climara forte bant kullananlar

sefda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
241
1
arkadaşlar ben 3 haftadır kullanıyorum bu bantı daha ne kadar sürecek acaba?2 hafta sonra kalp atışlarını duyucam inş,ozaman bıraktırırmı kullanmayı bilmiyorum siz ne kadar kullandınız ?

canım merhaba ben şu 6+4 üm ve hala kullanıyorum yarın dr a gidicem kalp atışları için bakalım ne diycek sanada ona göre bilgi veririm canım...

doruk senle aynı hastaneye gidiyoruz,bende ayın 10 da gidicem kısmetse kalp atışları için,inş sağlıkla kucağımıza alırız yavrularımızı,hadi bakalım yarın meleğinin kalp atışlarını duy canım,banada haber ver,birde bende hiç hamileymişim gibi bi belirti yok korkuyorum ya duyamazsam kalp atışlarını diye burada yazılanları okuyunca korkuyorum çokmu pimpiriğim nefisfisfis

7 haftadan sonra doktor bantları bıraktırdı bana.....ama vajinal jel,iğnelere hala devam ediyorum....9+1 oldum bu gün.......

7 haftadan sonra doktor bantları bıraktırdı bana.....ama vajinal jel,iğnelere hala devam ediyorum....9+1 oldum bu gün.......

sağol canım bilgin için,sanırım senin doktorunda aret beydi,ozaman bende 7 haftadan sonra bırakırım heralde,kalp atışlarınıda duysam bi rahatlasam.

inşallah duyacaksın sefda......o duygu bambaşka...kelimelerle ifade edemiyor insan...uğurböceği gibi yanıp sönüyor,birde hızlı hızlı atmasını duyuyorsun ya dünyalar senin oluyor.....o içindeki meleğe bir kez daha aşık oluyorsun:) Allahım tüm bebek bekleyenlerin mucizelerini kucaklarına da sağlıklı sıhhatli versin inşallah......anne adaylarının da bir an önce yüzlerini güldürdün inşallahhhhhhhh

inşallah duyacaksın sefda......o duygu bambaşka...kelimelerle ifade edemiyor insan...uğurböceği gibi yanıp sönüyor,birde hızlı hızlı atmasını duyuyorsun ya dünyalar senin oluyor.....o içindeki meleğe bir kez daha aşık oluyorsun:) Allahım tüm bebek bekleyenlerin mucizelerini kucaklarına da sağlıklı sıhhatli versin inşallah......anne adaylarının da bir an önce yüzlerini güldürdün inşallahhhhhhhh

amin canım inş allah herkesi sevindirsin:Saruboceq:

yaaa bu başlık altında yazan herkes hamile....ve hamile oldukları içinn bunu kullanıyorlar ama ben daha tedavi aşamasındayım doktor bunu niye vermişki bana anlamadım...........bilginiz var mı bu bantlar hakkında.............

canım ben 9+4 teyim ve hala kullanıyorum.jelde devam ediyor göbekten iğnede.bu arada hayırlı olsun bebeğin sağlıkla ilerlesin inşallah.bende cuma günü gideceğim kontrole umarım sağlıkla gelişmiştir bebeciğim.

X