Lekeler, Çiller Çillerinden Kurtulmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ya ben ;
acnelyce saat 21:00
expigment saat 22:00
sabahları da locoid kullandım 4-5 gün boyunca.suratım soyuldu pek acımadı ama bi bölümü çok kötü oldu.hem kanadı hemde çok acıyo ayrıca iz kalacak gibi.ne yapmalıyım sizce.diğer yerler eşit soyuldu ama dediğim yer çok derinden soyuldu

:teselli:arkadaslar ya burnum yanaklarm falan hep çil oldu buyudukce.zaten benlerm var bde ciller oluna cok sınırlerım bozuluyor.bu çillere yapılck bsy varmı szce maske falan?????*

bunu deneyin 1-2 ay içinde düzenli kullanımda yok edebilirsiniz belki daha kısa hiç bir zararı yok tamamen doğal
Önemli olan kanın temizlenmesi ve sağlıklı beslenmekdir. Kanınızı temizlemek için Kozmik beden temizliği uygulamasını mutlaka yapınız.

Yüzdeki çilleri gidermek için, 1 çay bardağı çiğ sütün içine 1 tane salatalığı doğrayıp koyun. 2 saat beklettikten sonra süzün. Salatalık tülbent ile sıkılarak özünün süte geçmesi sağlanmalıdır.

Elde ettiğiniz süt ile yüzünüze sık sık pamukla pansuman yapın. 20-25 dakika sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.Bu uygulamaya 10-15 gün devam ettiğinizde yüzünüzdeki çiller geçer.

Ayrıca Gül suyu ile sabah akşam cildinizi temizleyin.

o değil de güneşi gördükçe birleşiyor çiller, yüzümün turuncu olması ihtimali bu hiç hoşuma gitmedi :18: güneş kremi bir kaç farklı marka denedim ama o yapış yapış his delirtiyor beni, kuru cilde hangisini önerirsiniz, kurtulmak zor en azından artmasın :26:

sadece burnumunda veelmacık kemiklerimde çok hafif derecede var
sadece güneşte belli oluyor o da yakından bakılınca
ama sahile indiğimde flan çoğalmış gibi geliyorlar sinir oluyorum
bir kaç gündür sulandırılmış limon suyuna başladm akşamları sürüyorum bakalım işe yarayacak mı
kışın hiç yoklar ne güzel ama güneşi gördükleri an su yüzüne çıkıyorlar resmen
bu güneş koruyucu faktörler çıkmasını önlüyormu kızlar yada sahilde filan gözle görülmesini az da olsa engeller mi?

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende şu çillerden kurtulmak istiyorum artık ya aynaya bakmak bile istemiyorum expigmen kullanmaya başladım bakalım ne olucak gerçi daha öncede denemiştim ama geçmedi şimdi tekrar şansımı denicem birde expigmenti yazın kullananlar varmı aranızda

kızlar yokmu aranızda aktardan argan yağı alıpta deneyen memnun olan yada olmayan?lütfen yardımm cildim çok çirkinleşti leke çil kaz ayağı kırışıklığı ne ararsan var offff.

mrb kızlar benimde çillerim var ve şu mevsimde iyce çoğaldı geçende bi güzellik merkezine fön çektirmeye gittim ahibi beni tuttu ve cilt analizi falan yaptı ve çiller için cilt bakımı yapalım yüzün iyice temizlensin dedi onra kendi attığı ozon yağını al ve temiz cilde gece yatarken sür ayrıca aktardan elma sirkesi al kaynar suya dök kafanı ört buharı yüzünde tut daha sonrada o udan yüzüne sür dedi ben yapmadım ne kadar işe yarar bilmiyorum o kadar cilim olmasına rağmen güneş kremi bile sürmüyorum ama cillerim gitsin istiyorum

kk bir tarif di ben biraz degistirdim bende etkili oldu gerci onun yani sira hafta bir defa maske yapiyorum duschdan sonra ,
yuzumu sirkeyle siliyorum ben silerken bile cillerimin acildigini gordum :KK53: ardindan soguk suyla yikiyorum , biraz sert havluydada siliyorum iki defa yaptim simdiye kadar gercekten fark var , arkadslarim bile fark ettiler , lazer sandilar hahah:) gunes kremde tabi unutmamali,deri yeniliceyi maskeyide unutmayalim...

benimde çil sorunum vardı doktora gittim krem ve güneş kremi verdi düzgün kullanıyorum ve cok memnunum renkleri baya baya acıldı

kk bir tarif di ben biraz degistirdim bende etkili oldu gerci onun yani sira hafta bir defa maske yapiyorum duschdan sonra ,
yuzumu sirkeyle siliyorum ben silerken bile cillerimin acildigini gordum :KK53: ardindan soguk suyla yikiyorum , biraz sert havluydada siliyorum iki defa yaptim simdiye kadar gercekten fark var , arkadslarim bile fark ettiler , lazer sandilar hahah:) gunes kremde tabi unutmamali,deri yeniliceyi maskeyide unutmayalim...

hangi sirke peki...yatmadan önce mi siliyorsun ne kadardır bekletiyorsun açıklarsan sevinirimm

hangi sirke peki...yatmadan önce mi siliyorsun ne kadardır bekletiyorsun açıklarsan sevinirimm

elma sirkesini kullandim canim, evet aksamlari yapiyorum ama hafta iki defa yapiyorum cildimi yormak istemedim birde herseyin asirisi zarardir , yarim saat beklediorum cild temiz olsun ama , bir de hafif yanma oluyor korkma ben korkmustum :KK66:) yani cillerin rengi acildi make up lada yokmus gibi tamamem gecme yok olmaz da sanirim benim derdim daha fazla coagalmamasiydi zaten, birde maskelerde cok onemli goz arti etme ,

Sonuctan memnun musun arkadasim?

cildi beyazlatmadan çilleri yok eden bir tarif felan yokmu ? karbonat yoğurt beyazlatıyor diyolar :KK43: zaten beyazım ...

şimdi bende yüzümü haftada 3 gün yarıya yarıya sulandırılmış sirkeyle siliyorum ama daha etkisini göremedim.acaba sen ne kadar sürdün şuan geçtimi ? :2:

cilt lekeleri için bir ürün kullanıpta memnun olan yokmu?? biara fade out extra care diye bir ürün duymuştum lekeler için ama malesef araştırınca etkili olmadığını öğrendim..Umarım sizin bir öneriniz vardır..

X