Çirknin Kadın Yoktur Makyajsız Kadın Vardır

Yabancılar da doğal sarışın değllermiş,resimlere dkkat edin.Demekki sarı saç takıntısı bir bizde yokhihoyyyt

bende makyaj yapınca kendimi daha da çirkinleştiriyorum bir beceremiyorum su makyaj işini eşim bile sen makyaj yapma dedi ya bide bikere aldı elimden farı dur sen yapamıyorsun ben süreyim dedi :KK43:

kizlar bizim makyajsiz halimiz bile bu bayanlardan kat kat daha güzel :))

bizimde basimizda bir kac saat biri oturup makyaj yapsa dünya güzellerini catlatiriz :KK9:

hemen hemen bütün kadınlar makyajsız çirkin zaten

güzel olan kadın yoktur güzel görünen kadın vardır

ben çok çirkin bi kızım ama bi makyaj ve saç yaparım herkesi peşimden koştururum=D

ben çok çirkin bi kızım ama bi makyaj ve saç yaparım herkesi peşimden koştururum=D

nasil bi düsünce bu yahu?

insan hic kendi kendine ben cirkinim dermi?

ben aksine cogu bayanlari makyajsiz daha güzel buluyorum..

herkesi pesinden kosturdugunla gurur mu duymaktasin anlamadim ki ??

Bazı kadınların makyajsız daha güzel olduğunu düşünüyorum ama bazı kadınlar da doğru makyajla çok farklı oluyorlar internetten bi kaç örnek:

$makyajli-makyajsiz-unluler_18.jpg $makyajdan-once-makyajdan-sonra_3.jpg $images.jpg $makyaj-oncesi-ve-sonrasi_15092007093507.jpg

herkesin çirkin gözüktüğü anlar vardır yüz hatları çirkin olsa makyajlada güzelleşemezler.

çirkin demeyi sevmiyorum zaten o yüzden bencede çirkin kadın yoktur,makyajsız yada bakımsız vardır..saç şekli bile bir kadını aşırı değiştirmeye yetiyor die düşünüyorum çünkü..birde çirkin yada güzel deil aslında biz karşımızdakini nasıl görüyor nasıl bakıoruz o önemli..bazıları makyaj yapar ama herkes o kadını beğenmez mesela..bakmaktan bakmaya çok fark var..
erkekler içinde geçerli..mesela ben 'aa çok yakışıklı' desem bunu herkes 'haklısın' demezki mutlaka beğenmeyende olur..
o yüzden bence çirkin İNSAN yoktur..benim düşüncem böle..

haha çok güldüm nasıl bidüşünce tarzı bu...sen kendiniçirkin bulabilirsin doğal çokhoş baayanlarda var. ayrıca sen makyajı millet peşinde koşsun diyemi yapıyosun:KK1: bunada çok güldüm

makyaj cidden çok değiştiriyr ama..başlıktaki gibi çirkin yoktur bakımsız olan vardır..

wallla mucize gibi.sanki sihirli bir el değmişte taamamen değişmişler gibi:)bizim kuaförler neden bu kadar değiştirmiyorlar:)

X