Sevgiliniz bir baskasina ilgi duymaya baslarsa?

Kiz zaten ilgisini belli ediyor ben dillendirmeseydimde o farketmisti ve hersey olacagina varir degilmi? Benim sorum ben bundan sonra nasil davranayim? Nasil atlatacagim? Duygularimi o sürekli gözümün önündeyken nasil bitirecegim? Yoksa bana karsi samini olmadigini sevmedigini bende gördüm..

Bidefa surekli " ozledim, ilgi istiyorum, bana zaman ayir" demekten vazgecin.
Bunu bana kim dediyse kacarak uzaklastim.
Keyfim yoktur, kafam doludur, canim istemiyordur, isim vardir, adet oncesi gerginligi yasiyorumdur.. vs
Adam acik acik senin istedigin ilgiyi verecek zamanim yok diyor daha ne desin?
O kizi kiskanmaniz sadece sizi yipratir.
Bence bu iliski ciddiye gitmez, asiri takintilisiniz cunku.
Adamda issiz bi tip anladigim kadariyla.
Bence yok verin gitsin.

Gereksiz uzatmışsınız konuyu, aynı şeyleri çevirip çevirip yazmışsınız. Gerçekten yardım istiyorsanız bu kadar laf kalabalığına gerek yok. Size bunu dile getiren kişilerede atar yapmanıza da gerek yok. Adam gel demiş gitmişsiniz, bekle demiş beklemişsiniz, ara verelim demiş, artık gereksiz yere beklemeyin. Bırakın gitsin. Çok edilgen olmuşsunuz bu ilişkide. Bir ağırlığınız olmamış, ne dendiyse yapan olursanız sadece bu tarz ilişkilerde değil genel olarak kaybeden, kırılan, üzülen olursunuz.
Taktik verilebilecek bir durum değil maalesef. Yaralarınızı anca zaman sarar. Bir kursa başlayabilirsiniz, hobi edinebilirsiniz, sürekli kendinizi meşgul edecek birşey bulun kendinize. Meditasyon işe yarayabilir, çok kötü hissettiğiniz zamanlarda kafanızı boşaltmanıza yardım eder. Bana geri döner mi diye asla düşünmemeniz lazım. Tamamen çıkarmalısınız hayatınızdan. Ben şanslıyım bana böyle davranan biri olsa hemen aşktan tiksinme moduna geçebiliyorum. Bencil olun böyle durumlarda, faydası oluyor.

Ortada bir iliski var mi hangi ara cinsellik yasaniyor okul disinda gorusmuyoruz hafta sonu yazmissiniz.
Gelen kız yabancı derken ingilizce ogretmeni mi?
Orasi bir kolej mi?
Aklımda deli sorular:)
Biraz da fazla mı konusup irdeleyen takintili kadinlardan misiniz acaba
Su yazdiginiz gibi kafa utuleye utuleye sogutmusuz olma ihtimaliniz yuksek..

Adamin hayatinda baska birisi var gibi duruyor yada senden sıkılmış gibi. Bence o iliskiden hayir gelmez yeni asklara yelken ac .

Okuyamadım valla. Hızlıca geçerken 2-3 cümleye bakıp anladım olayı. Bu kadar uzun ne gerek vardı neyse.

Benimde bi erkek arkadaşım ilgisizliğe başlayıp sıkıştırınca da ara verelim iyi gelecek rerörerörerö demeye başladı.
Bende o zaman saf liseli tamam diyipte ağlaya ağlaya beklemiştim.
Meğer sevgili yapmış. O arada beni yedek kulübesine almış.
Öğrenince ayrıldım gitti.
Öyle diyen birisiyle ne yola çıkılır, ne üzüntü yaşanır.
Salla gitsin.
İsterse onla evlensin.
Daha çok kişiyle tanışırsın.
Bende onla bitince dünyada herşey bitti asla kimseyi sevemem falan sanıp bumalımlara koştum.
Ama 1 yıl sürmeden eşimle tanışıp daha pis aşık oldum evlendik :KK70:
Şimdi bebişimiz var.
Demem o ki üzüldüğüne gram değmez :KK20:

Kendine bile zaman ayıramıyorsa neden hayatınıza girdi? Çok saçma bahaneleri. Resmen işişkiyi gizli tutup yaşamak istediğini yaşıyor sanki. Bence uzak durun ne hali varsa görün. Aynı iş yerinde olmanız zor evet ama adamın üzerine düştükçe kendini bir şey sanmış...

Çok uzundu ama anladığım kadarıyla şıpsevdi bir arkadaş . Sizide elde edince sıkılmış gibi görünüyor hiç sevmem bu tipleri.. hemen ilgi alakayı kesin bırakın o size ulaşmaya çalışsın eğer böyle bir çaba içine girmezse sizi hiç sevmemiş demektir zaten

Merhaba arkadaslar

Yaklasik 6-7 aydir biriyle birlikteyim. Ayni is yerinde calisiyoruz ki tanismamizda öyle oldu zaten. Kendisi inakilmaz muhabbetli sen sakrak birisidir. Hani herkesle muhabbet edebilen dilli insanlar vardir ya.. belki cok yakisikli degildir yada cekici ama o diliyle istedigini tavlar bu tipler deriz ya.. kendini sevdiren seytan tüyü olan o erkeklerden.

Daha yeni tanistigimiz zamanlarda beni cok begenmis benim en yakin arkadasima hakkimda sorular sormus ve sonrasinda beni tavlamak icin gercekten ugrasmisti. Sürekli tenefüslerde benimle konusmaya calisir begendigini belli ederdi. Ilgi alaka hat safadaydi yani.. bana olan bakislarini söylememe gerek bile yok. Bakislarindan begendigini hissederdim ve hosuma da giderdi bu durum cünkü bende etkilenmeye baslamistim..
bana acilmasi biraz zaman aldi ama sonunda acildi ve bende kabul ettim iliskimiz basladi. Baslarda hersey güzel ilerliyordu ama zamanla kendi hayatinda yasadigi sorunlar sebebiyle beni ihmal etmeye basladi. Bunu dile getirdigimde bana her defasinda cözmede zorlandigi problemlerinin oldugunu, sorunlari varken keyifsizken kendini kapadigindan bahsedip dururdu. Bazen günlerce yazmazdi ben yazmasam aramasam belkide haftalarca iletisime gecmezdi. Ben anlayis gösterdikce sanki daha cok ihmal edildim. Kendisi anlamasi cözmesi zor bir insan. Bana bastan duygulari hakkinda bile acikca konusamayan bir yapiya sahip oldugunu söylerdi. Bu kötü bir huy farkindaydi ama duygularindan asla konusamazdi. Bana birkere sevdigini söylemedi mesela.. benim icin degerlisin lafini duydum sadece. Kafami cok karistirmaya baslamisti biz neyiz ne yasiyoruz diye sorgulamaya basladim.

Tabi bu arada benim duygularim gün gectikce yogunlasiyor. Isteyken arkadas ortaminda ilsikimizi belli etmezdik. Yani kimse bilmiyor bir iliskimiz oldugunu tabi farkedenler illaki olmustur ams bizim acikladigimiz bir durum yoktu. Tenefüslerde ayni masada oturur hepberaber muhabbet ederdik o yine bana gözlerini diker beni incelerdi. Bu sekilde flörtlesmemiz cok hosuma gidiyordu ama hersey beni gördügünde güzeldi sonrasinda yine soru isaretleri! Bir insan gercekten isterse zaman ayirabilirdi buna hayatin zorluklari sorunlar problemler engel degilki.. ama ben her insan baskadir, problemlerle farkli farkli basa cikar diye sabretmeye basladim. Bir süre böyle devam etti. Is yerine geldiginde tatli tatli bakardi görenler bu cocuk sana bos degil derdi. Is yerindeyken ilgisinde bir sorun yoktu hatta keyfi yerindeyse gelir gider bana satasirdi gülerdi sakalar yapardi. Bazen öyle bakardi ki beni arzuladiginida hissederdim. Is biter araya haftasonlsri girer ben yine kendimi onu beklerken bulurdum. Sorunlari basladigindan beri bu ihmaller artmaya baslamisti.. birseyler vardi tam yerine oturmayan anlayamadigim.. sürekli soru isaretleri bu ne istiyor diye.. hoslaniyor mu hoslanmiyor mu? Niyeti sadece cinsellik mi? Bizimkisi sadece seks iliskisi mi? Sordugumda tabiiki kabul etmedi. Benim onun icin bundan cok daha fazla sey ifade ettigimi söyledi.
Ben duygularim arttikca daha cok sabir göstermeye basladim ama icim icimi yerdi hergün acabalardan yorulmustum artik. Bir yandan istedigim seyin bu olmadiginin farkindaydim yani benim anlasabilecegim bir erkek degildi bu erkek ama su duygular... birbirimizden oldukca zit yapilardayiz. O hareketli yerinde duramayan konuskan sevecen sakaci biriydi. Ben agir biriyimdir mantikliyimdir herkesle samiyet kuramam ama herkesle muhabbet ederim. Iletisime hayatimda olan insanlara acik olmayi önemserim. Bir sorun varsa konusulmasindan yanayimdir. Sevdigim insanlara zaman ayirir deger verdigimi gösteririm. Bu zitliklar birini sevmek icin engel degil. Ama kapali bir kutu olan biriyle bir iliski yasamak beni inanilmaz yordu. Ben üzerine gitmezdim ve o bu yönümden cok hoslandigini defalarca dile getirdi. Buna ragmen ben bir süre sonra dayanamadim ve artik sürekli kendisine neden? Diye sormaya basladim. Daha cok görüsmek istedigimi söyledim özledim dedim ama hicbiri bir ise yaramadi. Telefonlasirdik o da beni özledigini söylerdi ama hersey burda kalirdi.. böyle oldukca ben daha üzerine gitmeye basladim ve ufak bir tartismamiz oldu.

Kisa bir süre önce is yerine yeni bir eleman geldi. Yabanci Genc bir kiz.Ayni bunun gibi konuskan sürekli gülümseyen herkesle konusup kahkahalar atan kendinide kisa sürede herkese sevdiren genc bir kiz. Tabi bu ikiside is yerinde normal muhabbet ediyorlar. Benimkisinin zaten muhabbet etmedigi kimse yok is yerinde.. o yüzden killanmadim hic. Ama nezamanki kizin buna ilgisini ögrendim beni bir korku aldi yalan degil. Kiz sürekli bunun karsisina oturuyor süzüyor süzüyor gülümsüyor.. ben gün gectikce kizin ilgisini gördükce kaybetme korkusuna girmeye basladim. Birgün kendisine bu konuyu actim. Kizin ilgisini kendiside farketmis ve bana olabilir böyle seyler demisti yani herkes herkesten hoslanabilir normal birsey bu ama benim ona karsi bir ilgim yok dedi. Benim tarzimds degil tipimde zaten dedi. Kiskanmani takmani gerektirecek hicbirsey yok dedi. Hatta bana kiskandigin kiza bak bile dedi. Güzel olsa bari.. böyle seyler güzellige bakmaz dedim zevk meselesi.. tamam iste zevkimede uygun degil dedi tekrarliyorum kafana takacagin hicbirsey yok dedi. Inanmis gibi yaptim! Ama icime süphe düstü birkere.. buda aslinda kendisine hic güvenmedigimi bana göstermis oldu. Son bir haftadir kiza birkac bakisini yakalsdim. Kizin ilgisi sanirim hosuna gitti.. ben konuyu actiktan sonra araya mesafe koymus olsada dedigim gibi kiza bir kac kez bakislarini yakaladim.
Tabi buarada bizim aramizdaki sorunlar hala devam ediyor. Ona beni cok yordugunu söyledim neden böyle oldugumuzu onu özledigimi defalarca dile getirdim. Son konusmamizda eger seni mutlu edemiyorsam ve yoruyorsam bukadar ara verelim dedi! Birdenbire neden söyledin böyle birsey dedigimde birdenbire degil suan sana istedigin gibi ayirabilecegim bir zamanim yok dedi. Benim kendime bile ayirabilecegim 3-5 saatim yok dedi.. seni üzüyorsam yoruyorsam istersen biraz ara verelim dedi. Gercekten sevep bu mu bana acik ol dedigimde „senin aklindan gecen sebebi ben biliyorum dedi sen seni birakip o kizla takilmak istedigimi mi düsünüyorsun“ dedi. Bana gayet geceröi bir sebep gibi geldi dedigimde ben sana o kizin benim ilgimi cekmedigini benim tarzim olmadigini hatta okadar serefsizmiyim bile dedi. Yine inanmis gibi yaptim ve söylediklerini kabul ederek peki görüsmeyelim ozaman dedim.

Ben simdi napayim kizlar arkadaslar?
Gözümün önünde bakismalarini mi izleyecegim böyle? Ya hoslanmaya baslarsa? Ya gercekten hoslanmaya basladiysa? Aklimda deli sorular.. canim yaniyor bir yandan cünkü gözümün önündeler nasil basa cikacagim hic bilmiyorum! Aklim mantigim birak diyor zaten bu iliskinin icinde mutlu degildin diyor.. seni bir baskasi icin biraktiysa zaten cehenneme kadar gitsin diyor. Yalanci ve güvenmedigin bir insanla iliskin devam etse nolur diyor! Ama duygularim mantigimin tam tersi.. canim yaniyor korkuyorum. Gözümün önünde birsey yasanirsa kaldiramam diye korkuyorum. Daha bir hafta önce beni cok özledigini söyleyen benden gözlerini alamayan adamin duygulari hemen degismis olabilir mi? Icimdeki bu süphe beni zaten kemirirken isin duygusal kismi iyice cöktü üzerine.. is yerinde birsey belli etmiyorum normal arkadas gibi konusuyoruz ama bundan sonra nasil hareket etmem gerektigi konusunda bana lütfen fikir verin? Gülüp eglenip birsey yokmus olmamis gibi mi davranayim? Istedigim aslinda tekrar dikkatini cekmek ama mantigim ne ise yarayacakki bu diyor? Yüz vermeyip umursamaz mi davranayim? Kacan kovalanir hesabi taktik mi uygulayayim napayim?
Hadi diyelim mantigimi dinledim akillica davrandim ve ayriligi kabullendim. Ayni is yerinde hergün görerek ben nasil devam edicem arkadaslar? Kafam ikadar allak bullak ve duygularim okadar karisikki.. ve okadar üzgünümki

Bence kızla bir konuş biz onunla sevgiliyiz gibisinden. Normal biriyse kendini geri çeker. İş yerinde sevgili olma durumu yasak ya da yanlış anlaşılailir mi bilmiyorum. Ama ilk önce kıza söylerdim biz onunla görüşüyoruz diye. Sonra ara verecekssem de kafam biraz rahat olurdu.

Bir insan hem bu kadar fazla cümle kurup hem de kendini nasıl anlatamaz hayret.
Sevgili misiniz değil misiniz, cinsellik ne ara oldu her şey çok karışık. Yeni kızdan sonrasına tahammül edemedim artık ama sizin iş olmaz

Ortada bir iliski var mi hangi ara cinsellik yasaniyor okul disinda gorusmuyoruz hafta sonu yazmissiniz.
Gelen kız yabancı derken ingilizce ogretmeni mi?
Orasi bir kolej mi?
Aklımda deli sorular:)
Biraz da fazla mı konusup irdeleyen takintili kadinlardan misiniz acaba
Su yazdiginiz gibi kafa utuleye utuleye sogutmusuz olma ihtimaliniz yuksek..

Ögretmenim diye birsey dedigimi hatirlamiyorum ayrica 7 8 aydir devam eden bir iliskim vardi diye baslamistim yazimda hatta baslarda hersey iyidi görüsüyorduk diye belietmisim.. cinsellik ne ara oldu derken? ne olduysa son 1 ayda oldu. Yeni kiz meseleside son 1 haftadir var..

Irdeleyen takintili kadin demeden önce benim hakkimda bir fikre sahip olmaniz lazim ki o da sizde yok. Hayatimin kisa bir döneminden bahsetmem benim hakkimda yeterince bilgi sahip edindiginiz anlamina gelmez. Ne benim ne hayatim nede karakterim hakkinda hicbirsey bilmiyorsunuz.

Bahsettigim yer bir okul degil ayrica su yanlis anlamayida düzelteyim. Ben yurtdisinda yasayan bir firmada calisan bir calisanim.

Bence kızla bir konuş biz onunla sevgiliyiz gibisinden. Normal biriyse kendini geri çeker. İş yerinde sevgili olma durumu yasak ya da yanlış anlaşılailir mi bilmiyorum. Ama ilk önce kıza söylerdim biz onunla görüşüyoruz diye. Sonra ara verecekssem de kafam biraz rahat olurdu.

Kizin kendini geri cekmeye hic niyeti yok benim gördügüm. Aksine benimle muhabbetini görünce dahada yakinlasmaya kur yapmalara basladi. Neyse tüm bunlarin bir öneminyok aslinda sonuc olarak bos bir animda bana yüksek dozda ilgiyle gelen bu yalncinin ilgisinden etkilendim ve kaptirdim kendimi. Hata elbette sadece onda degil bende de var.. insanlarin agzindan cikanlari gercek kabul etmek gibi salakca bir huyum var.. herkesi lafinin eri, adam saniyorum cünkü hayatimda hep öyle insanlar oldu. Ilk kez bir serefsizle karsilastim demekki ögrenmem gerekiyormus! Artik bir serefsiz görünce hemen anlayabilicem!

Kizin kendini geri cekmeye hic niyeti yok benim gördügüm. Aksine benimle muhabbetini görünce dahada yakinlasmaya kur yapmalara basladi. Neyse tüm bunlarin bir öneminyok aslinda sonuc olarak bos bir animda bana yüksek dozda ilgiyle gelen bu yalncinin ilgisinden etkilendim ve kaptirdim kendimi. Hata elbette sadece onda degil bende de var.. insanlarin agzindan cikanlari gercek kabul etmek gibi salakca bir huyum var.. herkesi lafinin eri, adam saniyorum cünkü hayatimda hep öyle insanlar oldu. Ilk kez bir serefsizle karsilastim demekki ögrenmem gerekiyormus! Artik bir serefsiz görünce hemen anlayabilicem!

Ben ilk yazınızda çok kötü bir durum görmedim ki, herkes ilk günki heyecanıyla kalmıyor.. Olanlar siz bildiğini için daha iyi değerlendirirsiniz de o kız da aranızda bişey yokken ondan önce ben ilgileneyim demiş olabilir. Yok zaten her şey bittiyse ki sanmıyorum gözünüzün önünde olması da kurtulmanızı zorlaştırır. Ben olsam ben onunla şu kadar zamandır birlikteyim diye söylerdim..

Şimdi siz ara vermeyi kabul ettiniz mi? Arada mısınız yani ilişkiye devam mı?

Hayir söyledigini kabul ettim. Bitirmek istedigini gayet acik ifade etti bende beni istemeyen bir adamin yaninda durmaya devam edecek bir kadin degilim dedim ve bitirdik. Fikre ihtiyacim olan kisim bundan sonraki kisim iste. Nasil davranmaliyim siz olsaniz nasil davranirdiniz?

Ben duygularını belli eden bir insanım. Rol yapamam. Selam bile vermem sanırım..
Aslında bu durumda stratejigeliştirecek birşey Yok bence.elinizden geleni zaten yapmışsınız.

Ben ilk yazınızda çok kötü bir durum görmedim ki, herkes ilk günki heyecanıyla kalmıyor.. Olanlar siz bildiğini için daha iyi değerlendirirsiniz de o kız da aranızda bişey yokken ondan önce ben ilgileneyim demiş olabilir. Yok zaten her şey bittiyse ki sanmıyorum gözünüzün önünde olması da kurtulmanızı zorlaştırır. Ben olsam ben onunla şu kadar zamandır birlikteyim diye söylerdim..

Kiz bizi bilmeden yaklasti elbette ama sonradan ögrendi birlikte oldugumuzu ve ögrendikten sonra dahada ilgisini belli etmeye basladi. Isi savasa dönüstürdü ve bunu farkettigi icin de cocugun g.tü kalkti ama benim bu savasa girmeye hic niyetim yok! Naparsa yapsinlar ben bu isten kendimi nasil kurtarabilirim ona bakiyorum

Kiz bizi bilmeden yaklasti elbette ama sonradan ögrendi birlikte oldugumuzu ve ögrendikten sonra dahada ilgisini belli etmeye basladi. Isi savasa dönüstürdü ve bunu farkettigi icin de cocugun g.tü kalkti ama benim bu savasa girmeye hic niyetim yok! Naparsa yapsinlar ben bu isten kendimi nasil kurtarabilirim ona bakiyorum

Tabi onu bile bile ilgi gösteriyorsa başka.. Boşver. Sana onları söyleyip sonra da onunla ilgilencekse değmez zaten..

Ben duygularını belli eden bir insanım. Rol yapamam. Selam bile vermem sanırım..
Aslında bu durumda stratejigeliştirecek birşey Yok bence.elinizden geleni zaten yapmışsınız.
Bende ayni öyleyimdir.. hayatimda olan kisilere duygularimi belli ederim ama hayatima girdikten sonra yaparim bunu. Yeni tanistigim yada hoslandigim insanlara ben duygularimi asla belli etmem. Ilk adimi hep karsidan bekleme gibi birde huyum var. Ama bir iliskiye baslanmissa ben hoslandigimida deger verdigimide hislerimide gösteren bir insanim. Bunu haketmeyen yada bunu görünce simaran insanlarin var olmasi benim sevgimi göstermekten vazgececegim anlamina gelmiyor.

Tabi onu bile bile ilgi gösteriyorsa başka.. Boşver. Sana onları söyleyip sonra da onunla ilgilencekse değmez zaten..

Elbette.. lafa gelince zaten konusmayi iyi yapiyorda iste beni inandiramadi cünkü icten ice ayran gönüllü biri oldugunu bende farketmisim demekki ama görmemezlikten gelmisim. Muhtemelen ayni seyleri bu kizada yasatacak zaten..

Bende ayni öyleyimdir.. hayatimda olan kisilere duygularimi belli ederim ama hayatima girdikten sonra yaparim bunu. Yeni tanistigim yada hoslandigim insanlara ben duygularimi asla belli etmem. Ilk adimi hep karsidan bekleme gibi birde huyum var. Ama bir iliskiye baslanmissa ben hoslandigimida deger verdigimide hislerimide gösteren bir insanim. Bunu haketmeyen yada bunu görünce simaran insanlarin var olmasi benim sevgimi göstermekten vazgececegim anlamina gelmiyor.
Acaba kendisine 3-5 saat dahi ayıramayacak ne derdi var?

Bakışlarını yakaladım dediniz ya bence çok sağlam papuç değil . İyi ki gözlem yapabileceğiniz böyle bir ortam olmuş. Hiç üzülmeyin bile. Ya evlenince farketseydiniz? Çok ağır olurdu.

X