Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Bence o kadar kırmızı değilsin gerçekten üzme kendini. Evet bir kırmızılığın var ama rahatsız edici bir görüntü değil. Kırmızılık tamamen geçmeyebiliyor benim de yanaklarım al al oluyor genelde 🤓 ama alıştım öyle olmasına, cilt bu mutlaka kusuru olacak. Senin nemsizlik sorununu çözersek bu kadar kalmaz kırmızılığın.

Yani simdi ben yatistirilmam icin onerdigi tonigimi yoksa karma yagli ve nemsiz ciltler icin onerdigine mi bakayim
Ben bu tonikleri bilmiyorum ama cildim eğer karma ve yağlıysa ona uygun tonik bence daha iyi gelecektir. Ben çeşit çeşit asitsiz tonik kullanıyorum. İşime Axis-y Aqua Boosting Essence Toner ı çok yaradı. Ama işte benim cildim kuru o yüzden sana uyar mı emin olamıyorum.

Ben bu tonikleri bilmiyorum ama cildim eğer karma ve yağlıysa ona uygun tonik bence daha iyi gelecektir. Ben çeşit çeşit asitsiz tonik kullanıyorum. İşime Axis-y Aqua Boosting Essence Toner ı çok yaradı. Ama işte benim cildim kuru o yüzden sana uyar mı emin olamıyorum.
Simdi baktim bir kac tonik e. Benim sutlu tonik olmazsa
Sunlara baktim

1)Abib - Heartleaf Calming Toner Skin Booster ( nemsiz ve kirmizilik icin,yani yatistirici )

2)Purito - Oat-in Silky Toner
Ama Buda sutlu gibi. Yine nemsiz ve kirmizilik yatistirici

3)9 Wishes - Rice 72% White Lucent Refining Toner

4)Torriden - Dive-In Skin Booster ( bariyer guclendirciymis ?

5)Axis-Y - Ay&me Biome Comforting Infused Toner

6)Round Lab - Soybean Nourishing Toner , bunun hakkinda guzel seyler okudum

Depresif Penguen Depresif Penguen

Simdi baktim bir kac tonik e. Benim sutlu tonik olmazsa
Sunlara baktim

1)Abib - Heartleaf Calming Toner Skin Booster ( nemsiz ve kirmizilik icin,yani yatistirici )

2)Purito - Oat-in Silky Toner
Ama Buda sutlu gibi. Yine nemsiz ve kirmizilik yatistirici

3)9 Wishes - Rice 72% White Lucent Refining Toner

4)Torriden - Dive-In Skin Booster ( bariyer guclendirciymis ?

5)Axis-Y - Ay&me Biome Comforting Infused Toner

6)Round Lab - Soybean Nourishing Toner , bunun hakkinda guzel seyler okudum

Depresif Penguen Depresif Penguen
Ben bi bakayım bunlara canım 🤓

Ismi bu 😁

celimax dual barrier skin wearable cream

Kalkayim da milky Toner ile su 7 kat i yapayim. Gunduz,aksam fark etmiyor degil mi
Barier kremi alacaksan La Roche Posay Cicaplastı bir araştır insta tiktok googledan falan. Cildine uyarsa harika bir krem.
Ben sabah-akşam yapıyorum ama şuan 7 kat yapmıyorum. 2-3 aydır sevdiğim, 3 bazen 4 toner ve essenceları(asitsiz) üst üste uyguluyorum. Tek ürünle yapmak zorunda değilsin.

Barier kremi alacaksan La Roche Posay Cicaplastı bir araştır insta tiktok googledan falan. Cildine uyarsa harika bir krem.
Ben sabah-akşam yapıyorum ama şuan 7 kat yapmıyorum. 2-3 aydır sevdiğim, 3 bazen 4 toner ve essenceları(asitsiz) üst üste uyguluyorum. Tek ürünle yapmak zorunda değilsin.
Bana kore ürünü disinda birsey iyi gelmiyor.
Suan tek bu milky Toner im var elimde 🤭
Ne alacagima karar verip nemlendiriciyide siparis edecegim

Bana kore ürünü disinda birsey iyi gelmiyor.
Suan tek bu milky Toner im var elimde 🤭
Ne alacagima karar verip nemlendiriciyide siparis edecegim
Koreliler bile kullanıyor bu dediğim ürünü sen de inat etme bilemezsin denemeden Cicaplastı bir araştır 🤓. En küçük boyunu alırsın en kötü denemek için. Benim cildimi bu hale o getirdi.
Ben de seviyorum Kore ürünlerini, bayaa da var bende ürün. Her ülkenin markalarının iyi ürünleri var. Videolarına falan bi bak.
Milky Tonerın light versiyonu çıkmış haberin olsun 🥰

Hof
Aksam jazz konserindeydik.
Esim durdu durdu,Kimi gordunde utandin dedi. Dedim niye?
Yanaklarin kirmizi demesin mi.
Demek ki bugun daha kirmiziyim 🤣

Birde su 7 kat isini sevdim. Uzun suruyor. 4. Katdan sonra yavas yavas emiyor yuzum.

X