Çok bunaldım eşimin davranışları beni bitirdi

Sürekli evde misiniz? Eşinizden başka sosyal hayatınız yok mu? Bence sizin de bi çevreniz olsun çıkıp sosyalleşin. Eşiniz sizi merak etsin. Kimlerleydin neler yaptın, anlatmanızı beklesin. Hep evde hep evde, bu şekilde onda merak uyandırmıyor olabilirsiniz.
Ailem arkadaşlarım uzakta burda bir iki yere çıkıyorum başka bir yere çıkma şansım yok tek çıkarım ama onda da sıkıldım artık burda gezecek bir yerde yok akşama kadar evdeyim bu sebepte çok etkiliyor farkındayım

Cinselliği görev gibi mi görüyor? Şayet oldu bittiye getiriyorsa, ten uyumunuz olmayabilir. Bu yüzden soğumuş olabilir. Keşke evlilik tam oturmadan çocuk yapmasa kimse, adam evlendiğiniz andan itibaren değişmiş. Ya bu şekilde kabul edecekseniz ya da çocuk doğduktan sonra kendi yolunuza gideceksiniz. Parfümle, kıyafetle olacak iş değil maalesef
Ten uyumumuzun fazlasıyla olduğunu düşünüyorum. Ama bana sadece ilişki sırasında yaklaşmasını istemiyorum bu yüzden o yönde onu çekmeye çalışmıyorum kendi içinden gelerek öpmesini beni düşünüp aramasını merak etmesini istiyorum

3 senelik evliyim evlendiğimizden beri beklediğim ilgi yok ama son zamanlarda tamamen bitti diyebilirim. Ben onun için geldiğinde hazırlanıyorum üstüme başıma dikkat ediyorum güzel kokular sürüyorum ama yok dikkatini çekmiyorum ki
Kendi dunyaniza odaklanıp kendi görünüşunuze dikkan edin hobiler edinin esinizin size davranışıni aynalayin yani size nasilsa sizde ona öyle olun uzaklaşın erkekler biraz salaktir ona ilgi istiyorum derseniz anlamaz

Cinselliğe çekmek kolay ama ben normal bi ilişki istiyorum evden çıkarken girerken bi sarılsın öpsün iki sohbet etsin benimle
Doğru diyorsun bizde de yok o sadece girreken çıkarken öpmeyi huy ettiği için var onun dışında hep çok yorgun ve ilgisiz ama çocuğumuza öyle değil neden anlamıyorum bende

Bı taraf çok üstüne düşer bir adım gelmeyene bin adım giderse biktirir.Tum hayatınız o olmasın merkezi degistirin az geri çekilin

Valla bana gelmeyen adama sarılıp sarılıp opmem.Ne kadar ekmek o kadar köfte.Bende böyle tıkır tıkır gidiyor o zaman

Bende öyleyim şöyle yanımda otururken bile öpesim sarılasım geliyor onun nasıl içinden bunlar geçmiyor sevmiyor diye düşünüyorum
Odak noktanızı değiştirin biraz, evlilik böyle sürekli mic mic olmanız gereken bir kurum değil. Adamı salın biraz. Kendinize bir hobi edinin. Bebek bekliyormussunuz ona birşeyler örün mesela...

Valla bana gelmeyen adama sarılıp sarılıp opmem.Ne kadar ekmek o kadar köfte.Bende böyle tıkır tıkır gidiyor o zaman
E naptım kendimi geri çektim ne arıyor ne soruyor dışarıya nereye gittim naptım onu bile bilmiyor

Odak noktanızı değiştirin biraz, evlilik böyle sürekli mic mic olmanız gereken bir kurum değil. Adamı salın biraz. Kendinize bir hobi edinin. Bebek bekliyormussunuz ona birşeyler örün mesela...
Değiştirsemde farkına varmıyor evi otel gibi kullanıyo geliyo tv izliyor sabah işe gidiyor bu sadece

Valla mesafe koyunca o mesafeden de anlamiyorsa doğru mesafe odur.Sahsen hep kadın konuşsun kadın anlasın kadın düzeltsin kadın anlayışlı olsun fikrinden sıtkim sıyrıldı biz eksik insanmiyiz biz superzekamiyiz yoksa safmiyiz yada harbi enayiyiz kendi adıma bunu sık sorar oldum bu toplum iyi şişiriyor erkekleri her yuva bize zimmetli oldu olacak bide taht yapalım her eve bir kadın olarak hayır diyorum artık yeter yani . . Sıkıldık bu erkeklerin padişah bizim köle olduğumuz sistemden insanız hepimiz ısrarla bunu anlamayan buna gönüllü olan kadınlar aslında içimizdeki erkek taraftarlari bunlara prim vermemek lazım.Konu sahibinin beklediği ilgiyi bile veremeyen adamı ne guzelliycem sanki.

3 senelik evliyim evlendiğimizden beri beklediğim ilgi yok ama son zamanlarda tamamen bitti diyebilirim. Ben onun için geldiğinde hazırlanıyorum üstüme başıma dikkat ediyorum güzel kokular sürüyorum ama yok dikkatini çekmiyorum ki
Eşiniz elde edene kadar ilgi gösteren, peşinden koşan tiplerden sanırım, evlenmeden önce o çok ilgiliydi dediğiniz için dikkatimi çekti. Elde edince heyecanı, merakı, her şeyi bitmiş..

Evde biraz daha bakımlı olsan güzel kokular sürsen biraz masaj yapsan dekolteli kıyafetle 😅 bence cinselliğe de hayır diyemez
kadın geyşa mı olsun? kocası yüzüne bakmıyor, sevgi, ilgi sıfır hep kadın mı uğraşsın didinsin bu nasıl mantık? Yeter kendilerini bi şey zannettirmeyin artık şu boş adamlara.

kadın geyşa mı olsun? kocası yüzüne bakmıyor, sevgi, ilgi sıfır hep kadın mı uğraşsın didinsin bu nasıl mantık? Yeter kendilerini bi şey zannettirmeyin artık şu boş adamlara.
Ben kendime saygımdan zaten bakımlı bi insanım ama yeter yani yok bu iki kıyafetle ilişkiyle olacak birşey değil ki adamı düzeltmek istiyorum ben yoksa diğer türlü her erkek sana 1 saatini ayırır o konuda onu yapmayacağım hatta sırf o konudan uzak duracağım ben sadece onun için yokum bu evde

Eşiniz elde edene kadar ilgi gösteren, peşinden koşan tiplerden sanırım, evlenmeden önce o çok ilgiliydi dediğiniz için dikkatimi çekti. Elde edince heyecanı, merakı, her şeyi bitmiş..
Öyle şuan kazanması gereken çabalaması gereken biri yok

Valla mesafe koyunca o mesafeden de anlamiyorsa doğru mesafe odur.Sahsen hep kadın konuşsun kadın anlasın kadın düzeltsin kadın anlayışlı olsun fikrinden sıtkim sıyrıldı biz eksik insanmiyiz biz superzekamiyiz yoksa safmiyiz yada harbi enayiyiz kendi adıma bunu sık sorar oldum bu toplum iyi şişiriyor erkekleri her yuva bize zimmetli oldu olacak bide taht yapalım her eve bir kadın olarak hayır diyorum artık yeter yani . . Sıkıldık bu erkeklerin padişah bizim köle olduğumuz sistemden insanız hepimiz ısrarla bunu anlamayan buna gönüllü olan kadınlar aslında içimizdeki erkek taraftarlari bunlara prim vermemek lazım.Konu sahibinin beklediği ilgiyi bile veremeyen adamı ne guzelliycem sanki.
Yok bu saatten sonra beni kendine çekmesi için onun çabalaması için zorlayacağım ben daha kılımı kıpırdatmıcam geldiğinde de elimin tersiyle iticem

Evde olduğunuz için sanırım merak uyandirmiyorsunuz,o çalıştığı için yoğun aklı başka yerde ama sizin akliniz sürekli onda bence burası kilit nokta,sizde biraz tripli gibi kesinlikle değil ama ona olan ilginizi azaltın bir süre ,o konuşmak isteyince ye kadar

Evde olduğunuz için sanırım merak uyandirmiyorsunuz,o çalıştığı için yoğun aklı başka yerde ama sizin akliniz sürekli onda bence burası kilit nokta,sizde biraz tripli gibi kesinlikle değil ama ona olan ilginizi azaltın bir süre ,o konuşmak isteyince ye kadar
Aynen bahsettiğiniz gibi. Dediğiniz gibi yapıyorum inşallah işe yarar

X