Çok gür olan saçlarımı nasıl seyreltebilirim

elfelf1986

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2023
4
1
38
Kızlar evet konu her zaman duyduğumuz sorunun tam tersi saçlarım çok sık ve gür inanılmaz kabarıyor düzleştirene kadar kollarım kopuyor en kaliteli düzleştiricileri denedim yok saatler alıyor ve formunu korumuyor. Dalgalı kullansam tam bir papaz oluyor aşırı kabarık inanın çok yoruyor bu durum çalışan kadınım her sabah saçlarım bir işkence benim için seyreltmenin bir yolu var mı çok isterdim ince saçlarım olsun

Kızlar evet konu her zaman duyduğumuz sorunun tam tersi saçlarım çok sık ve gür inanılmaz kabarıyor düzleştirene kadar kollarım kopuyor en kaliteli düzleştiricileri denedim yok saatler alıyor ve formunu korumuyor. Dalgalı kullansam tam bir papaz oluyor aşırı kabarık inanın çok yoruyor bu durum çalışan kadınım her sabah saçlarım bir işkence benim için seyreltmenin bir yolu var mı çok isterdim ince saçlarım olsun
Brezilya fönü .eskiden benimde sizin gibiydi bir kac defa brezilya föne yaptirdim şimdi iki tel sac kaldi 😁 baya azaltiyor

Bu konu halis mi, ne biçim saçlarım vardı döküldü normale döndü ama insan bir üzülüyor. Çünkü sık saç ileriki yaşlar için avantaj.

Brezailya fönü düşünmüyorum kimyasal işlemlere karşıyım olabildiğince yaptırmam cevap için teşekkürler

X