Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için Tretin krem

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Allah bu kremin belasını versin. 2 ay düzenli olarak kullandım! güya lekelerim geçicekti daha çok arttı!! üstelik 50 fktor gunes koruyucu kullanıyorum!! keşke 2 ay önceki halime dönsem!! 2 leke vardı yaa sadece 2!!!!!! şimdi? 903759835 tane!!! mahvettim yüzümü!

Ayyy cidden miiii? Yüzümde elmacık kemiklerimde ufak kızarıklıklar var kullanmayı düşünüyordum vazgeçicemmm.

bilmiyorum tretin bana hiiiiçç iyi gelmedi üstelik yüzümüde yaktım biraz fazla sürmüşüm... nefret ediyorum o kremden

bilmiyorum tretin bana hiiiiçç iyi gelmedi üstelik yüzümüde yaktım biraz fazla sürmüşüm... nefret ediyorum o kremden

seyreltmeden mi sürdün? doktor bana verdiğinde eline bir miktar nemlendirici al tretini bir mercimek tanesi kadar ekle ve yüzüne sür demişti.... ben bu şekilde kullandım ve hiçbir sorunla karşılaşmadım...

arkadaşlar bende yeni basladım 5 gun oluyo doktor çukurcuk olan yerlere sür dedı bende oyle yapıyorum butun yuzume surmuyorum zaten zararını gören var mı bunu yazmasının tam sebebını de anlayamadım rouccatane kullanımm bıttıkten snra bunu verdi.

Ya kızlar birazcık laf dinleyin! :KK20:
Siz o doktorlarınızın karşısına geçip nasıl demezsiniz ultraviyole ışınlar dünyaya bu derece uzun dalgalı düşerken nasıl verir siz o soyucu kremi!?:KK20:
İsterseniz +100 faktörle koruyun yine leke olur, alttan taze tabaka çıkartıyor.:KK19:
O krem sonbahar ve kış ayında kullanılabilir!
Ki o lekeler 1 günde oluşmadı 1 günde geçmez düzenli yaparsanız yazdıklarımı hafifler ve cilt yapınıza göre zamanla geçer!!

Nar çekirdeği yağı, pirinç kepeği yağı kullanın ve kil maskesi + peeling! Güneş koruyucunuzuda kullandınız mı tamamdır. :KK34:
http://www.kadinlarkulubu.com/cilt-...ri-sabunlari-kati-parfumleri-kullananlar.html

http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...imli-cilt-icin-birebir-hala-kullaniyorum.html

doktorum bu kremi verdi direk yüzüne sür dedi (yaz aylarında kullanmayı doğru bulmuyorum):KK53::KK53::KK53: 2-3 gündür kullanıyorum ama evden dışarı sadece akşamları çıkıyorum gün içinde de 50 faktörlük güneş kremi sürüp sık sık tazeliyorum:18::18::18::18::18: gözümü kararttım ama sonuç ne olur bilemiyorum lekelerden kurtulayım diye uğraşırken daha beter bir hale gelmesinlerde:18::18:

Son düzenleme:
Ya kızlar birazcık laf dinleyin! :KK20:
Siz o doktorlarınızın karşısına geçip nasıl demezsiniz ultraviyole ışınlar dünyaya bu derece uzun dalgalı düşerken nasıl verir siz o soyucu kremi!?:KK20:
İsterseniz +100 faktörle koruyun yine leke olur, alttan taze tabaka çıkartıyor.:KK19:
O krem sonbahar ve kış ayında kullanılabilir!
Ki o lekeler 1 günde oluşmadı 1 günde geçmez düzenli yaparsanız yazdıklarımı hafifler ve cilt yapınıza göre zamanla geçer!!

Nar çekirdeği yağı, pirinç kepeği yağı kullanın ve kil maskesi + peeling! Güneş koruyucunuzuda kullandınız mı tamamdır. :KK34:
http://www.kadinlarkulubu.com/cilt-...ri-sabunlari-kati-parfumleri-kullananlar.html

http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...imli-cilt-icin-birebir-hala-kullaniyorum.html

Merhaba,
Tavsiyelerinizi okuduktan sonra merak ettim, dermatolog/cilt doktoru musunuz?

Kızlar daha öncede uyarmıştım hatırlatma yapmak istedim.
Cildinizdeki kaşıntı normal yenilendiği için soyulmaya başlayacak bu sebepten kaşınıyor.
Artık güneş yüzünü göstermek üzere ve bu krem yazın kullanılmaması gereken bir krem.
Ben evdeyim şöyle böyle demeyin camdan kırılıp evimize dolan güneş bile soyucu ürün kullanılmış cilde çok rahat leke yapar ki ciltte ölü hücre yok.:18:
Tretin i kullanmayı bırakıp geceleri buğday yağı sürüp yatmanızı saban yıkamanızı ve cilt yapınıza uygun nemlendirici ve koruyucu kullanmanızı öneririm.:KK17:
Uyguladığım 2 formülüm var yazı bunlardan alacağınız sonuçlar ile tamamlayıp istediğiniz sonuca ulaşamazsanız ekim ayı gibi tekrar tretin kullanmaya başlayabilirsiniz:nazar:
http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...imli-cilt-icin-birebir-hala-kullaniyorum.html :KK42:

yeni üye oldum, merhaba,
benim de hafif de olsa cilt problemlerin çıkmaya başladı. biraz da yaşla alakalı herhalde, önceden yotu çünkü:) yazdıklarınızı samimi buldum ve bu yüze tavsiyelerinizi aynen uygulayacağım:)

Merhaba,
Tavsiyelerinizi okuduktan sonra merak ettim, dermatolog/cilt doktoru musunuz?

Sadece vaatlere para kaptırmaktan bıkmış bir kadınım
ha derseniz bu bilgiler nasıl birleşti anneannem cildiye hemşiresiydi ilaçları ve içerikleri o yüzden iyi bilirim
diğer kısma geçelim aslen 5 senelik gıda ve teknolojisi eğitimim var vitaminler yağlar bitkiler vs onlardan da bu sebeple çok iyi anlarım
ama şu an gıda mesleğine gereken değer verilmediği için eğitim yolumu değiştirip ekonomiye yöneldim ve yatırım uzmanı / trader'ım :nazar::KK42:

Son düzenleme:
geçenlerde cilt bakımı yaptrdığım salonda küçük iğnelerle ciltteki lekeleri geçirdiklerini söylediler. yurt dışından bir alet getirmişler.cildin yapısını yenilemeyle alakalı bir teknikmiş.çok da pahalı değil, böyle bir yöntem duydunuz mu ya da yaptıran var mı?oradaki çalışanlar çok övdüler ama insan güvenemiyor tabi.

Sadece vaatlere para kaptırmaktan bıkmış bir kadınım
ha derseniz bu bilgiler nasıl birleşti anneannem cildiye hemşiresiydi ilaçları ve içerikleri o yüzden iyi bilirim
diğer kısma geçelim aslen 5 senelik gıda ve teknolojisi eğitimim var vitaminler yağlar bitkiler vs onlardan da bu sebeple çok iyi anlarım
ama şu an gıda mesleğine gereken değer verilmediği için eğitim yolumu değiştirip ekonomiye yöneldim ve yatırım uzmanı / trader'ım :nazar::KK42:

ya gerçekten çok haklısınız.bu kremlere verdiğim parayla küçük bir yatırım yapardım:))

geçenlerde cilt bakımı yaptrdığım salonda küçük iğnelerle ciltteki lekeleri geçirdiklerini söylediler. yurt dışından bir alet getirmişler.cildin yapısını yenilemeyle alakalı bir teknikmiş.çok da pahalı değil, böyle bir yöntem duydunuz mu ya da yaptıran var mı?oradaki çalışanlar çok övdüler ama insan güvenemiyor tabi.

Bence güvenmemelisin cilt bu, her insanın en kıymetli bölümüdür belkide neticede insanların karşısına çıkan ilk uzvumuz.
Nedense içime piyasanın yenilik ihtiyacı çarkını çevirmek için türetilmiş gibi bir his doğdu çok iyiyse zamanla parlayacaktır, denemeyin hiç gerek yok.
Düzenli kil maskesi yapın, peeling yapın güneş koruyucu kullanmayı alışkanlık haline getirin ve uzun sürede oluşmuş lekelerin ellerinde sihirli değnek varmışcasına yok etme vaadi verenlerin dediklerine itibar etmeyin, pat kaybolmasını beklemeyin.:KK34:

Bence güvenmemelisin cilt bu, her insanın en kıymetli bölümüdür belkide neticede insanların karşısına çıkan ilk uzvumuz.
Nedense içime piyasanın yenilik ihtiyacı çarkını çevirmek için türetilmiş gibi bir his doğdu çok iyiyse zamanla parlayacaktır, denemeyin hiç gerek yok.
Düzenli kil maskesi yapın, peeling yapın güneş koruyucu kullanmayı alışkanlık haline getirin ve uzun sürede oluşmuş lekelerin ellerinde sihirli değnek varmışcasına yok etme vaadi verenlerin dediklerine itibar etmeyin, pat kaybolmasını beklemeyin.:KK34:

zaten işin içine iğne girince insan ister istemez tereddüte düşüyor, sonuçta dediğiniz gibi cilt bu ve piyasadki birçok kişi malesef bu işi layıkıyla yapamıyor.ben farklı salonlara gittim ve hepsinde farklı işlemler yapıldığını gördüm. kimisi ozon için işe yaramaz der, kimisi çok faydalı der, bunun gibi...

3 haftadir Tretin kullaniyorum. Onun yaninda antibiyotik hap. Yuzumun sorunlu bolgelerindeki sivilcelerde artis oldu. Ama bu kremle cok normalmis. Ilk asamada, cilt kusuyormus. Sabrediyorum ben de. Daha once de bu kremi kullanip, cok faydasini gordugum halde kafama gore birakmistim, keske birakmasaydim.
Insallah yine guzellesecek cildim. :KK31:

merhaba bende 3 haftadır tretin krem kullanıyorum. ben siyah nokta tedavisi için başlamıştım. sanırım bende miktarını ayarlayamadım. suratımda irinli büyük sivilceler çıktı. ve dudak kenarlarım çatladı. bugün doktoruma gittim. doktorum bi kaç gün cildimimi dinlendirmemi söyledi ve hap tedavisine başladım. iki gün sonra tretin ve tetradox ikilisini kullanmaya başlıyorum. Tetradox sanırım ağır bi ilaçmış okuduklarımdan gördüğüm kadarıyla mide şikayeti olan çok fazlaa. Tretin ve Tetradoxu birlikte kullanan arkadaşlar var mı acaba siyah noktalara işe yaradı mı?

ben de doktorun verdiği ilaçları sivilceler bi arn önce gitsin diye bol bulamaç sürmüştüm yüzüm kıpkırmız olmuştu :KK70: az süreceksin arkadaşım

Son düzenleme:
Bende bugün çillerim için eczaneye gittim ve bana tretin verdiler ama onun yanında da 50 faktörlü güneş koruyucu krem verdiler akşam yatarken tretin i kullanmamı sabah ve öğlen ise güneş kremini kullanmamı söylediler ve sadece lekelere sürün dediler yüzdeki lekelerin geçmesi 2 ayı alır dedi hemen sürdükten sonra bu lekerler neden geçmedi deme dedi bende bugün kullanmaya başlıyorum bakalım nele olacak sonucu size bildiririm :KK52:

X