Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
cilt beyazlatmada sanatcı ayşenur yazıcı nında tavsiye ettiği inci tozu özlü kil maskesini tavsiye ederim bende tüm arkadaslara. memnun kalırsınız mutlaka ben kullandım güzel etkisi var. deneyin derım ben size..:KK49:

aşağıda vereceğim suna dumankayanın tarifi ben yaptım memnun kaldım.
bir yumurta akına 16 damla limon suyu.
15-20 dk yüzde kalcak.sonra ıhlamur çayına batrılmış pamukla temizlenecek.
benim lekeler daha yeni oluşmuştu.erken dönemde yaptığım için hemen faydasını gördüm :KK64: :nazar:
ama uzun süreli lekeler en az 6 ayda faydasını görüyormuş.düzenli yapmak şart.
en az haftada 1 kere....

sonrasında leke oluşmaması için korumak daha önemli.
o nedenle +50 koruma faktörlü bir güneş losyonu aldım.
dalin kids-çocuklar için olanı -çünkü içinde daha az zararlı kimyasallar varmış.

haklısın canım haftada mutlaka en az 1 kere cıldımıze bakım yapmamız sart duzenlı sekılde. istersen o maske karısım ıcıne ıncı tozu da ekle. etkısını dahada arttırabilir.

inci tozu - kil - yukaf unu- buğday unu- papatya öğütülmüş gib bi formül var... denersen memnun kalırsın arkadasım.

şimdi bu yazdığın şeyler cilt temizleme maskeleri anladığım kadarıyla.. mesela kullandığımız kimyasal cilt temizleme ürünleri de en başta beyazlatır yani ama bir süreliğine bunlarda öyle mi ?

merhaba kızlar benim popomda hamişken sivilce oluştu lekeri kaldı kansızdım iğne verdiler morluklar kaldı doğum yaptım çatlaklarım çıktı napıcam bilmiuorum ama bulunduğum durum çok kötü vücudumu böle görmek üzüyor beni:s:KK5:

sonrasında leke oluşmaması için korumak daha önemli.
o nedenle +50 koruma faktörlü bir güneş losyonu aldım.
dalin kids-çocuklar için olanı -çünkü içinde daha az zararlı kimyasallar varmış.

aman dikkat az kimyasal olsun derken yaglanıp kusmasın yüzün ;çünkü baby serilerinde daha çok nem temeli vardır max kışgünleri iyi olur yazın eger cildin karma-yaglıysa kötü olur diye biliyorum

uzakdogu maskesi varmış kızlar yarım çay bardagı hindistan cevizi sütüne iki kaşık ananas suyu koyum yarım saat bekletcekmşiz yüzümüzde beyazlatıyormuş deneyen varmı

umarım bahsettiğiniz leker ufak tefek çaplardadır.. aksi halde ne bi çözüm ne de bi ilaç yok lekeyi tedavi eden yada tamamen yok eden :KK43: üzücü çünkü ben nerdeyse 10 yıldır bu problemi yaşıyorum kullanmadığım ne bir ilaç ne de tedavi yöntemi kalmadı maalesef ama çözüm bulunamıyo o lekelerden kurtulamıyorum.. Bu nedenle duyduğunuz her ilacı almayın.. Tamamen etkisizdir demiyorum ama cebinize zarar verdiği gibi hiç bir işe yaramadığıyla kalıyo.. Sizlere tavsiyem güneş koruyucu olmadan asla düneş olsun yada olmasın dışarı çıkmayın. Yapacağınız herşeyi doktor kontrolnde yaptırın

ya siyah noktalara çare bulamadım her yolu denedim şimdi yoqurt bal limon karışımı bi maske hazırladım ama buda olmuo acil yarım lazım lütfen :KK43:

Bütün sayfaları baştan sona okudum.
Bende esmer tenliyim ve kasım ayında yüzümde oluşan bir kaç sivilcenin mor mor izleri kaldı.
bu ay çıkan yeni sivilceler var onlarında mor mor lekeleri kaldı.

Burada bir çok maske tarifi var, hangisi lekelerime iyi gelir bilemedim. Yardım lütfen...

kızlar maskelerı okudum bir öneride ben bulunmak istedim ben haftada 1 uyguluyorum bu verecegım maskeyı köforumde bayanlar konusuyordu bulgar bır hanım verdı yumurta beyazı bal ve un bunları karıstırın kek kıvamı gıbı olsun yuzunuze temızledıkten sonra sürün ve kurumasını bekleyın inanın çok işe yarıyor banyo oncesı yapın yüzü geriyor ve canladırıyor ben ve kullanan arkadaslarım çok menun kaldık..:KK3:

X