Citoles kullananlar?

Sustainable loneliness

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2022
16
1
24
2 sene önce sosyal fobi nedeniyle citolese başlamıştım. Ve biraz da olsa iyi gelmişti. Onun dışında başka bir problemim yoktu. 1 sene önce takıntılara bağlı depresyona girdim bu süreçte ilacı kullandım ve psikoloğa gittim. İyileştim şimdi yine kötüyüm. Citoles takıntılara iyi gelen bir ilaç değil mi? Kullananların yorumlarını merak ediyorum.

Daha 3. Günüm öncesinde selectra kullandım 12 gün delirtti beni resmen gerçekten bı deliden farkım yoktu bıraktım 2 gün normale döndüm şimdi paxeranin 3.gunu korkuyorum ben de

Neyden korkuyorsunuz tam olarak takintiniz ne
İlk olarak aşırı yoğun iç sıkıntısıyla gitmiştim depresyon başlangıcı dedi doktor selectra verdi 12 gün içtim birden kendimi balkondan atmaktan korktum ama baya baya atacaktım nerdeyse ilacı 2 gün bıraktım duzeldim sonra paxera verdi ama malesef o takıntı ben de kaldı sebepsizce balkondan atlarmiyim diye düşünüyorum bazen

Anlıyorum. Aslında depresyon varken bu ilaçları kullanınca böyle şeyler olabiliyor çünkü ilk hafta çok yan etki yapıyor siz sakin bırakmayın emin olun iyi gelecektir. Benim annemde de buna benzer çok fazla takıntı vardı şimdi çok daha iyi hiçbir şey kalıcı değildir

İlk olarak aşırı yoğun iç sıkıntısıyla gitmiştim depresyon başlangıcı dedi doktor selectra verdi 12 gün içtim birden kendimi balkondan atmaktan korktum ama baya baya atacaktım nerdeyse ilacı 2 gün bıraktım duzeldim sonra paxera verdi ama malesef o takıntı ben de kaldı sebepsizce balkondan atlarmiyim diye düşünüyorum bazen
Anlıyorum. Aslında depresyon varken bu ilaçları kullanınca böyle şeyler olabiliyor çünkü ilk hafta çok yan etki yapıyor siz sakin bırakmayın emin olun iyi gelecektir. Benim annemde de buna benzer çok fazla takıntı vardı şimdi çok daha iyi hiçbir şey kalıcı değildir

Bilmiyorum selectra hiç iyi gelmedi paxera iyi gidiyor şimdilik umarım aynı şeyleri yaşamam çok teşekkür ederim inşallah benimki de gecer

X