çok ani oldu patronumla ilişki yaşadım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
olayı şöyle özetliyim kendisi bana diğer çalışanlarla aynı ortamdayken ölümüne tersleyen nefret ediyomuş gibi davranan ama her sigaraya çıktığımda peşime gelen yada sürekli çay kahve istiyen baş başa oldugumuzda gerek konusmalar gerek bakıslar 360 derece değişen bi adamdı eşi işlemdeydi benimde seansım iptal oldu cihazın suyunu değiştirmem gerekiyodu diğer kızlarda işlemdeydi bende kendisini çağırdım değiştirdikten sonra gel odamda sigara kahve yapalım dedi ne olduysa ondan sonra oldu hiçbir işarette çakmadım odaya adım atmamla üstüme çullandı 😂cidden çıldırcam şuan
Tek değilsindir emin ol diğer kızları da altından geçirmiştir.

ilk ve son defa yaşanmış bi olayla metres mi olunuyo hemen hem öyle aşırı aşırı ileri boyutta bir şeyler olmadı ağladammı gülsemmi
Doğru tek geceliklerin başka bir adı var :eek:
bekaretimş kaybedeli çok oldu bu bir ikincisi yani sçık açık söyliycem bunu sadece oral sex yaptım tövbeyarabbi bu detayıda verdim sonunda aldatma hikayesi falanda değil yani bu bidaha yalanmıycak çünkü
:kusmuk:

bekaretimş kaybedeli çok oldu bu bir ikincisi yani sçık açık söyliycem bunu sadece oral sex yaptım tövbeyarabbi bu detayıda verdim sonunda aldatma hikayesi falanda değil yani bu bidaha yalanmıycak çünkü
Ağzına utanmak lafını alıyorsun bide

O ağzına herşeyi alan utanmak lafını nasıl aliyor merak ettim :kusmuk::kusmuk:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X