Çocuğunuzu emzirmesine izin verir miydiniz !

Eski kusak cok acayip ya. Kucukken beni bazi yasli kadinlar dove dove, isira isira severlerdi 🤷 simdi biz cocuklari opmeye kiyamiyoruz oysa

Anne diyorum emzirdim demen için süt gelmesi lazım diyorum seninki oyalama olur neden emzik vermedin diyorum hayır ben emzirdim emziririm kimsede bana karışamaz diyor. 🤦‍♀️
ayy bu kadin siz yokken memelerini cocuklarin agzina tikacakmış gibi geliyo bana

sizin yerinize kaynananiz lohusa depresyonuna girmiş sanırım 🤦
ay ne emzirme meraklısılar ya, ben dogum yaptiktan 4 ay sonra annemin amcasinin torunu dogurdu kizin sütu gelmedi.
benim sütümden kendi çocuğuma bile anne sütü sarılığı geciyordu kizin annesi ayaklarima kapandi nerdeyse nolur sen emzir cocuk mama icmesin diyerekten ne münasebet teyze annesini emer emmiyorsada mama içecek sen söyledin diye kiza senin sütün gelmemis ben emzireyimmi diyecegim dedim.
millet maaşallah torununu bile emziriyor emzirmeye çalışıyor ya

Konuştum akşam. Annem çok dengesiz bir kadın yapmaz öyle şey cesaret edemez sen canını sıkma dedi. Kendisi de konuşacak böyle düşüncelerden çık diye.
Ee daha önce kaç kez yapmış işte
kendiniz yazdınız diğer torunlarına memelerini ağzına dayamış, emzirmek demiyorum buna çünkü emzirmek anne-bebek arasında olan birşey adı üstünde anne sütü, babaanne sütü değil
Bu erkekerin annem öyle biri değil yeaaa, kadınlarında eşim olaya el attı kv dem daha aslaaa böyle birşey yapamaz muhabbetleri tahminen nezaman biter?

Arkadaşlar konumun içeriği site kurallarına aykırı olduğu için ban yemişim. Yani kimseye +18 muhabbet yapmadım saygısızlık yapmadım. Amaçsız eleştiriler oldu. Anneliğimi sorgulayan vs gerçekten sakin kalarak cevap vermeye çalıştım. Lakin çoğu kadının benimle aynı düşünmesi beni mutlu etti. Kavga gürültü olmadan meseleyi halletme taraftarıydım ki öyle de olacak. Yorumlarınız için teşekkür ederim. ✌

Merhaba kızlar, 2 ay önce doğum yaptım ikizlerim var. Az önce birini emzirirken diğeri de acıktı ve kv nin kucağında duruyordu. Ah yavrum meme çok ama sütüm yok olsa emzirirdim dedi. Bende nasıl yani sütün olsa emzirecek misin anne dedim evet ne var ben Ayşe 'yi ( kız kardeşinin kızı) hatta Fatma ve Hayriye'yi (torunları) de emzirdim dedi. Durmazlarsa seninkileri de emziririm dedi. Bende öyle şey olur mu anne benim iznim ve haberim olmadan sakın böyle bir şey yapma ben emziririm çocukları sen onların babaannesisin herkes yerini bilmeli dedim. Ama kadın inatla ben yaparım kimsede bir şey diyemez diyor. Yani ya birgün böyle bir manzara ile karşılaşırsam ne yapacağım bilmiyorum.
Ben uygun bulmuyorum. Kendi babasi amcasi halasi ile süt kardeş oluyorlar.
Sonra hala,amca çocukları ile allah korusun evleniyorlar. Gecen böyle bir konu vardi televizyonda. Babaannesi emzirmis kizi sonra hâlâ sinin oglu ile evlenmis. Ve bunu bildikleri halde izin vermisler.

Iıy igrenç yaa sakın bebeginizi tek bırakmayın ve yüz vermeyin böylelerine. Kucagına aldıgındada alın hiçbirrşeyinize yardım etmeyin ne kadar itici hareketler bunlar 🤮🤮 bide nereli acaba kv ? Nerde yetişmiş

Sırf bu konu yüzünden bugün anneme anne beni babaannem ya da anneannem emzirdi mi diye sordum, sana uzaylılardan selam getirdim demişim gibi baktı ve ne münasebet dedi. Umarım annemden gizli ağzıma tıkmamışlardır :dua:

İyi de bebek başkasının memesini nasıl tutuyor ki. Benimkiler emzirmek için asla ama öylesine başka birinin gögsüne yaklaşınc bile kafa çeviriyorlar. Komşunun oğlu benim gögsüme yapışacaktı ama. Ya benim bebelerde var ya da onlarda bilemedi☺

Bu üye, kendisiyle aynı düşünmeyen kişilere " teyze" yazarak cevap veriyor, güya kendisi gencmis, insanları yaşından vuracağını sanıyor.
Zaten bu zihniyetle genc olsa ne olur. Açtığı bir konuda gelinlerine hizmet ettiklerinden dem vurmuştu. Gelin kırk yas8ndan büyükmüş iki de bir bunu vurgulamış.gelin hiç iş yapmiyormus ,bunları eziyormus
Anlaşılan kadın kendini savunan biriymiş. Kvye hizmet edilir ,es ailesiyle iyi olmak zorundaymışiz, kv konularına yaptığı yorumlar bunlar.yani bu zihniyetle genc olsa ne olur.seviye yerlerde

Birde ateş yakamıyor 3 kelime küfür biliyor ben çıtırım deyince bu sefer küfür etti aşağılık kompleksine sahip olabilir tabi ki Dr teşhis koyar.

X