Çin takvimi hakkındaki düşünceleriniz? Yoka gerçekten doğru mu? Test Edelim mi?

merhaba ar kadaşlar,ben 16.11.1981 doğumluyum.27 yaşamı bakmam gerek 28 e mikafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

a.s.merhaba benim 2 kızım var ve 1971 aralık ayı doğumluyum şaşırmayın ama 3. bebeğimiz olsun istiyoruz çin takvimine göre erkek olabilecek aylar 2009 için hangileridir tabiiki sadece tahmin

bayanlar ben yeni üyeyim bu takvime nerden bakabilirim yardımcı olursanız sevinirim

çok teşekkür ederim
saol acaba bir mahsuru yoksa annemisin merak ettim eğer anne isen bilgilerine ihtiyacım varda o yüzden sordum

ben 10 agustosta evlendim 21 yaşındayım
ama anne olmayı çok istiyorum

biz aslında hiç düşünmüyorduk çünkü borçlarımız var yeni evliyiz tahmin edersiniz ama bir arkadaşımın kocasından beklemediğim bit davranışla karşılaşınca bizde korunmayı bıraktık tan 1 aydı korunmuyoruz 5 acakta adetim var inşallah olmamm diye dua ediyorum

Ben üniv. öğrencisiyim. Bebeğimiz olsun diye evlendik. Evleneli neredeyse 3 yıl oldu. İki yılı geçti korunmuyoruz. Bu yıl okul da bitiyor ama hala yok. 2 başarısız aşılama geçirdik. Sebebi de bulamıyorlar. Yok stresmiş, yok yok vajina çok uzunmuş... Bu ay inşallah hamileyimdir artık.

iki bebegimde de tutmuyor bu cin takvimi. yorumcu da tutmuyor. aslinda bende hicbir tahmin metodu tutmuyor yasakkelime ne ters kadinmisim -tatlicadiarzu-

2009 4. ayında hamile kalırsam kızım olcak cok sevindim bir oglum var o dogru cıktı

kessinlikle benim de doğru çıktı kızımda doğru çıktı.şimdi allah nasip ederse oğlum olacak o da çin takvimine göre doğru.ben cinsiyetini öğrenmeden önce bakmıştım erkek çıkmıştı.tabi önce allah

X