Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ABLALARIM ne olur bana yardım
edin ...!!!!!!

koltuk altı ve bikini bölgem çok koyu renkte ne olur kesin ve etikili bir yöntem söyleyin acillll...!!!!!

ABLALARIM ne olur bana yardım
edin ...!!!!!!

koltuk altı ve bikini bölgem çok koyu renkte ne olur kesin ve etikili bir yöntem söyleyin acillll...!!!!!

canım ilk sayfada koltukaltı için böyle bi tarif var ama denemedim kesin bişey söyleyemem :sm_confused:

Koyu renk koltuk altları: Eşit miktarlardaki limon ve salatalık suyunu çay kaşığının 1/8′i kadar zerdeçal tozu ile karıştıtarak koltuk altlarınıza sürün. 20 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulayın.

mrb arkadaşlar bi yardım edin bana ya bıktım bu kırmızılardan:KK43::KK43:bu kil maskeleri domates maskeleri benım yüzümdeki kırmızı sivilce izlerinide beyazlatırmı ya

slm arkadaşlar. cildin rengini açmak için yoğurt suyu kullanın içindeki asitler sayesinde cildinizin açıldığını göreceksiniz.içine yeşil kil ve biraz el kremi katın. 20 dk. ciltte bekletin,yıkadıkdan sonra saf gül suyu ile temizleyin.alın size porselen gibi bir cilt...

merhaba arkadaslar..
madem maske tarıfı verıoruz burada bende sıze guzel bısey soleyım o zaman. gecenlerde bı eczaneden Alweyna adlı kıl maskesı aldım ıcınde bıtkı ozlerı cılt ıcın butun faydalı bitkiler var die.
tamamen dogal.. onu kullanmaya basladım daha ılk kullanımda etkısı harıka ustelık antıagıng etkısıne de sahıpmıs arastırdım kullananlar hep memnun..
sızede tavsıye ederım.
çil-leke sıvılce tedavıssınde harıka kendım kullandıgım ıcın bılıorum. bı kac dogum lekem vardı onlarda da gozle gorulur bı azalma yasandı. ustelık ole uzun surede deıl 1 ay ıcınde..
gramajıda ole tek kullanım deıl en az 20kullanım..
benden solemesı deneyın derım ALWEYNA ya cok sey borcluyum ben cıldım harıka oldu..

minecim a.s. ben alweyna çok araştırdım yarın almayı düşünüyorum ama kararsızım benim sivilce kırmızı izlerim var yararı olur mu bide ssk karşılar mı?ne kadar aldın internette 15 tl fisfisfis off:çok üzgünüm:

ben maya lı olan tarifi kullanıyorum 2 kaşık maya bi aspirin birazda oksıjen suyu karıstır macun gibi oluyor sürüyorum 20 dk bekletip yıkıyorum yumask bi cilt oluyor tavsiye ediyorum yani

Verdiğiniz maskeler için çok teşekkürler :)
Ben uzun bir zamandan beri limon ve bal karışımını yapıyorum.Ve amacınız cildi beyazlatmaksa eğer işe yarıyor.

benim arap göçmeni kara bi arkadaşım var acaba onda beyazlatıcı işe yararmı:dance:arkadaşlar elma sirkeside duyduğuma göre iiiiii geliomuş lekelere.bide bu maskeleri akşam gece yatarken yapın uzmanlar öle önerio.

elma sirkesini pamukla losyon gibi mi sürücez canım?inşallah işe yarara yaaaaa,lütfen bana yardım edin beyaz tenliyim ama kırmızı lekelerim var fondötenden bıktım:KK43:((((((((((((senağlama

selam ben aranıza yeni katıldım ciltltki lelkeler için bir yumurtanın akına yarım limon suyunu karıştır cildine sür 45 dk beklet ılık su ile yıkayıp nemlendirici sürün sonuçlar harika

paylaşımın için teşekkürler...çok kolay bir tarif hemen uygulucam.ne kadarda bir uygulanıyor?saol canımsırnaşık şeya.s.

elma sirkesini pamukla losyon gibi mi sürücez canım?inşallah işe yarara yaaaaa,lütfen bana yardım edin beyaz tenliyim ama kırmızı lekelerim var fondötenden bıktım:KK43:((((((((((((senağlama

yarı yarıya suyla seyreltip kullanabilirsin canım dediğin gibi pamukla sürerek. ayrıca hergün bir bardak ılık suya biraz elma sirkesi damlatır içersen daha çabuk etkisini görürsün a.s ama burdaki bütün tarifleri denemeye kalkarsan cildin yıpranabilir :1ninca:

:nazar:kil yüzyıllar boyu hanımların cilt bakımında vazgeçilmez olmuş.bir kase toz halindeki beyaz kilin içine bir tatlı kaşığı zeytin yağı bir yemek kaşığı limon suyu ilave edip parmağınızla macun haline getirin kıvam alması için bir kaç yemek kaşıpı su ilave edin sonra yüzünüze uygulayın,göz çevresi hariç.45 dakika bekletip soğuk suyla yıkayın göreceksiniz çilleriniz azalmış,cildiniz beyazlamış,cilt altındaki siyah noktalar gitmiş olacak.unutmadan mutlaka temiz cilde haftada bir kez uygulayın.hepinize sağlıklı ciltlera.s.

bu tarifi yaptım karıştırdığımda tam macun gibi olmadı... yüzüme sürdüğümde yeşil renk oldu taş gibi fln.. nese 45 dk bekledim çıkardm işte hiç bi farklılık yoq ten rengim açılmadı siyah noktalar azalmadı..:bbo::çok üzgünüm:

bu tarifi yaptım karıştırdığımda tam macun gibi olmadı... yüzüme sürdüğümde yeşil renk oldu taş gibi fln.. nese 45 dk bekledim çıkardm işte hiç bi farklılık yoq ten rengim açılmadı siyah noktalar azalmadı..:bbo::çok üzgünüm:

bence haftada 2 kere yapıp ; bir süre de düzenli devam etmelisin...
hiçbir şey tek uygulama ile sonuç vermez ki...

mucize beklememek lazım... ama işe yaradığını düşünüyorum... sadece devam et...

ben maya lı olan tarifi kullanıyorum 2 kaşık maya bi aspirin birazda oksıjen suyu karıstır macun gibi oluyor sürüyorum 20 dk bekletip yıkıyorum yumask bi cilt oluyor tavsiye ediyorum yani
oksijen suyu yüzdeki minik tüyleri sarartıgı için geçeci bir beyazlama izlenimi yaratır ;ama tüyleri tetikler çogalmasına neden olur olabildigince maskelerinizde dogal kürleri tercih edin kimyasallardan oksijenli su alkol vb uzak durun derim

bence haftada 2 kere yapıp ; bir süre de düzenli devam etmelisin...
hiçbir şey tek uygulama ile sonuç vermez ki...

mucize beklememek lazım... ama işe yaradığını düşünüyorum... sadece devam et...

Annem de uyguladı yüzünde acaip bi kırışıklık ortaya çıktı ama kil boşa gitmesin die uygulamaya dewm etçm sonuçları yazarm :1closedeyes:

oksijen suyu yüzdeki minik tüyleri sarartıgı için geçeci bir beyazlama izlenimi yaratır ;ama tüyleri tetikler çogalmasına neden olur olabildigince maskelerinizde dogal kürleri tercih edin kimyasallardan oksijenli su alkol vb uzak durun derim

tesk ederim canım uyardıgın için benim yüzümde zaten tüyler var en iyisi yapmıyım bıraktım zaten sagol canım uardıgın için:emir_bebek:

selam
benim sorunum ensemde güneşten dolayı oluşan koyu renk. yaklaşık 6-7 yıldır var ve ne yaptımsa bir türlü rengini açmayı başaramadım. sanki yama gibi duruyor ve bu beni çok rahatsız ediyor.
bu konuda bi tavsiyesi olan varmı ne yapabilirim? ilaç yada doğal bir yöntem varmı bu koyu renkten kurtulmama yardımcı olabilecek.

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım yazılarınızı okudum çok güzel bilgiler var öncelikle tşkler birde ben bu aralar her gördüğüm maskeyi yapıyorum bunun bir zararı olurmu bana yazarsanız sevinirim tşkler..Çok üzgünüm çoooksositososito:Saruboceq:

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım yazılarınızı okudum çok güzel bilgiler var öncelikle tşkler birde ben bu aralar her gördüğüm maskeyi yapıyorum bunun bir zararı olurmu bana yazarsanız sevinirim tşkler..Çok üzgünüm çoooksositososito:Saruboceq:

bence olur canım... cildini o kadar yorma... hem sonuç alabilmen için en azından aynı maskeyi bikaç kez dene.... haftada 2 kere yap ... 2 hafta devam et ... ilk denemede cildine zarar veriyorsa sana uygun olmayabilir ... yazılan yorumları oku ... sana en uygun olanını seç ... sonuç alamazsan başka bir şey deneyebilirsin ...

X