta ona beklentilerimi söyledim kaç defa, ya bir kaç güzel laf, sevgi dolu dokunuş, bir bakış yani ne istiyorsam saydım çok mu zor. Bana, farkındasın değil mi 30 yaşına gelmiş adamım böyle şeyler ergenler için falan filan dedi! ee ozaman 50 yaşında adam nasıl aşık oluyor? Yok o aşık olmuyor rol yapıyor kadını elinde tutmak için, ama bunun öyle derdi var mı? Yakışıklı kendini beğenmişin teki ne desem adama etki etmiyor ne yapsam olmuyor ben zararlı çıkıyorum. Ya ben napiyim bu normal mi ya?
Bunun içinmi çıldıracan,Allah akıl fikir versin derde bak.

Herkesin sevgi dili farklı ve erkeklerle kadınlar çok farklı o yüzden devamlı böyle beklenti içinde olmanız sizi yorar.

Bıktırırsın beklentiye girme sende bırak sal biraz adam özlesin o yanaşsın sür kokunu giy geceliğini gez kuğu gibi
Ortada gırgır yap 😁

Şimdi arkadaşlar eşim beni sevdiğini söylüyor bazen soruyorumda hani poh pohpanmak isteriz ya. Hergün sarılirız felan dışarı ayrı çıkarken dudağa bir buse kondururuz. Bunlar hala devam ama önceden benimle daha çok uğraşırdı, ve şimdi bana ilgi göstermiyor, sarılmadan bir kaç gün geçirebiliyor sonra ben isyan edince diyor ki sen niye sarılmadın ozaman. O an isyan ettiğin için öyle diyip sorun yaratmaya çalışıyorsun diyor. Ben ilgimi gösteren cıvıl cıvıl biriyim, giderim sarılırım öperim gözlerine bakarım yüzüyle oynarım, bana yapma demez hoşuna gider. Ama hep ben yapınca yorucu ve ezik gibi hissediyorsun bir zaman sonra, geri çekildiğim zaman hiç fark etmez. Niye soğuksun, özledim felan hiç oralı olmaz. Hatta ona beklentilerimi söyledim kaç defa, ya bir kaç güzel laf, sevgi dolu dokunuş, bir bakış yani ne istiyorsam saydım çok mu zor. Bana, farkındasın değil mi 30 yaşına gelmiş adamım böyle şeyler ergenler için falan filan dedi! ee ozaman 50 yaşında adam nasıl aşık oluyor? Yok o aşık olmuyor rol yapıyor kadını elinde tutmak için, ama bunun öyle derdi var mı? Yakışıklı kendini beğenmişin teki ne desem adama etki etmiyor ne yapsam olmuyor ben zararlı çıkıyorum. Ya ben napiyim bu normal mi ya?
Sizinsevgi diliniz bedensel, dokunsal onun sevgi dili farklı. Farklılıklar insanları birbiriyle bağlı tutar. Sadece dokunmuyor ( buradaki dokunma cinsellik değil , sizin gibi temas) diye sevmiyor diyebiliyor musun ?
Örneğin benim de sevgi dilim dokunmak, sürekli seviyorumlar ,askimlar vs değildir , davranış benim için sevgi dilidir. bana çok itici geliyor sürekli temas hali ara sıra olunca özel geliyor ve hoşuma gidiyor.

Herkes farklıdır ya kimisi teması sever kimisi sevmez. Siz öpmek isterseniz öpün sarılın vs sizin hala enerjiniz olabilir ama adam belki sıkılıyor mıç mıç olmaktan. Bu sizi sevmediğini göstermez ama bu konudan trip vs atarsanız sorun git gide büyür adam iyice bunalır

Yani ilgiliymiş işte başta anlattıklarına göre fazla mıç mıç da sıkılır adam ya rahat bırakın biraz. Erkeklerin genel karakteristik özellikleri bu ki genel olarak zaten böyle. Model bu imalata geri mi gönderceksin?
O belki de seni kırmak istemiyor seni öyle kabulleniyo sende öyle kabullen onu.
Bende temas bağımlısı biriyim de bu kadar değil hayır darılma ama biraz tırnak içinde sıkıcı pozisyona düşebilirsin.
Çıldırmalık ne var ki?

Son düzenleme:
X