Yüz Yıkama Jeli ( Sivilceye Yatkın Ciltler İçin)

bluecam

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2023
517
316
Hanımlar Merhaba,

Yıllardır ergenlikte başlayan , dönem dönem coşup dönem dönem azalan ama her daim var olan , sivilce , akne siyah nokta vs gibi cilt sorunu ile uğraşıyorum. Yaşım 26
Cildimi her gün sabah akşam düzenli temizlerim. Sabunlar yıkama jelleri vs. Günlük hayatta göz altı kapatıcısı dışında fondöten kullanmıyorum.

Yıkama jeli önerisi , toniktir, serumdur Allah ne verdiyse tavsiyesi olan var mı ? :KK70:

Hanımlar Merhaba,

Yıllardır ergenlikte başlayan , dönem dönem coşup dönem dönem azalan ama her daim var olan , sivilce , akne siyah nokta vs gibi cilt sorunu ile uğraşıyorum. Yaşım 26
Cildimi her gün sabah akşam düzenli temizlerim. Sabunlar yıkama jelleri vs. Günlük hayatta göz altı kapatıcısı dışında fondöten kullanmıyorum.

Yıkama jeli önerisi , toniktir, serumdur Allah ne verdiyse tavsiyesi olan var mı ? :KK70:
Screenshot_20240415_171230.jpg
yaglı ve göznekli ara ara da sivilceli bi cildim var. Bu seti ve yine bu setin güneş kremini kullanıyorum. Şiddetle tavsiye ederim.

Eki Görüntüle 3414962 yaglı ve göznekli ara ara da sivilceli bi cildim var. Bu seti ve yine bu setin güneş kremini kullanıyorum. Şiddetle tavsiye ederim.
düzenli yıkama jelini kullanıyorum bir süredir bunu , bir tık iyi geldi hissediyorum ama kalıcı çözmedi dönemsel tekrar artıyor havalardan vs mi bilemiyorum , mesela neutrogena turuncu olan sivilceler için beni bir sivilcelendirdi anlatamam çok teşekkürler :)

la roche’nin yıkama jelini kullanıyorum ve sadece geceleri yüz yıkama jeli kullanıyorum. ve su bazlı bir nemlendirici sabah aksam çok önemli. bu ikisi beni komple sivilcelerden kurtardı.

Hanımlar Merhaba,

Ben bioderma sebium öneririm sabah ve akşamları yüzümü onunla temizliyorum. Akne ve sivilce için yine bioderma nın serileri var. Ben hepsinden memnun kaldım. Pigmentbio serisine bakın. Biraz pahalı boyutuna göre ama işe yaradığını düşünüyorum. Bir de yine yüz yıkama jeli olan bioderma pigmentbio foaming de var. Numunesini kullanmıştım ve baya baya beğendim , onu alacağım şimdi . Akne ve sivilceler için diyorsanız onu da tavsiye ederim size . :)

X