Lekeler, Çiller Çillerinden Kurtulmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Yanlış anlamadım:-) Gross marketlerde bulabilirsin kesinlikle. Yok marka ismi değil o koruma derecesi. Yani benim cildim güneşe aşırı duyarlı o yüzden 50 faktör Senin cildin için ne kadar faktör uygun bilemem. Ama cildinin yapısını bozmayacak bir güneş kremi kullanmanı öneririm. Ben yine kullandığım markanın pudralı güneş kremi var yüzüme onu kullanıyorum makyaj yapmış gibi oluyorum fondoten ve pudra kullanmama gerek kalmıyor. Sana özel mesaj ile markasını yolluyorum.

Yanlış anlamadım:-) Gross marketlerde bulabilirsin kesinlikle. Yok marka ismi değil o koruma derecesi. Yani benim cildim güneşe aşırı duyarlı o yüzden 50 faktör Senin cildin için ne kadar faktör uygun bilemem. Ama cildinin yapısını bozmayacak bir güneş kremi kullanmanı öneririm. Ben yine kullandığım markanın pudralı güneş kremi var yüzüme onu kullanıyorum makyaj yapmış gibi oluyorum fondoten ve pudra kullanmama gerek kalmıyor. Sana özel mesaj ile markasını yolluyorum.

bn bugune kdar pudra fondoten faan kullanmamşlıgım yok.. cildime zarar vermez dımı. bide sürüp öylemi dışarı çıkcam.. gn içinde abdest alıyorum.. sorun olurmuki:S

O zaman normal güneş kremi kullanırsın. Zaten güneş kremini sürdükten sonra akşama kadar idare eder diye bir kavram yok 4 saatte bir tazelemen gerekiyor en azından güneşin olduğu saatlerde dışardaysan. Abdest aldıktan sonra tekrar sürersin bir sorun olmaz böylece.

O zaman normal güneş kremi kullanırsın. Zaten güneş kremini sürdükten sonra akşama kadar idare eder diye bir kavram yok 4 saatte bir tazelemen gerekiyor en azından güneşin olduğu saatlerde dışardaysan. Abdest aldıktan sonra tekrar sürersin bir sorun olmaz böylece.

tamam saolun.ALLAH razı olsun

kızlar ben suyu bitene kadar hergün sürdüm yüzüme 1 hafta falan..bu uygulamayı bi dergide görmüştüm hemen denedim.. 2-3 yıl oluyoe ve yerine yenileride çıkmadı gerçekten mucize gibi gitti çillerim deneyin faydasını görceğizini garantiliyorum..

kızlar ben suyu bitene kadar hergün sürdüm yüzüme 1 hafta falan..bu uygulamayı bi dergide görmüştüm hemen denedim.. 2-3 yıl oluyoe ve yerine yenileride çıkmadı gerçekten mucize gibi gitti çillerim deneyin faydasını görceğizini garantiliyorum..

barbunya olayını biraz açabilir misiniz rica etsem? ne kadar kullancaz ve kadar devam etçez sürmeye? şimdiden teşekkürler :KK71:

canım ben bitene kadar kullandım.. az bişey yap dene pişman olmazsın :)

Merhabalar barbunyayı ıslattığımız su ilemi pişirecezve uzun süre kaldığında birşey olmuyormu sen nasıl sakladın buzdoalbında falanmı :44:

benim de yanaklarımda ve burnumda çillerim var küçükken yakıştırırdım ama artık canımı sıkmaya başladılar onlar yüzünden fondoten yda kapatıcısız makyaj yapamıyorum. ayrıca yağlı bii cilt tipim var çillerimin çoğalmasını stemediğim için kullandığım güneş kremleri ve makyaj malzemeleri de suratımı iyice yağlı hale getiriyo. cildimde heran sivilceye dönüşücekmiş gibi duran küçük küçük pütürcükler var ve sürekli bi suratımın biyerlerinden sivilce çıkıyo. yüz yıkama jelleri tonikler sabunlar kullandım pek faydasını görmedim şimdi limonu deniyorum bana önerebileceğiniz başka bişey varsa çok sevinirim

kızlar her gece yatarken kayısıyı yüzünüze sürüp yatarsanız bi kaç ay sonra çiller azalıyo üstelik cildide canlandırıyor kaysı:)annem 3 aydır yapıyo bembeyaz oldu cildi sizde deneyin

evet taze kaysı yazları kullabılirsiniz zaten biyerden sonra cild soyuluyo o zaman bırakıyorsunuz...yada dondurucuya atılabiilr ama öylesi ne kadar saglıklı olur bilemiyorum:)

çiller hiçbir şekilde çıkmaz.Derinin çok derinlerine inmektedir bu lekeler daha önce de söylemiştim.Bir gün kahverengi bir lekemi ki büyük de değil,kazıdım sakın denemeyin canım nası yandı liseye gidiyordum kafaya taktım.Ama gelin görün ki leke çooook diplerdeydi annadım ki lekem ve ben bir bütünüz.Aynı bedende can gibiyiz cana can katan kan gibiyiz yanıpta sönmez kül gibiyiz biz ayrılamayız...bir Bilent Ersoy klasiğiyle sözlermi bitiriyoruuum!:KK50:

handen arkadaşım barbunya suyu işe yarayıp yaramadığını yazıcaktın ama yazmamışsın sanırım ,çillerin ne durumda etkisini gösterdimi?

benimde burnumun üstünde var ama az kışın kayboluyor yazın çoğalıyor bende çil sil kullandım yazın azalttı bayağ gerçi benim çillerinn rengi açık belki de ondan dır

X