çileden çıkartan kıskançlıklar

kisi kendinden bilir isi demisler.

cokm kiskancligin altinda baska seyler ararim. normal degil cunku. arkadasimi arayacak ya da isteyecek. ayni seyi yapmazsam ona serefsizim.

altında hiçbişey arama canım çünkü neden biliyomusun bu senin ona yaptığın hal ve hareketlere göre tutum takınmıyo. onun kafasında zaten bir model oluşmuş sen istersenn kafeste yaşa dokunduğun parmaklığı kıskanır, hesabını sorar..
çekmyen bilmez bunu

ben cok kıskancım valla kocişle yolda yürürken bile gözüne bakarım nereye bakıyo deyee.yazık alıstı oda önüne bakar artıkın hep :)

benim eşimde çok kıskanç, ailece görüştüğümüz insanlarla (erkeklerle) tokalaşmamı istemez, işyerinde günaydın ve iyi akşamlar dışında muhabbet etmemi istemez ve haftada 1 kez muhakak sorar işyerinde bilmem gereken bişey oldu mu diye (bişey konuştummu erkek personelle), çalışmamı istemiyor maddi açıdan mecburum yoksa gercekten çalıştırmicak çalışıyor olmamı bir takıntı haline getirdi. genel anlamda erkeklerden uzak durmami ister hoş bende üstlerine atlamıyorum ama mümkün oldunca konuşmamamı ister. şinnddiii sebebini de şöyle açıklıyor, benden yana bir şüphesi yokmuş ama birisi konuşurken mimiklerimden gülüşümden etkilenebilirmiş veya umutlanabilirmiş bana zarar verebilrimiş. söylemesi ayıp öyle güzelim öyle güzelim ki milleti mimiklerimle bile kendime hayran edebiliyorum. deli bu yaaaaa!!!!

bende çok kıskancım ama hastalık derecesinde değil

kıyamam ya ne kadar zor durumdasın canım benim. allah sana sabır ve dayanma gücü versin değişir inşallah dicem ama bu tarz insanlar asla değişmez.. hayatı zindan ediyor iyi dayanıyorsun valla canım:1no2:

malesef canım güngeçtikçe dahada kötü oluyor.aradaki yaş farkı etrafın ay hiç anne gibi durmuyorsun çok gençsin sözleri.birinde onu abim sandılar.bunları gördükçe duydukça böyle yapmaya başladı.ama 15 yılı bir kalemde silemiyor insan çocuklarımı düşünmek zorundayım.

kocam kıskançtır ama tatlı bir kıskanç boğmaz beni..

müşteri hizmetleri bay ise onunla bile konuşturmaz o konuşur bende bayansa konuşurum herşeye dikkat ederiz. uyum içinde ilerliyoruz bakalım:)

psikopat derecsi degil ama esimde biraz kiskanc
markette yasli adam birsey sormustu yazik hangi camasir ilacini alabilirim diye bende konusuyordum esimde uzaktaydi neler etti bana
tlf eder gec acarsam nerdeydin der
wcde derim ne yapiyordun der
hicbir erkek kuzenimle samimi konusamam
akrabamdan baska hayatimda bir erkekle konusamam falan filan uzarda uzar alistim ama

benimkide paronayak derecesinde, arkadaşlarımın eşlerinden selamlaşıp yanağından öptüğüm kocalardan, eski eşinden olan oğlundan ki artık ya oğlun ya ben dedirtecek kadar ki dedimde ama çözüm getiremedim (eşim benden 14 yaş büyük bu arada). ama yapacak bir şey yok katlanıyoruz işte 12 yıldır dayanıyorum yok belin açıldı onu giyme öyle bakma mok var sanki hepsi dünya güzelleriyle evliler , offfff bazen insanın gırtlağına kadar geliyor çocuk olunca boşayamıyor insan (daha 3,5 yaşında yazık ona kıyamıyorum kız çocuğu baba diye ölüyor)......ama ömür bitiyor farkedemiyoruz......

ay gene sızınkı ııı bea benımkı acaıp sole gıyme bole gıyme mınıı etek gıyme sevdalısı dglm gıymem pek dugunler harıc belın acıldı cok gusel mkayaj yapma evden yanlıss cıkma taksıyle don yok o yok bu aaaaaaaay yolda ınan gezmeye gıttıgımzde 100 ksıyle kavga edıo neymıs cocuk bakmıs bana ay rezıl oluorum mılletın ıcınde tuto bogazından yumrugu sallıo en son yaptıgında bak yaparım dedım yaptm bıraktım onu orda hıc tanımomus gıbı gıttım eve

keşke benim eşim beni kıskansaydı...aşırı olmamak kaydıyla kıskanmak çok güzel bence..hem kıskanmak hemde kıskanılmak..öyle olmadığı zaman bir boşlukta gibi oluyorsun..

sana katiliyom canim benim esimde fazla kiskanmaz ben de herzaman kiskanan erkeklerden hoslandim malesef evlendiyim erkekte hic kiskanc degil

ilk zamanlar bu kıskanclıklar tatlı gelır ama sonra dıken gıbı batar oyle batarkı delık desık olurusun yıllar sonra cok yorar boyle ınsanlar usandırır gorunusunu haretlerını yasam tarzını herseyını kontrol etmek ıster ozguven eksıklıgı dıye dusunuyorum

kızlar ben eşimin kıskançlıgını anlatsam şok olursunuz heralde tam bir paranoyak en basiti yolda yürürken biri yanlışlıkla bana baksa önce o adamı sonra millet var demez beni döver kardeşimden kendi kardeşinden ailemden kızarkadaşlrımdan herkesten kıskanıyo neden böyle yapıyosun diye sordugumda cevapa bak seni çok seviyorum ondan diyo daha birkere bile arkadaşlarımla gezmeye gidemedim kendid pek gezmeyi sevmez böyle esir gibi monoton bir hayatım var işte

ayy ne psikopatlar varmış be bende eşim kıyafetime kızıyo diye üzülüodum benimki bunun yanında evliyaymş..:nazar:

aynen canim..:içelim:benimki de kiskancligini belli etmez..ama giydiklerime karismasi beni delirtiyor..etek sadece yazlik yerde giyebiliyorum..diz ustu etek ve altina cizme giymistim burnumdan getirdi..bi daha tovbe ettim..onun disinda cok rahatim..

kızlar ben eşimin kıskançlıgını anlatsam şok olursunuz heralde tam bir paranoyak en basiti yolda yürürken biri yanlışlıkla bana baksa önce o adamı sonra millet var demez beni döver kardeşimden kendi kardeşinden ailemden kızarkadaşlrımdan herkesten kıskanıyo neden böyle yapıyosun diye sordugumda cevapa bak seni çok seviyorum ondan diyo daha birkere bile arkadaşlarımla gezmeye gidemedim kendid pek gezmeyi sevmez böyle esir gibi monoton bir hayatım var işte

şiddet boyutuna çıkıyorsa cidden hastalık.:1ninca:

kızlar bende etek gıyemıyorum kısa tshort gıyemıyorum ama hepsı bu bırde tayt elbıseye dız usutu olsa bırsey demez ama kısa elbıse etek koyu renk coraplada gıysem burnumdan getırır ılk ses cokarmaz o çok şıksınız der ama sonra sonra sancılanır laf sokmaya baslar bende dayanamam gırerız bırbırımıze cunku cok nadır gıyerım 2 yılda bır onada karıstımı delı olurum oturup kalkmasını bılmıyosun dıyor bahane olarak alıskın degılmısımı cunku aşkım ben bırsey demıyorum sana ama sen dıkkat etmıyosun bacagını acıp ayırık oturuyosun dıyor <ama yalan bahane
dışarı cıkma konusunda karısmaz sadece sorar nereye gıttın bugun naptın dıye bende zaten tek takıldıgım ıcın cıkıncada dolasıp alısverıs yaptıgım ıcın ses cıkaramaz
ama hele bır calısma hayatına gerı donım bomba ozaman patlar sımdı evdeyım tabı fazla karısacak bırsey yok calıstıgım donemde o kım kımle konustun onumu gıydın o kısyle nıye samımısın burunumdan gelırdı
bırde belım acılıyomu dıye sandelye testı yaptırırdı nısanlıyken ben buyuk bır şirkette calısıyodum 500 kısı vardı yemekhane felan kalabalık oluru onun ve yuzde 90 erkek ben bakmıyolar bana dıyıne onlar erkek degılmı senın gıbı bır kıza bakmasınlar derdı sandelyeye otuttururdu egıl derdı egılınce belım acılıyosa naneyı yedım dır dır dır

bu kadarı hastalık canım
şiddet uyguluması çok yanlışşş
izin verme o kadarınayasakkelime

X