Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Çıt Çıt kullananların yorumları

biri bana guvenilir bir site adi versinnnn lutfenn.kafamda sac kalmadi:KK43: citcit takmadan sokaga çıkamıyorum. ama kuaforlere de 400~500 lira veremem. gercek kaliteli saclar satan internet sitesi bilen var mi?

kendin duzeltebilirsen o kaynaklari( vaktin varsa) citcita donustururdun.ama dedigin gibi perukcu ugrasmaz.ugrassa da hemen fiyat farki koyar.ben hic kaynak yaptirmadim ama uzun yillardir her gun cit cit kullaniyorum. hele de ara ara kullanacaksan cit cit en mantiklisi...

Evet bence de en guzelini yapiyorsun. Cit cit en mantiklisi. Hatta sen ariyorsun yarim ay seklinde olanlar cok daha kullanisli oluyormus. Tek tek citcitlarin yerini her gun tutturmak zor oldugu icin yarim ay cok pratik geliyor bana da mantiken. Kaynak kullandim tavsiye etmiyorum. Basta memnundum ama sacim uzadikca diplerinin sacaklasmasi gibi bi durum oluyor. Hos olmuyor. Dipler sacaklasinca da sac oldugundan cok daha kabarik oluyor.

merhaba yarım ay postış mi iyi ? yoksa cıt cıt postişler mi iyi kullanım acısından bilgisi olan arkadaşlar varmı acaba ..

merhaba yarım ay postış mi iyi ? yoksa cıt cıt postişler mi iyi kullanım acısından bilgisi olan arkadaşlar varmı acaba ..
Benim fikrim yarım ay daha kullanışlı. Ama dersen ki ben çıtçıtları istediğim yere kendim takmak istiyorum uzunluğunu ayrı ayrı ayarlamak istiyorum çıt çıt iyi fikir. Ben yarım ay bulamadığım için çıtçıt aldım.

Benim fikrım ay daha kullanışlı. Ama dersen ki ben çıtçıtları istediğim yere kendim takmak istiyorum uzunluğunu ayrı ayrı ayarlamak istiyorum çıt çıt iyi fikir. Ben yarım ay bulamadığım için çıtçıt aldım.
Canim hayirli olsun cit citlarin emin ol yarim aydan daha kullanisli.yarim ay saci topladiginda gizlemek daha zor. Cit citlarini nereden aldin?

Canim hayirli olsun cit citlarin emin ol yarim aydan daha kullanisli.yarim ay saci topladiginda gizlemek daha zor. Cit citlarini nereden aldin?
Kuafor malzemeleri satan bi dukkandan aldim :) Tesekkurler :) Gayet memnunum gercekten. Gercek sac degil ama gercek gibi duruyor tavsiye ederim.

bende yuzdeyuz gercek yarımay cıtcıt var 70cm kahverengi ilgilenirsen konusalim sadece iki düğünde kullandim oyle duruyor 4 aydir bende :)
internette gordum ben. bazi sitelerde var.sanirim normal parcali olarak satiliyor.yarim ay seklinde gormedim hic.google dan ombre cit cit diye arat cikiyor zaten.ama iste hangi site guvenilir bilemiyorum ki deneyeyim:KK43:

Arkadaşlar. Bir de biri benim için şuna cevap verir mi? Saçlarım sarı tonlarından 9 dan fazla renge sahip. Ancak saçlarım biraz uzun olsun (yakında çok acı verecek bir kırık kesimi olacak) ve farklı bir değişiklik olsun diye saçımı maviye ombre olarak boyatmak istedim. Haliyle kıyamadım. Çıt çıt almayı düşünüyorum ama illaki kendi saçımız mı olması gerek bilmiyorum ve bazı renklerde çıt çıtlar sahte olunca çok kötü etkiler ortaya çıkarıyormuş. Mavi olduğu zaman gerçek veya sahte çıt çıtta çıkacak etkiler azalır mı? Zaten saçıma fön çektirmek için her hafta kuaföre gidiyorum (evet oldukça kabarık, karışık ve dalgalı) çıt çıt alırsam orada her zaman düzenli takabilirim. LÜTFEN SÖYLEYİN BU ETKENLERE BAKARAK ÇIT ÇIT ALSAM SİZCE OLUR MU? YANİ "alabilirsin sıkıntı olmaz :) " DENEBİLECEK Mİ? umarım denir

ben gercek citcit kullaniyorum. (boyanabiliyor 1 kereye mahsus fakat sadece, masa fon her sey yapilabiliyor)

merak edenler cokmus yazayim 2 ay oluyor alali. 7 parca (ki normal sayidir hatta cok bile) 300 ytl tuttu. ankaradan almayi dusunen varsa izmir caddesinde 3 perukcu var oralari gezin en iyisine siz karar verin arkadaslar. fiyatlari hemen hemen ayni ama. kaliteli olmasina dikkat edin, naylon almayin.

naylon da aldim onu da yazayim:
tanesi 5 ytl, gur ve kalin, 7 tanesine 30 ytl verdim toplam. ama kaliteli degil ucuZ diye gorup de almistim. kirikkale de imalathanesinden aldim tanidik orasi. dileyen olursa mesajla ulassin telefonunu veriym gorusun ama boyanamiyor o. ayrica cok dolasiyor ama yine de super duruyor. ben ordum onlari, orulu takiyorum postis gibi.
Merhaba canim bende bir wey sormak istiyorum benim saclarim omuzumda wimdi ama kesdirmek istiyorum ama cok kisa boyle kesdirdiyim taktirde cit cit iwe yararmi bide saclarimi kuaforde yaptirmak istesem toplata bilirmiyim cit citla nasil oluyor canim cevaplarsan sevinirim tewekkurler wimdiden

ben gercek citcit kullaniyorum. (boyanabiliyor 1 kereye mahsus fakat sadece, masa fon her sey yapilabiliyor)

merak edenler cokmus yazayim 2 ay oluyor alali. 7 parca (ki normal sayidir hatta cok bile) 300 ytl tuttu. ankaradan almayi dusunen varsa izmir caddesinde 3 perukcu var oralari gezin en iyisine siz karar verin arkadaslar. fiyatlari hemen hemen ayni ama. kaliteli olmasina dikkat edin, naylon almayin.

tanesi 5 ytl, gur ve kalin, 7 tanesine 30 ytl verdim toplam. ama kaliteli degil ucuZ diye gorup de almistim. kirikkale de imalathanesinden aldim tanidik orasi. dileyen olursa mesajla ulassin telefonunu veriym gorusun ama boyanamiyor o. ayrica cok dolasiyor ama yine de super duruyor. ben ordum onlari, orulu takiyorum postis gibi.
Merhaba canim bende bir wey sormak istiyorum benim saclarim omuzumda wimdi ama kesdirmek istiyorum ama cok kisa boyle kesdirdiyim taktirde cit cit iwe yararmi bide saclarimi kuaforde yaptirmak istesem toplata bilirmiyim cit citla nasil oluyor canim cevaplarsan sevinirim tewekkurler wimdiden

Canimbenim fikrim sakin saclarink kestirme. her ne kadar kisa kestireyim saclarimi nasilsa citcit kullanirim desne de bir gun gelince sikiliyorsun ve citcit kullanmak istemeyip pisman oluyorsun saclarini kestirdigine . Ben cok yaptim kimse yapsin istemem o yuzden tavsiye etmek istedim karar senin :)

Canimbenim fikrim sakin saclarink kestirme. her ne kadar kisa kestireyim saclarimi nasilsa citcit kullanirim desne de bir gun gelince sikiliyorsun ve citcit kullanmak istemeyip pisman oluyorsun saclarini kestirdigine . Ben cok yaptim kimse yapsin istemem o yuzden tavsiye etmek istedim karar senin :)
Tavsiyen icin cok tewekkur ederim balim ben tesetturlu biriyim jer yere bawim ortulu gidiyorum bawim cok agradigi icin sacimda kalin gur oldugu icin yikayinca bawim agrir. Qurutma makinesi vurunca bawim agrir. Sorunum nedeniyle arasindanda aldirdim ama yine olmadi onun icin kestirmek istedim kendim uzun saci seviyrum aslinda bide bizim burda duyunler kadinlar icinde olur onun icin bawi acik otururuz ozamanlarda cit cit salarim diye sordum ki cit cit salirsam toplaya bilormiyim acaba

Tavsiyen icin cok tewekkur ederim balim ben tesetturlu biriyim jer yere bawim ortulu gidiyorum bawim cok agradigi icin sacimda kalin gur oldugu icin yikayinca bawim agrir. Qurutma makinesi vurunca bawim agrir. Sorunum nedeniyle arasindanda aldirdim ama yine olmadi onun icin kestirmek istedim kendim uzun saci seviyrum aslinda bide bizim burda duyunler kadinlar icinde olur onun icin bawi acik otururuz ozamanlarda cit cit salarim diye sordum ki cit cit salirsam toplaya bilormiyim acaba
Karar senin tabiki. bilemiyorum :) ama benim fikrim sac kestirmektekten yana degil canim :) sonucta bir sac uzatmak ne kadar emek.... cit cit da her ne kadar dogal bile dursa dogal hali cok baska...

Karar senin tabiki. bilemiyorum :) ama benim fikrim sac kestirmektekten yana degil canim :) sonucta bir sac uzatmak ne kadar emek.... cit cit da her ne kadar dogal bile dursa dogal hali cok baska...
Tabi gulum haklisin bende kestirmek istemezdim ama bazi rahasizliklarim nedeniyle belki kectirmeli oldum bakicaz artik tavsiylerin ve cevap yazdigin icin tewekkurler balim

Buarada citcitli sac toplanabiliyor tabiki de. Cit citleri belli olmadan topladiginda hatta cok guzel oluyor. Hatta sacini toplarken citcitlari daha kafanin ortasina takmaya calis ki yanlardan belli olmasin :)

bence çıtçıt günümüz koşullarında artık zor bile kalıyor kullanımı kaynağa göre çünkü ben de aynı şekilde iki sene önce saçlarımı kısalttığımdan beri her seferinde kırık aldırırken saçlarım kısaldığından birtürlü uzamadı ve dayanamayıp asla yapmaya cesaret edemeyeceğim birşey yaptım. Aslında internetten bu kaynağın gerçek saçından farklı görünmediğini farkedince cesaretlendim fakat instagramdan ilk denk gelen kuaföre giderek büyük risk aldım.. Biraz pazarlık yaptım ve gittim. Sonuç mu hayatımda uzun süredir kendim için yaptırdığım bir değişiklikte bu kadar çok mutlu olmamıştım. Başlangıçta bakım yaptığı için saç öncelikle parlayıp canlanıyor uygulanan mikro
[/ATTACH]

keratin kaynak o kadar minik tutamlar halinde ekleniyor ki benim gerçek saçımdan hiç farkı yok hatta daha iiyi diyebilirim:) ben Gökhan Sevim kuaföre yaptırdım link vermek yasak mı bilmiyorum merak eden olursa fotoğraf atabilirim. Uzun çok başka bişey ya bence çok istiyorsanız ertelemeyin asla he bir de kullanımını z0r bekliyordum saça hassas davranın okadar hiçbir zzorluğu yok

Çıt çıt da kaynak da denedim ama memnun olamadım bir türlü insanın kendi saçı olmayınca bir yük taşıyorum gibi geldi bide bakımları kendi saçımdan daha fazla olması gerekiyor ben saçlarım çok kısa olduğu için kullanıyordum saçlarım çok az ve kötü görünüyordu o yüzden bunu düzeltmeye karar verdim ve bir sürü ürün ve evde yapılan karışımlar hepsini denedim ama inatla çözümü buldum patenli olan keratin kullandım saçlarım hızlı uzamaya ve yeni saçlar çıkmaya başladı inanamadım önce ama çevremden de güzel yorumlar gelmeye başladı çok şükür düzeldi saçlarım artık.

X