Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için Tretin krem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Arkadaşlar tretin krem kahverengi lekelere mi iyi geliyor yoksa kırmızı lekelere mi yoksa her ikisine birden mi?
Bir de acnleyse krem mi daha iyi tretin mi ?

tretınn hayatımdaa sıvılce konusunda sonuc aldııgm en guzel ve etkılı tek krem dıyebılırım... yaklasık 2 haftadr kullanıyorum tamm hemen lekelerım gıtmedı ama hc degılse acıldı vee suan yuzum dokundumda pürüzsuzz...azımle devam edecemm
ewet cogunuzda oldugu gıbı benmde az surmeme ragmen ılk hafta kızardı yuzum gerılldı sıvılce bastı sertcëe ve ıcı ıltahap dolu ııyy... ama bırakmadım ve suan yuzumdee zerre kzıarıklık yok normal cılt rengımı aldı,sıvılceler sondu + nemlendrdıgım ıcın soyulduguda bellı olmuo artk sanırım cılt alıstı..vee gunes kremını dee eksık etmıyorum cunku olası + lekelerden korkuyorum... suan hcbırsey surmeden cıkıyorum dısarı ve muhtesem bsymıss yaa :)) eger hızlı sonuc olmak ıstıyorsanız bencee bı sure fondotnı bırakmalıyız kızlrr ...Kı ben bıle bıraktıysamm herkes bırakırr bencee :)

ben de epey bi araştırma sonucunda bugün aldım sizlerle de paylaşayım istedim.yatarken yüzümü yıkayıp sürücem.kremi kullanırken yüzü çok yıkamamak lazımmış.günde 2 kez yıkamak yeterliymiş.ilk zamanlar deri altındaki oluşmaya yakın olan sivilceleri de yüzeye çıkardığı için ilk zamanlardaki kızarıklıklar sivilcenmeler normalmiş.özellikle kırmızı sivilce lekelerine iyi geliyormuş ve yatmadan önce çok az sürmek gerekiyormuş.2 hafta sonra günde 2 kez sürülmeliymiş.ancak güneşe çıkarkn yüksek faktörlü güneş kremi sürmek lazımmış.
hadi bakalım bugünden itibaren başlıyorum.keşke daha evvel başlasaydım:KK43: iki aydır işsizdim ve hep evdeydim.şimdiye kızarıklık problemleri geçerdi.neyse pzt işbaşı bana kolay gelsin:)

teşekkür ederim arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum nereden alabilirim ve fiyatı hakkında da bilgi verebilirseniz sevinirim arkadaşlar...

Arkadaşlar teretini bu mevsimde kullanmak doğrumu önümüz yaz daha çok leke olmazmı

yaza daha 2 bucuk ay var canmm.. tbıkı tehlıkle su gunlerde bılee ama yuksek fktorlu gunes kremı surersek bsy olmaz gıbıme gelıyoo 2 haftadr öyle yapıorum :)) bsy yapmadıı guness umarım da yapmaz

ben dün kullandım bu akşam yatmadan evvel yine kullanıcam.psikolojik olarakmı kendimi iyi hisstettim yoksa ilk günden bi parlaklıkmı verdi anlamadım kendimi çok güzel gissettim bugün:)

ben dün kullandım bu akşam yatmadan evvel yine kullanıcam.psikolojik olarakmı kendimi iyi hisstettim yoksa ilk günden bi parlaklıkmı verdi anlamadım kendimi çok güzel gissettim bugün:)

ewt bendede ılk oyle olmustuu ama bıkac gun sonraa yuzun kızarabılır boylee hasssaas yerlerınde sıvılce cıkabılır.(cene burun kenarı falan) ama korkmaa sakınn ıse yaramadı dıyıp bırakmaa hepsi gecıyo 1 haftadaa..bendee ılkk kullandıgımda annem yuzumun halını gorudugnde nekdar kızmıstı mahvettın yuzunu dıyee cok morelm bozuluyoduu amaa gecen gun yuzun nekdr duzeldı parlıyoo dedı :)) yanı ılacn yan etkılerı gecmıstıı cıldm alıstı ılacaa vee 1 haftadrr hcc sıvılcee cıkmıoo super bsyy...GUNES KREMINI DEE UNUTMAAa.s.

LEYLAVESAHRA: cnm bı sure ara verırsen gececektır uzulmee ..
chantyclarie: ewet soyuyo ve cıldın kendını yenılemesını saglıyorr

Son düzenleme:
anladım canım tskler
pekii ne kadar zamanda etkisini gösteriyo

soyma ıslemı 1 haftada baslıo benm 2. haftam bılttıı suan gozle gorulur bı soyulma yok ama ıcten devam edecekmıs sanırım..tam olarak etkısını de 3. ayda falan goruyormusun sanırım kullananlar oyle yazmıs..ama ılk kullanımdan ıtıbaren yuzundekı parlaklıgı hıssedebılıosun..benm sımdıden bıkac sıvılce lekem yok oldu..devm edecem

benim kollarımda çıkıyo ilk başta oraya denemeyi düşünüyorum
bir de mesela sürerken tüm cilde mi sürüyosunuz yoksa lekelere ve sivilcenin üstü mi
gerçi benim 2 ayda çıkan sivilcelerim yüzümün tamamında iz bıraktı :KK43:(

ewt bendede ılk oyle olmustuu ama bıkac gun sonraa yuzun kızarabılır boylee hasssaas yerlerınde sıvılce cıkabılır.(cene burun kenarı falan) ama korkmaa sakınn ıse yaramadı dıyıp bırakmaa hepsi gecıyo 1 haftadaa..bendee ılkk kullandıgımda annem yuzumun halını gorudugnde nekdar kızmıstı mahvettın yuzunu dıyee cok morelm bozuluyoduu amaa gecen gun yuzun nekdr duzeldı parlıyoo dedı :)) yanı ılacn yan etkılerı gecmıstıı cıldm alıstı ılacaa vee 1 haftadrr hcc sıvılcee cıkmıoo super bsyy...GUNES KREMINI DEE UNUTMAAa.s.

eveeet bugün başladı soyulma ama sadece sivilcelerin üstü kuruyup soyuldu cildimde bir sorun yok sadece lekeler biraz daha kızardı.yeni işe başladım suratım bu halde işe gitmek istemediğim için makyajsız çıkmıyorum.nemlendirici yerine de güneş kremini fondötenle karıştırıp sürüyorum.kapatıyor.umarım bu şekilde cildime zarar vermem.

5 aydır kullanıyorum
siyah noktalar gitti ama
sivilce çıkmayadevam ediyor ara ara
ve çukurlara bi işe yaramıyor

kızlar ben alnımdakı leke ıcın ne yaptıysam olmadı.dr.un verdıgı karısım kızarttı soydu acıttı.aynen kaldı.gecmedı.ben ayva cekırdegınden faydalandım.ayva mevsımı bıtecek dıye aklım gıdıyo.fazlaları buzluga atıyorum yaz ıcın.yıkadıktan sonra lımon suyu suruyorum.cok mınık mınık acılmalar war.sadece bundan memnun kaldım.

karışım krem bende hiç etki etmdi bide tonik vermişleri iğrenç kokulu bişiy ama tretin fayda etti gibi geliyor.adet günüm yaklaştı hala yeni sivilce çıkmadı.lekelerde soyulup duruyor inşallah iyi olacak:)

yanaklarımdan çıkıyo,bugunde çenemden çıktı kocaman çıldırıcam artık yaw,kolsuz agopa mı gitsem

X