Lekeler, Çiller Çillerinden Kurtulmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
glikolik asit önerrm.cilt rengini anında açıp berraklaştırıyo.benm kara yüzümü bile berraklaştırdı:))

Kızlar expigment kullananlar 2 mi daha iyi 4 mü bende kullanmaya karar verdim ama hangisi daha yararlı olur sizce?

Kizlar bende dün eczaneden expigment %2 , acnelyse ve locoid kremlerini aldım bugün başladım kullanmaya cillerim için. Benim cillerimde ilkokulda çıkmaya başladı baya da var. İnşallah azalma olur veya tamamen biter. Bende herhangi bir gelisme olursa buraya yazarım

Yorumunuz umutlandırdı beni:)

Her ne kadar gideceğine pek inancım olmasa da.. Ben de aşırı değil ama yine varlar. Fondöten kullanmaktan bıktım.

Ne kadar sürede sonuç aldınız? Bir de benim cildim zaten çok kuru. İyice deriler dökülmesin pul pul olmasın. Siz nasıl giderdiniz dökülmeleri?

1.5 ay icinde cildindeki farkliligi kendinde hissedeceksin. Benim cildimde asiri kuruydu bu yuzden bepanthen kullandim gunduzleri disari cikmadigim zamanlarda..

Kizlar bende dün eczaneden expigment %2 , acnelyse ve locoid kremlerini aldım bugün başladım kullanmaya cillerim için. Benim cillerimde ilkokulda çıkmaya başladı baya da var. İnşallah azalma olur veya tamamen biter. Bende herhangi bir gelisme olursa buraya yazarım

Sakin ola gunesin en yogun oldugu bu aylarda baslama bu ilaclara cildini mahvedersin.. Eczaci yada doktoruna danis ayni seyi soyleceklerdir sonbahar da basla..

:teselli:arkadaslar ya burnum yanaklarm falan hep çil oldu buyudukce.zaten benlerm var bde ciller oluna cok sınırlerım bozuluyor.bu çillere yapılck bsy varmı szce maske falan?????*
Ben expigment4 kremi 2haftadir kullanıyorum resmen mucize ilk başta kizardi suratım sonra gerildi sonra soyuldu çok çirkin oldum ama şuan bir tane dahi leke kalmadı suratimda üstelik benim doğuştan çil doluydu yüzüm hala inanamıyorum denemediğim krem kalmamıştı expigment4 mutlaka kullanın cilt tipine gore farklılık gösterir belki bilemiyorum bende etkisi mükemmel oldu ama güneşe çıkarken mutlaka %50faktor güneş kremi kullanın

Eklentiler

• PicsArt_1440761804369.jpg
    PicsArt_1440761804369.jpg
    121,1 KB · Görüntüleme: 1.195
Cocuklugumdan beri cillerle basi dertte biri olarak ne yaptiysam kurtulamadigimi belirtmekle baslayayim ise.. Hani oyle bi kac degil tum yuzumde cesitli koyulukta ciller.. Dr. ne zaman gitsem elime expigment %2 lik tutustururdu ama ise yaramayacagini dusunur almazdim bile.. İnternet uzerinde yaptigim arastirmalarda expigment lafi sıkca kullanilinca hadi bi deniyelim dedim.. Kizlar sonuca bende inanamadim. Oyle bahsedilen gibi aman imdat yuzum pancar oldu daha kotu oldu filan olayi yok yogurt gibi surerseniz elbette sonucuna katlanicaksiniz bu tur islemler zaman alir.. Dedigim gibi tum yuzumde oldugu icin benim oyle bi copu alip tek tek uzerlerine surme gibi luksum yok. İnce bi tabaka seklinde surup biraktim.. Hafif bi pullanma ile deriler dokulmeye basladi.. Dokulmeyen yerlerde bile cillerin renginde acilma oldu.. Gunde kimi zaman 2 kimi zaman 1 kere kullandim gunese cikacagim zaman mutlaka +50 faktor gunes losyonu kullandim cikmayacagim zaman yuzumde gerginlik hissettigimde bepanthol bakim kremi kullandim ama her gece surdugum expigmenti her sabah yuz temizleme jeliyle temizledim. Sonuc harika goren gozlerine inanmiyor kapatici kullandigimi dusunuyor. Ayrica yuzumde sir agdadan kalma bi yanik lekesi vardi artik oda yok cenemde sivilce lekelerim var onlarlada vedalastik.. Bu isin puf noktasi sabir ve gunes losyonu mutlaka ve mutlaka kullanilmali ... Hepinize lekesiz ve cilsiz gunler :KK49::KK54:
Aynen katılıyorum sana doğuştan çillerim vardı 2haftada 1tane kalmadı expigment 4kullandim ben locaid kremle birlikte ..güneşe çıkarken de %50faktor güneş kremi kullandim herkes şokta bende.dahil

:teselli:arkadaslar ya burnum yanaklarm falan hep çil oldu buyudukce.zaten benlerm var bde ciller oluna cok sınırlerım bozuluyor.bu çillere yapılck bsy varmı szce maske falan?????*
Bendede var rengi cok koyu degil açık renkten burnumda ve yanaklarimda gitmesini cok istedim bende ama doktorlar ciller gitmez sadece rengi açılır diyorlarmis doktora giden arkadaslarimdan duyduğum kadaryla ben hic gitmedim :'(

Ben expigment4 kremi 2haftadir kullanıyorum resmen mucize ilk başta kizardi suratım sonra gerildi sonra soyuldu çok çirkin oldum ama şuan bir tane dahi leke kalmadı suratimda üstelik benim doğuştan çil doluydu yüzüm hala inanamıyorum denemediğim krem kalmamıştı expigment4 mutlaka kullanın cilt tipine gore farklılık gösterir belki bilemiyorum bende etkisi mükemmel oldu ama güneşe çıkarken mutlaka %50faktor güneş kremi kullanın
Peki fiyatini öğrenebilir miyim canm bunun

reçetesiz alıyorsun, her eczanede var, ben daha evvel kullanmıştım faydası olmuştu ama devam ettirmemiştim, 2 gündür kullanmaya başladım yazarım sonucu

merhaba kızlar..çillerimden çok sıkıldımburun ve yanaklarımda fazlaca var mafoldumben expigment 4 ü kullandım 2 hafta kadar soyulmaya başlamıştı yavaş yavaş.kızarıklıklardan bıkınca bıraktım kullanmayı :eek:klava: bıraktından bi kaç gün sonra çillerim dahada koluyaştı ve arttı mafoldumben mafoldumben dün tekrar kullanmaya başladım ve yine kırmızı kırmızı oldu yüzüm her sürdüğümde kızarıcakmı yüzümm yardımcı olun lütfenn fisfisfis
Canım expigment sürdüğünde sadece leke olan bölgeye sürmen gerek taşırmaman gerek yani

benim de yanaklarımda ve burnumda çillerim var küçükken yakıştırırdım ama artık canımı sıkmaya başladılar onlar yüzünden fondoten yda kapatıcısız makyaj yapamıyorum. ayrıca yağlı bii cilt tipim var çillerimin çoğalmasını stemediğim için kullandığım güneş kremleri ve makyaj malzemeleri de suratımı iyice yağlı hale getiriyo. cildimde heran sivilceye dönüşücekmiş gibi duran küçük küçük pütürcükler var ve sürekli bi suratımın biyerlerinden sivilce çıkıyo. yüz yıkama jelleri tonikler sabunlar kullandım pek faydasını görmedim şimdi limonu deniyorum bana önerebileceğiniz başka bişey varsa çok sevinirim
Bende de aynı sorun var canım insallah işe yarar . Ben en iyi Yöntem olarak araştırmalarımda buz terapisini gördüm ama Arkadaşlara soruyorum yaptıran var mı acaba...

Oncelikle nasil tembel insanlariz arkadas. Cil ve benlerin %90 i gunesle olusmktadir. Pat diyede hicbiseyde oldugu gibi gecmez. Gunes kremini kullanmassaniz tekrar cikabilir. Once tedbir alin sonra varolana cozum arayin..

Ben çillerim olduğu için kendimi ''şanslı insan'' kategorisine sokarken birilerinin bunları yok etmeye çalışması üzdü :KK43: Arkadaşlar yapmayın çil kadar tatlı,özel ve karakteristik bir şey daha olamaz her yaz özellikle yüzüme bronzlaştırıcı sürüp güneşe dönük yatarım çillerim artsın diye farklı olmak her zaman güzeldir bunu unutmayın :)

Kızlar lr kozmetik ile cilt lekelerinizden kurtulabilirsiniz açtığım konuda ürünleri kullananların öncesi sonrası resimleri mevcut. Daha fazla bilgi almak isterseniz yazın cevaplarım.

Aloe vera lr ürünlerini kullandım gayette iyi geldi Birde zayıflama sağlıklı içeceğini kullandım 10 kilo verdim çoğu çevremde kullanıyor kırışıklık filan gayette memnun kaldim

X