Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
selam ben aranıza yeni katıldım ciltltki lelkeler için bir yumurtanın akına yarım limon suyunu karıştır cildine sür 45 dk beklet ılık su ile yıkayıp nemlendirici sürün sonuçlar harika

arkadaşlar ben domates tarifini uyguladım cildimi acayip gerdi ve acıttı ama yıkadıktan sonra bişey kalmadı benim sadece cene gölgemde sivilce izleri var onlar için ve esmerim biraz beyazlamak için yapıyorum sizce etkisi olur mu deneyen arkadaşlar var mı cevap bekliyorum.... şimdiden teşekkürler

arkadaşlar bende yoğurt tarifini uygulamak ixtiyorum ama nee olduğunu bilmiyorum yapan arkadaşlar içine ne katılıyo kaç günde bi uygulanıyo yazarlarsa sevinirim

arkadaşlar bende yoğurt tarifini uygulamak ixtiyorum ama nee olduğunu bilmiyorum yapan arkadaşlar içine ne katılıyo kaç günde bi uygulanıyo yazarlarsa sevinirim

1 çay kaşığı yoğurt ; bir çay kaşığı karbonat ve birkaç damla limon suyunu karıştırıyorum ben... yüzüme sürüp 20dk bekletiyorum... sonra da ılık suyla yıkıyorum... haftada 2 kere filan yapıyorum... yalnız ilk denemede biraz daha kısa tut istersen çünkü sonra yüzü kızaranlar da oluyor... gerçi geçiyor ama yine de tedbirli olmak gerek...

ben leke açısından pek fark göremedim çünkü her hafta haftada 2 kere gibi bir düzen oturtamadım henüz... ama yine de yüzümü yıkadıktan sonra hoş görünüyor...

bugün ebru şallının verdiği leke maskesi:
2yemek kaşığı bira mayası
2yemek kaşığı süt yağsız
2yemek kaşığı limon suyu taze sıkılmş
limon suyuyla mayayı karıştır..sonra sütü koy karıştır... cilde göz çevresi ve ağız çevresi hariç sür.
temiz cilde uygula 15-20 dk beklet ılık suyla yıka.. haftada 1kere yatmadan önce yap..

arkadaşlar ağdadan mı neden bilmiyorum zamanla koltuk altımda ve bikini bölgemde (kasıklarıma doğru) kararmalar oldu.Tüyler alınsa bile karartıdan dolayı alınmamış gibi gözükebiliyor bu beni çok rahatsız ediyor.Özellikle yazın denize girirken çekiniyorum.Acaba renk açıcı maskeler bi işe yarar mı?önerisi olan paylaşırsa sevinirim

Arkadaşlar internette gezerken gördüm akiksir diye bir site var orda hertürlü doğal sabunlar var bi bakın derim

arkadaşlar bende yoğurt karışımını dün uyguladım bide gece yatarken bebak acı badem sütü kullanıyorum yaaa bilmiyorum sanki yüzümde lekeler oluşuyo siz uyguladınız mı bu karışımı bilgisi olan yazsın lütfen

arkadaşlar ağdadan mı neden bilmiyorum zamanla koltuk altımda ve bikini bölgemde (kasıklarıma doğru) kararmalar oldu.Tüyler alınsa bile karartıdan dolayı alınmamış gibi gözükebiliyor bu beni çok rahatsız ediyor.Özellikle yazın denize girirken çekiniyorum.Acaba renk açıcı maskeler bi işe yarar mı?önerisi olan paylaşırsa sevinirim
bunun için doktorlar expigment adlı bir krem veriyorlar.

kızlar bira mayası nerde satılıyor?bende ebru şallının verdiği maskeyi uygulamak istiyorum ama bira mayasnı bulamadım.marketlerde yaş maya var.acaba onumu kastetmiş?güvenip alamadım açıkçası.yardımcı olursanız sevinirim

bildiğim kadarıyla haşlanmış pirinç suyu-soğan suyu-pırasa suyu-bunlar cildin rengini açıyo deneyin derim.ama ayrı ayrı...

kızlar bira mayası nerde satılıyor?bende ebru şallının verdiği maskeyi uygulamak istiyorum ama bira mayasnı bulamadım.marketlerde yaş maya var.acaba onumu kastetmiş?güvenip alamadım açıkçası.yardımcı olursanız sevinirim

bira mayası ekmek mayalamakta falan da kullanılan bildiğimiz maya canım. marketten alabilirsin.

bunun için doktorlar expigment adlı bir krem veriyorlar.

sakın kullanmayın o şeyi:1no2:

yüzünüzü o kdr dehşet bir hale çeviriyor ki
oluşan kırmızılık 1.5-2 ay fln gidiyor en azından bende öyle oldu
bir de bölgesel sürmüştüm yüzüme
iyice dikkat çekiyordu yüzümde resmen kırmızı yol oluşmuştu

o ilacı sürmeyin sakın
öndeki maskelerden fln uygulayın
düzelir inşallah yerimseniben

Son düzenleme:
1 çay kaşığı yoğurt ; bir çay kaşığı karbonat ve birkaç damla limon suyunu karıştırıyorum ben... yüzüme sürüp 20dk bekletiyorum... sonra da ılık suyla yıkıyorum... haftada 2 kere filan yapıyorum... yalnız ilk denemede biraz daha kısa tut istersen çünkü sonra yüzü kızaranlar da oluyor... gerçi geçiyor ama yine de tedbirli olmak gerek...

ben leke açısından pek fark göremedim çünkü her hafta haftada 2 kere gibi bir düzen oturtamadım henüz... ama yine de yüzümü yıkadıktan sonra hoş görünüyor...

evet ilk uygulamada çok kızarıyor
ama sonrakilerde yıkadıktan sonra 5 dakkaya fln geçiyor
yüzünün alışmasına bağlı
başlarda kızarıklık oluşması çok normal yanş

kimi teşekkür ederim aldım ama henüz kullanmadım.Dikkatli kullanılması gerektiği belirtilmiş zaten..ilk önce başka yollar denicem artık

X