çileden çıkartan kıskançlıklar

üff yaa kıskançlık güzel ama bir yerre kadar.. senağlama
benim sevgilimde pardon artık nişanlım :) deli boyutunda diyelim buluşacagız... bir araya geliriz ilk beni öpmeden hemen yakama bakar kapalımı diye.. pantoluma bakar darmı diye..
o yaka niye açık kapat .. başlar saymaya..

sonra bir kafeye gitsek yada yemege ben duvara dönük oturacagım karşımda kesinlikle erkek olmiycak ben duvarı görcemm..

sonraa etek giyemem... etek altına çizme kesinlikşle olmaz.. ten rengi çorabı sever ama onun yanında dışarda aslaa...
sonra makyaj.. delikafadulden
normalde sadece allık ve kalem kullanırım kalem tamamda allık sürdümmü kızar...

biraz dikkat çekici giysem bu halin ne.. yani dikkat çekici derken hoş diyelim.. ne bilim istemez dışarıya karşı güzel giyiyim... :jeyyar:

bana hediye almaya bayılır.. ama şöyleee magazaya sokar beni seç begen al.. yakası kapalı boyu kalça kapatan ne varsa alır.. V yaka giyinmeyi severim yasak......

üniversiteden iş yerinden liseden arkadaşlar yola görür selam verirler sadece selam.. başlar o kim niye selam verdi.. vermee.. tanıma kimseyi tanıma.. görme.. kötükedihüso

yani çok karşı gelirim dedikleriniin çogunu yapmam dinlemem .. ama onun o sesini duymaktansa lanet olsun giymem etmem diyom.. :eek:klava:

canımcım allah sanada sabır versin güç kuvvet versin ben bilirim bu tarz şeylerle uğraşmak ne demek o kadar zorki.. ya şu aşk denen şey olmasa insan nasıl dayanır bunlara resmen çin işkencesi yakaydirigubbakcemile

Benimde bir kizarkadasim vardi isyerinden.Kendisi Türk'tü eski sevgilisi
almandi.Ondan ayrilmisti,hatta polise bile vermisti.Poliste ona yakinlasma
yasagi vermisti.Ama hatirliyorumda,beraber bir yere falan giderdik.O cocuk
sürekli arkalardan gelirdi,Sürekli 24 saat takip halindeydi.Ayy cok korkunc bisey.Bana olsa ,en herhalde korkumdan ölürdüm.Allah yardimcilari olsun
bunu cekenlerin.Psikopatlarla ugrasmak zor.

eşim çok kıskanç....sürme dediği ruju ,sürüp sürmediğimi anlamak için üstüne çarpı işareti atacak kadar kıskanç....

Allah kıskanç insanın gazabından korusun.Benim eski erkek arkadaşımda inanılmaz kıskançtı , bulunduğumuz yerler arası 55.km kadar var çok uzak sayılmayız fakat sürekli bir güvensizlik içindeydi.Hatta kafasından çok enteresan senaryolar yazıyor düşünceleri hakaretlere varıyordu.Bu insanlar eğitimli, cahil fark yok.Öğretim görevlisi pozisyona gelebilecek bir insan bana hayatı işkence haline getirdi.İşim,ailem,arkadaşlarım hep sorun oldu.Ben bitirdiğimi söyledim hala kabullenmek istemiyor 'ben bitirdim mi' diyor.Kabus gibi bir olay.

eşim çok kıskanç....sürme dediği ruju ,sürüp sürmediğimi anlamak için üstüne çarpı işareti atacak kadar kıskanç....

bunuda ilk defa duydum inanamıyorum canım ya nasıl dayanıyosunbenneyaptımki
benim bahsettiğim kişinin abiside onun soyundandı.. evde içicek suları olmasa bile karısı eve sucu çağıramıyodu su almak için kocasını bekliyodu

Allah kıskanç insanın gazabından korusun.Benim eski erkek arkadaşımda inanılmaz kıskançtı , bulunduğumuz yerler arası 55.km kadar var çok uzak sayılmayız fakat sürekli bir güvensizlik içindeydi.Hatta kafasından çok enteresan senaryolar yazıyor düşünceleri hakaretlere varıyordu.Bu insanlar eğitimli, cahil fark yok.Öğretim görevlisi pozisyona gelebilecek bir insan bana hayatı işkence haline getirdi.İşim,ailem,arkadaşlarım hep sorun oldu.Ben bitirdiğimi söyledim hala kabullenmek istemiyor 'ben bitirdim mi' diyor.Kabus gibi bir olay.

evet tatlım bu tarz paranoyak insanlar kafalarında birşeyler kurup onlara inanıyorlar bunlar için senden hesap soruyorlar hakret ediyorlar dahada aşıi işi şiddete kadar getiriyorlar.. dediğin gini kesinlikle eğitim falandda etkilemiyo bu durumu bi laf vardır okumak cehaleti alır eşşeklik baki alır aynen doğru:çok üzgünüm:

eşimden oncekı beraberlıgımde cok cektım kıskanclık yuzunden ve bıttı
eşimle tanıstım oda hıc kıskanc degıl:roflol:
ortasını bulamadım ben yahu:uhm:

tokat harıcı anlattıklarının hepsı benım esımde vardı sevgılıyken
uzun bı zaman böyle devam ettı evlendıkten sonra bıraz duzeldı cok sukur

böyle bir erkekle evlebilmekte büyük cesaretmiş canım

evet ama kıskançlıkları bana zarar vermıyodukı
yanı bıraz asırı kıskanctı ama benı cok sevdıgını bılıyordum:asigim:
zaten evlendıkten sonra bıraz olsun degıstı gercı yıne dısarı yalnız cıkmama ızın vermez ama ne zaman ıstersem benı gezdırır oyuzden sorun yapmıyorumgamyoncuiremsu

evet ama kıskançlıkları bana zarar vermıyodukı
yanı bıraz asırı kıskanctı ama benı cok sevdıgını bılıyordum:asigim:
zaten evlendıkten sonra bıraz olsun degıstı gercı yıne dısarı yalnız cıkmama ızın vermez ama ne zaman ıstersem benı gezdırır oyuzden sorun yapmıyorumgamyoncuiremsu

yinede bence eşine aşık olmasan çekilicek gibi bir durum değil diye düşünüyorum.. herkes özgür olmalı canım sıkıldığı zaman kafamı dinlemek istediğim zaman çıkıp mesela yürüyüşümü yapabilmeliyim, tabi herkesin düşüncesi kendine canım

evet tatlım bu tarz paranoyak insanlar kafalarında birşeyler kurup onlara inanıyorlar bunlar için senden hesap soruyorlar hakret ediyorlar dahada aşıi işi şiddete kadar getiriyorlar.. dediğin gini kesinlikle eğitim falandda etkilemiyo bu durumu bi laf vardır okumak cehaleti alır eşşeklik baki alır aynen doğru:çok üzgünüm:

Onunla ciddi bir ilişkiye başlamıştık düşünemiyorum ya evlenseydik sanırım cehennem ızdırabı olurdu bana.Halen mailler gönderip bir sürü veryansın edip sonra da beni çok sevdiğini bensiz olamayacağını söylüyor,ağlıyor çıldıracağım.Telefon hattımı kapadım.Kabus gibi her an biryerden çıkacak diye korkup hayatıma yeni bir yönde çizemiyorum.Ayrıca benim olaylar karşısında güçlü görünmem de onu fena sinirlendiriyor ama yapacak birşey yok böyle olacağına daha uzun süre bekar kalırım daha iyi (Allahım büyük bir laf etmek istemiyorum)a.s

Onunla ciddi bir ilişkiye başlamıştık düşünemiyorum ya evlenseydik sanırım cehennem ızdırabı olurdu bana.Halen mailler gönderip bir sürü veryansın edip sonra da beni çok sevdiğini bensiz olamayacağını söylüyor,ağlıyor çıldıracağım.Telefon hattımı kapadım.Kabus gibi her an biryerden çıkacak diye korkup hayatıma yeni bir yönde çizemiyorum.Ayrıca benim olaylar karşısında güçlü görünmem de onu fena sinirlendiriyor ama yapacak birşey yok böyle olacağına daha uzun süre bekar kalırım daha iyi (Allahım büyük bir laf etmek istemiyorum)a.s

en kötüsüde o zaten hem onunla yaşadığın şeyi mahfediyo hemde yeni hayatınıda bir bakıma esir almış oluyor ondan ayrılsanda peşini bırakmadığı için yeni bir yön çizemiyorsun kendine biliyosunki o ilişkinide mahfedicek, rahat bırakmıcak

senin ve senin gibiler için Allahımdan dileğim karşınıza şöyle anlayışlı, hoşgörülü, derdinizi anlayan, tüm sıkıntılarınızı bilen, kahramınınız olucak sizi o hainin elinden kurtaraacaknaniknanik, sevgili saygılı aşık, değer kıymet bilen, yakışıklı, zeki, kültürlü, azcıkda zengin olabilir mümkünse bir prensskaydirigubbakcemile3

hadi amin diyin:dance:

ayy ne psikopatlar varmış be bende eşim kıyafetime kızıyo diye üzülüodum benimki bunun yanında evliyaymş..:nazar:
benim tanıdığım en kıskanç adam pencerenin güneşliğini yere kadar diktirtmişti kuzenim....:kahve:

ayy ne psikopatlar varmış be bende eşim kıyafetime kızıyo diye üzülüodum benimki bunun yanında evliyaymş..:nazar:
benim tanıdığım en kıskanç adam pencerenin güneşliğini yere kadar diktirtmişti kuzenim....:kahve:

Sadece kıskançlık değil valla canım hastalık bunlar hastalık allahın psikopatları, paranoyakları uzak dursunlar bizden herkestenkötükedihüso

Güzel dileklerin için teşekkür ederim inşallah öyle bir insan çıkar karşımahihoyyyt

:kızgın: siz birde benim kocamı görseniz.dışarı çıksam bir erkek baksa sana neden baktı seni tanıyormuda bakıyor tanıyormusun.hiç olmadı direk adama dalar sen nasıl bakarsın diyerek.evde otursam ev tlf nundan arar evdemisin dışarı çıkacakmısın .dışarı çıksam nerdesin kimlesin olmaz yanımdaki arkadaşımı ister tlf na yada onu arar bir kaç dk sonra.15 yıllık evliyim etek giyinmiş değilim.gardorobumda etekte yoktur.bunlar sadece bir kaçı paronoyağın paronoyağıdır kendisi artık insanın canına tak ettirdi...:mymeka: :eek:klava:

:kızgın: siz birde benim kocamı görseniz.dışarı çıksam bir erkek baksa sana neden baktı seni tanıyormuda bakıyor tanıyormusun.hiç olmadı direk adama dalar sen nasıl bakarsın diyerek.evde otursam ev tlf nundan arar evdemisin dışarı çıkacakmısın .dışarı çıksam nerdesin kimlesin olmaz yanımdaki arkadaşımı ister tlf na yada onu arar bir kaç dk sonra.15 yıllık evliyim etek giyinmiş değilim.gardorobumda etekte yoktur.bunlar sadece bir kaçı paronoyağın paronoyağıdır kendisi artık insanın canına tak ettirdi...:mymeka: :eek:klava:

kisi kendinden bilir isi demisler.

cokm kiskancligin altinda baska seyler ararim. normal degil cunku. arkadasimi arayacak ya da isteyecek. ayni seyi yapmazsam ona serefsizim.

kıyamam ya ne kadar zor durumdasın canım benim. allah sana sabır ve dayanma gücü versin değişir inşallah dicem ama bu tarz insanlar asla değişmez.. hayatı zindan ediyor iyi dayanıyorsun valla canım:1no2:

X