Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için Tretin krem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arkadaşlar ya ne kadar bitkisel maske, yöntem varsa denedim bitmiyo şu sivilceler yaa.. bıktım artık tretin kullanıyodum bi araa onu bıraktım zaten niye normal insanlar gibi bi cildim yok ki off yaaa:KK43:(((((((((

ben gecmesi için uğrastıkça ertesi güne yeni bi tane daha cıkıyo napıcamı sasırdım artık:KK43:((((( canım yanıyo artık...

ben 1,5 yıldır sivilcelerle uğraşıyorum, ergenliğimde böyle sivilcelenmedim. kozmetik ürün kullandıktan sonra daha bi kötü oldu. jel, tonik monik temizleyim derken ve onun maskesi şunun tarifi derken daha da mahvettim. aynı gün 9 sivilcemin uç verdiğini hatırlıyorum, çok moral bozucu bir görüntüydü :KK43:( ama şu an kontroldeler de yanaklarımda ve çenemde lekeleri var, bir de regl dönemlerimde çıkıyo 2-3 tane. ben KÜKÜRTLÜ SABUN kullandım, hergün sabah akşam hatta aralardada yıkadım. hatta çayağaçlı kükürtlü sabun varmış o daha iyiymiş (aktarım söyledi). sonrada EXCıPıAL HYDRO ile nemlendirdim. ve aktara uğradığımda aktar bana 4 ot karışımından oluşan ENGıNAR YAPRAKLI ÇAY verdi. kutusunu attığım için içindeki diğer otları hatırlamıyorum (karahindiba vardı onu hatırlıyorum). ama işe yaradı. 4 lira filan ve 20 civarı poşet çay vardı içinde. her akşam düzenli olarak içtim. enginar karaciğere çok faydalıymış ve kanı temizliyor. bende işe yaradı arkadaşlar. bu dönemdede göz ve dudak dışındaki makyajdan uzak durmak gerekiyo tabi. hatta bir süre aynalardanda uzak durmak psikolojik olarak işe yarıyor. birazda sabır, biraz değil fazlasıyla sabır... tretini izlerim için denemek istiyorum ama yaz döneminde daha çok lekelenmekten korkuyorum, geçmişte yaz döneminde kullanan arkadaşlar varsa sonrasında bir sorun yaşadılarmı yazabilirlermi?. umarım hepimiz bu dertlerimizden kurtuluruz en kısa zamanda a.s

arkadaşlar ya tretini tek başına kullanmak etkili oluyo mu sizce ben bi kaç kişiden duymuştum da yanında hap da kullanıyorum demişlerdi?

arkadaşlar ya tretini tek başına kullanmak etkili oluyo mu sizce ben bi kaç kişiden duymuştum da yanında hap da kullanıyorum demişlerdi?

tretin lekeler ıcındır aktıf sıvılcesı olanlar hap kullanır dok. kontrolunde..+ tretin kullanabılırsın..sıvılce gecırmek ıcın tretın yetmes cunku daha da azabılır sıvılceler

hadi yaa o zaman ben kullanmıyım sivilce üstüne tretini ben hem sivilce hem de lekeler için işe yaradığını düşünüyodum:KK43:(

hadi yaa o zaman ben kullanmıyım sivilce üstüne tretini ben hem sivilce hem de lekeler için işe yaradığını düşünüyodum:KK43:(

evet hem sivilce hem lekeler için kullanılıyor ben güneş lekelerim için kullanayım dedim üç gece sürdüm sadece ve soyulma başladı bi kaç sivilce vardı hiç eser kalmadı onlardan ayrıca siyah noktaları da gideriyor. çok güzel soyuyor cildi biraz tahriş ettiği için excipial hydro öneriyorlar gündüz nemlendirmek için onu sürdüm iyi geldi. ama lekelerim için kullandığımdan kışın kullanmayı düşünüyorum çünkü cildi güneşe karşı hassaslaştırıyormuş. ama sivilceler için kesinlikle kullanın derim.

arkadaşlarr tretin aldım ee onun içinde güneş kremide aldım chicco 50 diye sabah yüzüme süreyim dedim katı beyaz bişey ben esmer tenliyim hayalet gibi oldum üztelik sürülmeside zor koyu kıvamlı zaten cilt soyuluyo belli olmasın diye nemlendiriciyi bile üstten üstten üstten sürüyorum ben sizinde güneş kreminizin kıvamı öylemii lütfen bilgilendirin benii

Ben güneş kremi olarak Bıoderma Photoderm Max Spray kullanıyorum.Spray olduğu için katı değil ve yüzüme çok rahat yediriyorum.Daha önce Avene kullanıyodum tüpte senin dediğin gibi katıydı ve yağlıydı.Spray olanları deneyebilirsin Anemon.

Ben güneş kremi olarak Bıoderma Photoderm Max Spray kullanıyorum.Spray olduğu için katı değil ve yüzüme çok rahat yediriyorum.Daha önce Avene kullanıyodum tüpte senin dediğin gibi katıydı ve yağlıydı.Spray olanları deneyebilirsin Anemon.

çok teşekkür ederim saolasın:1hug:

kızlar bu arada bu treitini direk elinizle sürmeyin.ilk günler tırnaklarım kırılmaya başladı nedenini çözememiştim. yeni yeni aklım başıma geldi tırnak arasına giriyor ve orda soyulmalara neden oluyor. ben artık kulak çubuğuyla sürüyorum.

evet tretini aylardır kullanıyordum,siyah noktaları soya soya giderdi ama sivilce çıkmasını engellemedi,biri sönüyo yine çıkıyo,tekrar o sönüyo,başka yerdençıkıyo,aynı anda bir yığın çıkıp bitmediği için,BİTMEDİĞİ İÇİN,doktora gittim ve zoretenin verdi,bugun başlayacağım,yaz da geldi,6 aylık tedavi.gelişmeleri yazarım:KK43:

ya arkadaşlar benim kollarımda kucuk kucuk sivilce seklınde yaralar cıkmıstı. doktora gıttım doktorun verdıgı kremler vardı onları kullandım yaralar kısmen gectı ama bı suru ız kaldı. kollarım tavuk yolunmus görüntüsünde bu trentin krem işe yarar mı :uhm: bilen arkadaşlar paylaşabilir mi? ve benim yaşadığım bu problemi yasayanlar var mı? şimdiden teşekkürler

ya tretin benim kullandığım bu zmaana kadar ki en barbat krem.yüzümü mahvetti milletini içine çıkamaz olmustum soyduda soydu yüzümü gören şok oluyordu bilmiyorum benden boyle bir etkisi oldu herkezde olcak diyede birsey yok

ya arkadaşlar benim kollarımda kucuk kucuk sivilce seklınde yaralar cıkmıstı. doktora gıttım doktorun verdıgı kremler vardı onları kullandım yaralar kısmen gectı ama bı suru ız kaldı. kollarım tavuk yolunmus görüntüsünde bu trentin krem işe yarar mı :uhm: bilen arkadaşlar paylaşabilir mi? ve benim yaşadığım bu problemi yasayanlar var mı? şimdiden teşekkürler

selam canım bende de var kaşıntı yapıyor kızarıyor kaşıyınca sulanıyor. ben yaz başlarında dermotove diye bi krem kullanıyorum kahverengi kutuda ssk karşılıyor zaten ucuz bir krem.

ya tretin benim kullandığım bu zmaana kadar ki en barbat krem.yüzümü mahvetti milletini içine çıkamaz olmustum soyduda soydu yüzümü gören şok oluyordu bilmiyorum benden boyle bir etkisi oldu herkezde olcak diyede birsey yok

normaldir canım bu kremin özelliği bu ama seni çok rahatsız ediyorsa gün aşırı sür her gün değil ve akşamları sür sadece çok fazla yıkama doktor günde 2 kez suyla yıkamak yeterli diyor.

kızlar expigment%4'lük olan bana çok iyi geldi,artık kapatıcı kullanmıyorum bile ufak lekeler için çünkü yok oldulaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrkaydirigubbakcemile2

kızlar expigment%4'lük olan bana çok iyi geldi,artık kapatıcı kullanmıyorum bile ufak lekeler için çünkü yok oldulaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrkaydirigubbakcemile2

sen tretin bu ilacı kullandın mıı we sen ilacı nekadar süredir kullanıyorsun siwilcelerii yok ediyormuu ben sırtımda kullanacam da en etkilisini arıyorum senin dışında kullanan arkadaşlar warsa bu ilaç hakkında yorumlarını yazarlrsa sewinirmm :1rolleyes:

arkadaşlar tretin soyucu bir kremmmmm,yani cildinizin pul pul dökülmesi çok normal,nemlendirici kullanmazsanız tabiki şikayetiniz olur,çok az süreceksiniz,baktınızki çok tahriş etti,2 günde bir yada 3 günde bir sürün.akşamları sürün,sabahta iyi bir nemlendirici yada bepanten sürün.sivilceleri yok etmez,lekelerini soya soya yok eder.çünkü sivilce aktiftir,deri altıyla ilgilidir,yağ bezleriyle ilgilidir.bu krem dışardan soyar sadece,soya soya alttan yeni deri geldikçe üstteki lekeler gider.bu kadar basit hanımlarrr

bephanten mi terentin mi arkadaşlar peki... ben kollarımdakı izler için düşünüyorum. benim kollarımdakı izlerde kaşıntı falan olmuyo da görüntü itibarıyla rahatsız edici işte.şu kollarıma hayırlısıyla bi çözüm bulsam ya!!!

Son düzenleme:
X