Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
peki canım senin cildin nasıl ?
bir de sivilce izlerine filan iyi geldi mi yoksa genel olarak ten renginde mi bir açılma oldu ?

canm ben sivilce tedavısı de gordugm ıcn aynı zamanda , sivilceler hakknda onun tek basına etkılı oldgunu söleyemem ama ten rengını açıuor gercekten Şeniz:sm_cool:

ama arkadaslar bu maskeyi temızlenms cilde uygulayn ve uygulama sonrasnda gulsuyu kekık sıyı papatya suyu vesaire dogal sularla tonık nıyetıne sürün cildinize bu suları hem sıkılastırıo gözenekler tekrar kırlenmıyo hemde yumusak yapıo

sımdı ben suanda bı ton maske tarıf adım cılt tonunu acmak ıcın ben cok esmer degılımm ama beyaz tenlıde deglm kumral gıbı..beyaz kıl maskesı yazlmıss lımon zeytınyagı sonra un domates..nyse yapanlar olms memnun kalmamıslar kırısıklık oldu faalan ben cıldıme cok onem verıorm ya ıbısey olursa yapaım mı sızce ? kesın karar soleyn kızlar bu sıtede ck guzel selr yazıoo ama uglamakta kararszım? yardıımm lütfeen:)

ne kırışıklık yapmış canım?
genelde nemsiz cilt kırışır.
eğer yapılanlar cildi kurutuyorsa destek olarak nemlendirici kullanılmalı.
yani yapılanlar deil nemsizlik kırıştırır cildi.

ben bugun aktardan beyaz kıl aldım
ne ıse yarıyor dıye sordum tüyleri döker dedı bıde cıldı geriyor dedı:) ama kırısklık yapmıs dıe yazmıstı bı kız korktum ama aktarda gerdıgını soyledı.ama durun kızlar ben sımıdı hemen denıcem:)

kızlaaar:) azonce yaptımm öyle güzel suan cildim anlatamam:) annemde surdum annemın gunes lekesı cok onunkilerde gecer ınsallah ben azcık beyazlamak ıcın yaptım sacımı boyıcamda ıstedıgım renk olsn dıe :) dun gece de domates lı olanı yaptım oda guzel..ama kıl maskesnden sonra cıldım bıraz yaglı kaldı bsey olmaz:KK70:

bence önemli olan cildin beyazlığı değil parlaklığı mat pürüsüz ve porselen gibi gözüküyorsa tamam işte
daha ne istenirki bebek gibi olursun valla:ecrin_bebek:. tamam beyaz tenliler daha çok dikkat çekiyor ama ona bakarsan sarışınlarda çok dikkat çekiyor ve bazıları hiç güzel olmadığı halde tabi herkes için değil tıpkı esmer kumral gibi onlarında güzeli ve güzel olmayanı var. yani bence başkaların dikkatini çekmek önemli değil kendini beğeniyorsan. tamam biraz saçmaladım kabul ediyorum-tatlicadiarzu-

canım o sorun denizden sora bendede oluştu ve benimki sanirim kalıcı kese yaptıgım halde geçmedi:çok üzgünüm:benimde sizlerle paylaşmsk istedigim bi kaç şey var ark.larda belirtmiş elma sirkesi ama tek başina diil ben 3 haftadir kullaniyorum çok iyi sonuçlar aldim benim tanimde çok beyaz ve güneş lekerlri oluşuo elma sirkesini ve çörek otunu kaynatıp haftada 2 kez lekeli yerlere uygulayin 10 dk kadar bekletin ve yıkayın
NOT:yüzünüze sürüp yıkadıktan sora oluşan kırmiziiliktan korkmayın yarım saat sora fln geçio ayrıca çömrek otunu belirtmek isterimki ölümden başka herşeye deva olduğunu duydum İNCİ.

çörek otu nasıl oluo canım ya siyah bi tane susam gbi bşy war omu:KK70::KK70:

arkadaşlar ben 4 haftadır uyguladığım yöntemi yazıyorum ben memnun kaldım tavsiye ederim. 1 tatlı kaşığı süzmeyoğurt 1 çay kaşığı kabartma tozu 1 çay kaşığı elma suyu bunları karıştırıp yüzünüze sürün 40 dk. sonra ovarak yıkayın.ben bundan sonra cildime uygun bir peeling öğrenmiştim onu yapıyorum yine kendi yaptığım toniği kullanıyorum.ardındanda kayısı çekirdeği yağını sürüyorum .görenler farkı farkediyor.isterseniz peeling ve toniğin tarifinide verebilirim

merhaba arkadaşlar
ben yeni üyeyim ama bir yıldan uzun suredir de yazılanları takip etmekdeyim. benim cilt tipim beyaz çok hassas mı tam bilmiyordum ve yazın cildimde güneşden lekelenmeler olmuştu, özellikle alın bölgesinde, nerden okudum nerden cesaret aldım bilmiyorum ama (insan çok çaresiz olunca her yolu deniyor böyle düşünüyorum) cildime limon ve karbonat karışımı diye bişi sürdüm:çok üzgünüm: tabi benim cildim (alnım) çok daha kötü oldu, kanımca derim daha inceldi ve ince ince çizgiler oluştu sadece bilinçsizce herşeyi çare olabilir diye kullanmamanız için yazıyorum... sevgilerle

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza. benimde çil sorunum var. cildim beyaz ve hassas. benim gibi olan ve bu maskelerden deneyip çili gideren arkadaşlar var mı varsa hangi maskeyi uyguladı yazabilir mi acaba?
kurtulmak iatiyorum artık bu çillerden...:kızgın:

kızlar çiller için Ahmet MARANKİ'nin bir kürünü buldum deneyin bakalım faydası olucak mı?bende bugün denemeye başladım...çillerim yok ama güneş lekelerim için deniyorum..

Ahmet Maranki yüzdeki çiller ve lekeler için Formül
Yüzdeki çilleri gidermek için, 1 çay bardağı çiğ sütün içine 1 tane salatalığı doğrayıp koyun. 2 saat beklettikten sonra süzün. Salatalık tülbent ile sıkılarak özünün süte geçmesi sağlanmalıdır.

Elde ettiğiniz süt ile yüzünüze sık sık pamukla pansuman yapın. 20-25 dakika sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.Bu uygulamaya 10-15 gün devam ettiğinizde yüzünüzdeki çiller geçer.

Ayrıca Gül suyu ile sabah akşam cildinizi temizleyin.

X