Cinsel ilişki

çok geçmiş olsun canım.üzme kendini belkibebekte bisorun vardır sonuçta allahın taktiri.bende 20 haftalık bebeğimi kaybettim acısı kolay unutulmuyo ama sabretmek lazım.acıyı veren allah dayanma gücünü de verir canım
Saol canım sanada çok geçmiş olsun...

kızlar geçmiş olsun bende ilk bebeğimi kaybetmiştim 6 haftalıktı. şimdi tekrar hamişim 9 haftalık doktor cinsellik yasak dedi.. doktor ne derse o bence....

Tabi canım sen doktor ne derse ondan şaşma umarım bi sorun çıkmaz.
kızlar bide hamileyken içine boşalırsa bişi olurmu??
Hayır canım bişi olmaz eğer doktorun ilişki serbest dediyse normal devam..

9 aydır kardeş gibiyiz..arada tavşan kaç, tazı tut oynuyoruz..tavşan eşim oluyor bu arada..çok abarttı sanırım..hadım edilmiş gibiyim diyor..sorun etmiyorum bende,çok duygusal bu konuda..2,5 yıl uğraştık olması için..aşılamalar,ilaç tedavileri vs..o da haklı tabii..

Düşük riski yoksa eğer cinsl ilişkinin bi sakıncası yok benim bildiğim. Önemli olan son 3 ay vede pozisyon tabi. Bende gebeliğin ilk haftalarında mantar oldu senağlama onda bile yasaklamadı da sadece temiz olmaya önem verin dedi ama bende ozamandan beri acayip isteksizlik var malesef senağlama... malesf diyorum çünkü eşime üzülüyorum bende..ayrıca hem normal doğum yapacaklar için çok önemliymiş. Nette bununla ilgili birsürüü açıklama var.Doktor bi sakınca görse söylerdi bence ama için rahat etmiyorsa bi danış tatlıma.s.

arkadasa katılıyorum bence haftada ıkı defa dıyen doktor kesınlıkle azda olsa düşük rıskı gırmıstır yoksa arkadasında dedığı gıbı son 3 ayda pozisyona dıkkat edın dıyor yoksa kesınlıkle bu kadar buyutulucek bişy deyıl ama ılk 3 ay annelığede alısma evresı olduğu ıcın ısteksızlık oluyo ama allahtan anlayıslı eşlere sahıbız benım esımde bu konuda cok korkmustu yınede doktorunuza danısın tabı

X