Çocuk sahibi olmakta herhangi bir sorunu olmayıp genetik hastalık nedeni ile tüp bebek yaptıran var mı?

Yagmur9248

Guru
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2011
447
77
Merhabalar ilk çocuğum hemen olmuştu çok şükür ama ailemizde genetik bir rahatsızlk var ikinci cocukta denk gelme ihtimalinden korktuğumuz için tüp bebek düşünüyoruz. Burda bazı yorumlar okudum tutmayanlar var düşük yapanlar var ya da çeşitli iğneler kullananlar var. Herhangi bir sağlık problemi yoksa süreç nasıl ilerliyor ya da ilk haftalar düşük yapma ihtimali oluyor mu yine ? Genetik test ile tüp bebek yaptıran varsa da yazarsanız çok sevinirim sormak istediğim sorular var ☺️

Merhaba canım benim de ilk hamileliğimde bebeğim engelli oldu dört aylıkken aldırmak zorunda kaldık genetik bir hastalığımız vardı
Ekim ayında genetik taramalı tüp bebek yaptırdık çok şükür tuttu benimki tek embriyo transferi olmuştu hem pgt hem Ngs yaptırmıştık Allahım sana da nasip etsin olmayan bu yolda emek veren herkese nasip etsin yolun açık olsun şeninde 🌸

Merhabalar ilk çocuğum hemen olmuştu çok şükür ama ailemizde genetik bir rahatsızlk var ikinci cocukta denk gelme ihtimalinden korktuğumuz için tüp bebek düşünüyoruz. Burda bazı yorumlar okudum tutmayanlar var düşük yapanlar var ya da çeşitli iğneler kullananlar var. Herhangi bir sağlık problemi yoksa süreç nasıl ilerliyor ya da ilk haftalar düşük yapma ihtimali oluyor mu yine ? Genetik test ile tüp bebek yaptıran varsa da yazarsanız çok sevinirim sormak istediğim sorular var ☺️
Merhaba aynı tanı var pgt -m tüp bebek bunu araştırın

X