Çok hastayım yardım

Anladım peki koku almanız gitmiş miydi? Ben çarşambadan beri böyleyim şu an koku almam gitti gibi hissediyorum. Kbb doktoru antibiyotik içme dedi bana seninki viral duruyo dedi bakteriyel değil dedi.
Benim burnum akmıyordu ama fena öksürüyordum artık test yapmıyorlar zaten anlıyorsunuz ki normal grip olmadığını bana birden bir halsizlik geliyordu bayılacak gibi oluyordum kemiklerim geçmişte olduğum koronadaki kemik ağrısının biraz hafifi ama 12 gün sürdü salgın zamanında 1 gün şiddetli ağrımıştı doktor demese bile korona olduğumu anlıyordum grip iken böyle olmuyorum çünkü acile de dayanamadığım için gittim belki iğne vururlar rahatlarım dedim doktor iğne vurdurdu biraz rahatladım

Benim burnum akmıyordu ama fena öksürüyordum artık test yapmıyorlar zaten anlıyorsunuz ki normal grip olmadığını bana birden bir halsizlik geliyordu bayılacak gibi oluyordum kemiklerim geçmişte olduğum koronadaki kemik ağrısının biraz hafifi ama 12 gün sürdü salgın zamanında 1 gün şiddetli ağrımıştı doktor demese bile korona olduğumu anlıyordum grip iken böyle olmuyorum çünkü acile de dayanamadığım için gittim belki iğne vururlar rahatlarım dedim doktor iğne vurdurdu biraz rahatladım
Ben de cok kötü öksürüyorum peki sizde koku gitmiş miydi?

Geçmiş olsun . Covid olabilir. Belirtiler onu gösteriyor
Çok teşekkürler bana da öyle geliyor yarın Acıbadem’de test yaptıracağım. Eğer covidse de bişey değişmeyecek kullandığım ilaçlar açısından ama bilmek istiyorum. Doktor influenza virüsten şüphelendi ona bakıldı onun testi de corona testinin sırf burna sokulan versiyonu. O negatif çıktı. Yarın Covid bakıcaz bakalım

Bi de size Covid denilince niye antibiyotik verdiler ben onu anlamadım

X