Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
meraba kizlar ; ben bi yerden aylar once bir maske tarifi almistim ancak sadece 3gun once uyguladim ve ilk yapmamda etkisini gordum , az once yine birtane uyguladim, haftada 2kez yapicam artik, cok basit ve herkeste olan malzeme: ) bir limonu kabugunu rendeleyin ve icine yumurta akini ekleyin karistirin bi 2dkk filan sonra 1saat birakin yuzunuzde ,duser diye korkmayin kabuklar kalin olsa dahi 3dakika sonra yuzunuz porselen gibi oluyor yapisitiriyor resmen ,esmer kisiler beyazlatmaya calismasinlar yuzlerini bi ise yaramaz bu maskeler beyaz tenli kisilerin akne lekeleri icin .

esmerxxxx çok hoşsun valla...epey güldüm yorumuna canım delikafadulden

Son düzenleme:
bugün aktardan erica leke ve çil kremi aldım.2-4 haftada etkisini gösterir yazıyor.bakalım ne olacak?yosun kozmetik sitesinden inceleyebilirsiniz

mrb arkadaşlar,,bende size sürekli kullandığım ve gercekten faydasını gordugum bi maskeyi paylaşacagm,belkide birçoğunuz bılıordur,yoğurt ve karbonat karışımı,bır yemek kaşığı yoğurda bır çay kaşıgı karbonat karıstırıp yuzume sürüorum 30 dk fln beklettıktn sonra hafif hafif ovalayark yıkıorum lekelerime ve sivilcelerime gercekten çok ii geldi,sivilcelerimden bu maske sayesınde kurtuldum dıebılırım,tabi bunun yanında cilt temızlıgıde çok önemli,beyazlatıcı özelliğide var...:1rolleyes::1rolleyes:

karbonat nerde bulunur

Arkadaşlar hepinize mrb.Ben yoğurt ve limonlu karışımı kullandım.Açıkçası imon yakıyor ve bende yüzümü kızartır mı diye endişe ettim.Çünkü beyaz tenliyim ama hiç kızarıklık yapmadı aksine burun kenarlarındaki kızarıklığı geçirdi sanırım yoğurt ve limon birbirini dengeliyor 5.kullanışım benim ve etkisini gördüm.Bazı siyah noktaların olduğu yerler açıldı resmen içi temizlendi.Beyazlatıcı etki denilmiş benim fikrim şöyle limon asitli bir sebze yüzdeki pis yağı alıyor ve temizliyor.Ama ten rengini değiştiriceğini sanmıyorum.:)herkese bakımlı günler:KK66::asigim:

kızlar mehabalar benimde koltuk altı bölgem çok siyah bikini bölgemde biraz aslıdna açık tenliyim çok canımı sıkıyor bu konu internette araştırdım biraz Star White Beyazlatıcı krem var bakimli olmak c m diye bir sitede gördüm aklıma yattı gibi çok iyi diyolar ama kararsızım aranızda hiç kullanan varmı bu kremi?

ben de internette cok olumlu yorumlar okudum bu star whıte ıle ılgili canım,eğer kullanıp memnun olan varsa hemen alıcam

ben de internette cok olumlu yorumlar okudum bu star whıte ıle ılgili canım,eğer kullanıp memnun olan varsa hemen alıcam

canım bende aynı sorunda müzdarıbim genital bölgem çok esmer aslında açık tenliyim bir arakdaşım kullanmış bu star white beyazlattı hemde baya falan dedi bende bu seçilinde bahsettiği bakım lı olmak sitesinde 3 hafta önce aldım kullanıyorum %50 oranında beyazlattı bile şimdiden tavsiye ederim.

canım bende aynı sorunda müzdarıbim genital bölgem çok esmer aslında açık tenliyim bir arakdaşım kullanmış bu star white beyazlattı hemde baya falan dedi bende bu seçilinde bahsettiği bakım lı olmak sitesinde 3 hafta önce aldım kullanıyorum %50 oranında beyazlattı bile şimdiden tavsiye ederim.

çok saolasın canım, inşallah ben de faydasını görürüm,heryerde 109 lira sanırım, sen de mi o fiyata aldın, daha ucuz fln buldun mu? ben de çok beyaz tenliyim ama genitalin alt kısmı özellikle çok esmer, lazer yaptırıorum aynı zamanda o kısma esmer oldugundan cok etkı etmıo, biraz da lazerden fayda gormek ıcın almak ıstıorum

heryerde 119 tl canım ben o bakimli ol mak sitesinden aldım ordada 119 tl amabanka havalesiyle ödersen 115 falan geliyor ben daha önceden sir ağda ürünleri almıştım bu siteden o yüzden biliyorum güvenilir site ertesi güb geliyor ürün.

benim de yüzümde sivilcelerden kalma lekeler var.sinir oluyom devamlı hazır bakım maskelerinden alıyom üşengeçlikten kullanmıyom hep bozuluyolar çöpe gidiyo.geçen bir kozmetik mağasında bir ruj denedim.aynada yüzümü görünce sinir oldum.spot ışıkları altında bir okadar daha kötü göründüm kendime.bu sefer bu doğal maskeleri kesin yapıcam.bilgi veren herkese teşekkürler.

domates ve un maskesini 1 haftadır deniyorum lekelerde %50 ye yakın azalma oldu.ayrıca gece yatarken ayva çekirdekli karışımı uyguluyorum sabah yıkıyorum.bununda faydası oldu tavsiye ederim.

arkadaşlar merhaba ben yeni üye oldum.çok önemli bir problemim var sizinle paylaşmak istedim.bacağımda 1 yıl önce batıklar oluştu.bende onlarla oynadım:kedi: şimdi baya iz var çok rahatsızım asla etek giyemiyorum lütfen bir çaresenağlama

aman canm salla erkelrr bömböm bakıolar etek gyncede:s

X