Cipralex kullanan var mı ?

bence doktoruna danış çokta erken olmamış ilaca başlayalı bu belirtiler bikaç günde hafiflemeliydi diye düşünüyorum ben

Ben de cipralex cok uyku yapmyor dediginiz gibi Remeron solusyon kullaniyorum geceleri ben de uyumak icin. Ama su ki ilk hafta bas agrim %5 lere dusurken suan %30-40 lara yukseldi 25 gundr kullaniyorum acaba ilac yariyacak mi uzun sure kullananlar bole seyler yasadi mi? arada bas agrilari ya da depresyon belirtileri baslayip arada gecti mi.. Benim depresyon degil ama sikayetlerim soyle ki ben de stres yonetimi yok her seye stres oluyorum bir de patavatsiz davranislari, kaba konusulan dusunucesiz hareketleri cok takip kendimi mahvediyorum yani takintiliyim diyeyim.. yorumlarini bekliyorum...
bu ilacla yasadiginiz surecler..

Baş ağrım olmustu ilk bir kaç hafta. Aynı senin gibiydim aslında. Ama zamanla vucud ilaca alısıyor baş ağrısıda geçiyor :)
birde benim baş ağrım tam kafamın üstündeydi yani kafamın tam tepe noktasındaydı. bilmiyorum yerini ilaç etkiliyormuydu ama ilacı bırktığımdan bu yana bu ağrı aynı noktada birdaha yaşamadm.

canım doğaldır ilaca alışma evresindesin bir süre sonra bünyen alışırsa düzelir merak etme
ayrıca sende ankseyite dışında ona bağlı panikatakda olabilir böyle hissetmen çok doğal sen terleyerek sıcaklayarak tepki verirsin bir başkası başka şekilde hisseder mesela bende ilk başladığı zaman devamlı başım dönyordu düşün heran dünya dönüyordu ama zamanla geçti
bu tarz belirtileri kafana takmamaya çalış kendi kendini birazdan geçecek diye düşünerek telkin et

uykumun gelmesı zorluyo bıraz işyerınde onun dısında ıyıyım ,,
ama terlemem hıc gecmıyo ya sureklı bı sıkıntı halındeyım nasııl anlatayım sıze hanı ev ısı yapınca sureklı hareket ederız bı terleme yorgunluk olur ya dınlenınce gecer bn oturdugum yerde yasıyorum bunu ya sureklı hemde

uykumun gelmesı zorluyo bıraz işyerınde onun dısında ıyıyım ,,
ama terlemem hıc gecmıyo ya sureklı bı sıkıntı halındeyım nasııl anlatayım sıze hanı ev ısı yapınca sureklı hareket ederız bı terleme yorgunluk olur ya dınlenınce gecer bn oturdugum yerde yasıyorum bunu ya sureklı hemde

canım sana ne teşhısı kondu. bu sıcak basması terleme falan buna benzer daha fazla belirti yaşayan insanlarda anksiyete ve panik atak oluyor

Baş ağrım olmustu ilk bir kaç hafta. Aynı senin gibiydim aslında. Ama zamanla vucud ilaca alısıyor baş ağrısıda geçiyor :)
birde benim baş ağrım tam kafamın üstündeydi yani kafamın tam tepe noktasındaydı. bilmiyorum yerini ilaç etkiliyormuydu ama ilacı bırktığımdan bu yana bu ağrı aynı noktada birdaha yaşamadm.

cevap icin cok sagol. 1 ay olacak kullanali ilk hafta aldim cok iyiydi simdi stres olunca yine agriyor. Benim de beynim catlicak gibi boynum kasilior dolayisiyla basa vuruyor. Peki kac ay kullandin ve tamamen iyilestin mi yani takintilar falan gecti mi?

Geçmiş olsun..Sitemizde ilaç başlıklı konu açmak yasaktır..bilginize..

Bu tur ılaclar ıstahmı acıyor be dede ofke kontrolsuzlugu var diye Dr bugun cipralex 10 mg verdı bugun sabah tok karnına 1 tane

X