Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
seLam kızLaR ben aRanıza yeni geLdiimmm..Bu site süpeR bişhii yhaa :) BeniMde yüzümdee çok beLiRqin oLmasadaa çiLLeR vaR...Kesinn ve net biR çözüm biLen vaRmıı Hiç seVmiyoRum ayRıcaa yüzüm bembeeyaSs pamuk gibi oLsun istiYoRum :)

tarifler gerçekten çok güzel bende dün gece acnelly kremi ,gündüz domates ve un karışımı en sonda limon sürüyorum :teytey:bukadar şeyden sonra düzelmesse yapcak bişi yok :eek:klava:

kızLaR ben bu KiL masKesinii denediiMmm yani yeni başLadımM...SizzLeeRe iLeRLeyen zamandaa sonuçLaaRı aktaRıRım :) ama iLk yaptığımda yumuşacık oLduu ciLdiimmM :)

yavv tüm vucuda sürün diosun da TARÇINn ona bal ,limon mu dayanır be:KK70::KK70: yazık bala yesem daha ii olacak:KK70::KK70:

salaktalık suyu ve limon suyunu bir kavanoza koyup buzdolabında saklayın ve akşamları yatarken yüzünüze tonik olarak sürün ben bir ara her gece yapıyodum cildim inanılmaz güzeldi porselen gibi şimdi ipin ucunu kaçırdım ne yazıkki uğraşamıyorum fazla:/

:nazar:kil yüzyıllar boyu hanımların cilt bakımında vazgeçilmez olmuş.bir kase toz halindeki beyaz kilin içine bir tatlı kaşığı zeytin yağı bir yemek kaşığı limon suyu ilave edip parmağınızla macun haline getirin kıvam alması için bir kaç yemek kaşıpı su ilave edin sonra yüzünüze uygulayın,göz çevresi hariç.45 dakika bekletip soğuk suyla yıkayın göreceksiniz çilleriniz azalmış,cildiniz beyazlamış,cilt altındaki siyah noktalar gitmiş olacak.unutmadan mutlaka temiz cilde haftada bir kez uygulayın.hepinize sağlıklı ciltlera.s.

CanımM Bunu 45 dk bekLeetices dimii biRisii yazMış 5 dk diee ama ben 45 dakika bekLEeTttiim biR sakıncasıınıda göRmedim geRçii..BiR sakıncası yan etkisi oLuRmuu =??:CüvCüv:

ya ben bir kalıbı bitiremem ki... yüzüm su içinde kalıyor elim de donuyor :)

bu arada direkt yüzüne buzu temas ettirme kılcal damarlara zararlıymış sanırım... bir tülbentle filan sür... :)

Sabahları yüzünüzü maden suyuyla yıkarsanız daha iyi olur.Buzu tercih etmezseniz.kaydirigubbakcemile2

benim gerçek ten rengim buğday ama küçüklükten beri güneşte olduğum için yandım ve araplar gibi oldum diyebilirim ben kendi ten rengime dönmek istiyorum bunun için önerileriniz ve çözümleriniz varmı acaba varsa lütfen esirgemeyin :KK43:

arkadaslar yuzunuzun puruzsuz ve daha canli gorunmesini istiyosaniz ,bal surun ve 30 dakika bekleyin sonra yuzunuzu soguk suyla yikayin, ben yapiyorum cokta memnunum tavsiye ederim haftada 2 yada 3 kez uygulayin

Kızlar arap kızı diye bi krem var konuda açılmış bunun için orayı bi inceleyin derim ben aldım kullanıyorum henüz bişi belli olmuyo çünkü dün aldım gelişmeleri sölicem size benim ten rengim çok açık hafif çillerim var bakalım gidicekmi tek korkum var cildimin rengi daha fazla açılırsa diye ama bakalım olumlu sonuç alanlar var . . yerimseniben

ARAP KIZI KREMİ DENEN ŞEY BİR İŞE YARAMIYO BOŞUNA ZAMAN HARCAMAYIN KIZLAR:1no2::teselli:

valla kızlar size bişey söleyeyim kolya ve basit bende burdan bi kaç maske uyguladım sonuç fıssssssss yok yani yine aynı ben hacışakir sabunu var ya yada dov sabunu anam bi beyazlatıo çok harika oluyo insan ama krem sürünce etkisi geçio misafir gelince karşılarına çıkmadan önce varsa dovv ile yıkıyorum yoksa hacışakirle yıkıyorum öle çıkıyorum karşılarına ya öle beyazlatıoki çok hoşuma gdio maskeleri yapıpta boşuna eziyet etmeyin kendinize derim tabi bu benim fikrim hacışakiri öle bu maskeler gibi bir ay da kullanmanız gerekmiyor istediğiniz zaman sürün anında beyaz gösterio ben çok memnununm ama özellikle dovn sabunundan

kızlar bakın bende bi tarif vereyim 1 çay kaşığı yoğurt 1 çay kaşığı karnonat soda yani kabartma tozu değil ama sonra birde limon sıkın bu karşıma yüzünüze sürün kurudukça kat kat yapabilirsiniz ben bunu lekeler için okumuştum dergide ama benim sivilcelerimide küçülttü hergün yapabilirsiniz bende hergün yapıyorum birde arap kremi falan almayın ben aldım çok iğrenç ve hiç bi etkisi olmayan dandik bi krem

kızlar bakın bende bi tarif vereyim 1 çay kaşığı yoğurt 1 çay kaşığı karnonat soda yani kabartma tozu değil ama sonra birde limon sıkın bu karşıma yüzünüze sürün kurudukça kat kat yapabilirsiniz ben bunu lekeler için okumuştum dergide ama benim sivilcelerimide küçülttü hergün yapabilirsiniz bende hergün yapıyorum birde arap kremi falan almayın ben aldım çok iğrenç ve hiç bi etkisi olmayan dandik bi krem

peki bu karşım nekadar sürede etki ediyo ben dün akşam başladımda ama limonsuz

ben de deneyeyim bakayım,kullanamadığım şey kalmadı salyangoz,arap kızı,maske... bilmem ne,hiç bir işe yaramadı

benim gerçek ten rengim buğday ama küçüklükten beri güneşte olduğum için yandım ve araplar gibi oldum diyebilirim ben kendi ten rengime dönmek istiyorum bunun için önerileriniz ve çözümleriniz varmı acaba varsa lütfen esirgemeyin :KK43:
niçin hiç cevap gelmedimirmirmirmir

bu maskeyi ben biliyorum we tawsiye ederim çok iyi!

ayyyyy cildimizi güzelleştircez diye yüzümüze sürmediğimiz bitki,sebze-meyve kalmadı vallaa..

ayyyyy cildimizi güzelleştircez diye yüzümüze sürmediğimiz bitki,sebze-meyve kalmadı vallaa..

ya sürülen şey kimyasal omasın da yeter anacım
özellikle de expigmentten uzak durun derim
ben yaptım daha beter oldu yüzüm haberiniz ola:1no2:

şu yourtlu karbonatl olanı deniycem şu expigmentten oluşan tahribatın acısı geçince
bakalım inşallah işe yarar :Saruboceq:
çünkü bu rezil krem daha da artırdı :eek:klava:
ve yüzüm kaç gündür hala daha yanıyor kaşınıyor

X