Cilt Bakımı Ürünleri Cilt sıkılaştırıcı, leke giderici kesin bitkisel yağ önerisi...

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Akne izlerine herşeye birebire yüz lekelerinde yaa benim arkadaşım kullanıyor ona söyledim gitmiş almış şimdi bana diyor çok iyi geliyor diye nasıl seviniyorum :))

çatlaklar için hiçbir çözüm yokmuş boşuna uğraşma canın sıkılmasın sonuç alamıyormuşsun ne yaparsan yap boşver :))

çukurluklar gitmiş tamamen.....:KK66::KK66::KK66: Merak ettim .bende akne izi çook onlarıda giderirmi ?

Gittiğin aktara bir daha uğrarsan birde vücut çatlakları için bir tarif alda çatlaklardanda kurtulalım... Duacın oluruz valla :KK71::KK71::KK71:

Akne izlerine herşeye birebire yüz lekelerinde yaa benim arkadaşım kullanıyor ona söyledim gitmiş almış şimdi bana diyor çok iyi geliyor diye nasıl seviniyorum :))

çatlaklar için hiçbir çözüm yokmuş boşuna uğraşma canın sıkılmasın sonuç alamıyormuşsun ne yaparsan yap boşver :))

canım sen neler yapıyosun sırasıyla yazarmısın. haftada kaçgün uyguluyosun.fazla girmiyosun siteye galiba bir varsın bi yok. yaptyıklarını sırayla yazarsan sevinirim.

bir tek haziran08 mi kullanıyor bu maskeleri başka kullanan yok mu arkadaşlar. kullananlardan yorum bekliyorum

allaahhhhh çok heycanlandırdı bu konu beni iş çıkışı hemen aktara koşuyorum
benim annemde salyangoz özlü krem kullanıyo sigaradan kararmıştı yüzü şimdi ışıl ışıl
ben zaten kireç beyazı hiç bende kullanayım diye düşünmemiştim ama akne izleri için alıcam maskesini

haziran08 canım hemen alıp deneyecem.bende tüm önerileri denedim ama fayda etmiyor.fazla çil yok bende ama ben rahatsız oluyorum.inşallah faydası olur ve sana bol bol dua ederim canım.teşekkürler

deneyen arkadaşlar yorum yazın lütfenn .....:KK69:

birde ben aktardan yagları alrken atar bana argan yagı al dedi asıl deliklere bu ii gelir dua edersin öyle bir geçer zmankideki berrinde bunu kullandı:) falan dedi kullanan varmı argan yagını kokusuda çok gzl

argan yağı kullanmadım ama ... zeytinyağından 70 kat fazla e vitamini içerdiğini biliyorum... sen bu yağların içine mi koyacaksın argan yağını yoksa sabahları falan ayrı mı süreceksin... bendede var çukurluklar..... 5-6 tane ama mercimek büyüklüğünde birkaçı ... senin yorumlarını beklicem canım mutlaka yazzzzzz....:KK54:

ben argan yagını almadım diger yagları aldım argan ayrı sürlcekmiş tek başına:S bunları kullanınca uonuda alcam bunuda şimdi yaptım yag yüzümde maskeyide yaptım maske güzel yapıo

argan yağı bildiğim kadarıyla yurtdışından geliyor,çünkü bu ağaç türkiyede yetişmiyor.dolayısıyla heryerde bulunmuyor bulunsa da pahalıdır diye düşünüyorum..çünkü argan yağı çok zahmetli bir işlemden geçiyormuş ve bundan dolayı da oldukça pahalıymış..alıp kullanan arkadaşlar nereden aldnız ve de memnunmusunuz?yazarsanız seviniriz..

ben argan yagını almadım diger yagları aldım argan ayrı sürlcekmiş tek başına:S bunları kullanınca uonuda alcam bunuda şimdi yaptım yag yüzümde maskeyide yaptım maske güzel yapıo

ne lekesi için kullanıyorsun sen ? akne izi için mi ?

canım bnm gttigim aktarda çok küçük şişedeydi 18 lira dedi argan yagına kuaförümde saçıma sürmüştü kokusu çok güzel hem göz altına hem saçına hem cildine sürersin demiş ondada fiyatı hatrlamıorm ama 50 lira gbi bişidii ama şişesi büyüktü dedigim gibi sırf kokusu için bile alınablir benim gödüüm yag yok böle muhteşem koku. onun dşında ben pembe maske die bişi duyuorum onu deneyen varmı konuda açmışlar burda hzarıda var evdede yapılıo tarfifi buarayada yazım İşte meşhur pembe maske tarifi !! hem selülit hem sivilceler için !!
Kızlar bugunlerde çok popülerleşen ve uygulama fiyatları dışarıda oldukça yüksek olan pembe maskenin tarifi bugün televizyonda hem uygulamalı gösterildi hemde tarifi verildi hem selülit için hem yüz için kullanabilirsiniz işte tarif:
gazlı bez
1 yemek kaşığı gül suyu
1 yemek kaşığı gül yağı
1 yemek kaşığı avakado yağı
1 yemek kaşığı badem yağı
1 yemek kaşığı kayısı yağı
2 yemek kaşığı kil
1 e vitamini kapsülü
öncelikle yüzümüze pieling yapıyoruz ardından tüm malzemeleri karıştırıyoruz. yüzümüze 1 kat gazlı bez örterek maskeyi gazlı bez üzerinden sürüyoruz.bu maske çıkarken yüzün tahriş olmasını engelliyor.maske kurudugunda yüzden çıkartıyoruz.gün aşrı 10 seans uyguluyoruz.
SELÜLİT İÇİN aynı malzemelere aynı oranda kekik ve biberiye yağıda ekliyoruz ve selülitli bölgeye uyguluyoruz. haydi tarif benden uygulaması hepmizden kolay gelsinnn : )

buarada o salyangoz sabununu kullanan başka arkdş varmı bende alcam gerçi kreminini almıştım bişiye yaraamadı ama maskesi güzel. birde aranızda contratubex kullanan varmı benim bir arkdaşım kaza geçirimişti yüzündeki dikişiler için bu kremi kullandı hiç bşi kalmadı olmadı bende çukurlarım için bundanda alcam kullanan varsa yorum bekliyorum inş düzelir cildimiz saglıcakla kalın

buarada o salyangoz sabununu kullanan başka arkdş varmı bende alcam gerçi kreminini almıştım bişiye yaraamadı ama maskesi güzel. birde aranızda contratubex kullanan varmı benim bir arkdaşım kaza geçirimişti yüzündeki dikişiler için bu kremi kullandı hiç bşi kalmadı olmadı bende çukurlarım için bundanda alcam kullanan varsa yorum bekliyorum inş düzelir cildimiz saglıcakla kalın

bendede çukurlar var....ama her ürünü karıştırma bence....salyangoz maskesi ve yağ karışımına düzenli devam et....pembe maske çukurluklar için mi bilmiyorum ama onun içindeki yağlar bizim yağ karışımında var zaten...

conturabex cildi soyuyo diye biliyorum cilde yağlarla birlikte zarar verebilir gibi geldi.....
burdaki uygulamaları yapsak yeter çukurluk için başka bişeye gerek yok bence.....
ALLAH ŞİFA VERSİN CANIM.... İNŞALLAH FAYDA EDER..... :KK54:

saol canım bende yaglarla maskeyi kullanıyorum etkilerini kullandkça yazarım dermarolerda kullanıyorum daha fzla etki alcagımı düşünüyrum.buarada herks bnm gbi çukurlarla alakalı kullandıgı ürünlei deneymlerini yazarsa çok sevinirim umarım faydasını görürüz konuyu açan arkdaştanda yorum bekliyorum

X