Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çok küçük göğüsler hakkında paylaşım alanı

arkadaşlar varsa aranızda kullanan ve ya kullanmayı düşünen şu göğüs büyültücü hapları..sakın! kanser yapma riski çok yüksek hücreleri büyültüyor ..kanser ne kontrolsuz hücreleri büyümesi aman ha sakın aldanmayın!

ben anlıyorum seni arkadaşım...bir kere insan kendini eksik hissediyor hele sevgilin bir başka kıza baktığında helede o kızın göğüsleri gelişmişse insan komplekse giriyor...

allahtan sevgilimin öyle bi özelliği yok, ben bakıyorum hatunlara kaldırıp kafasını bi kere bakmıyo. sağolsun biraz manyak kendisi, benim var olmayan göğüslerimi pek bi seviyo, büyük olmasın filan diyo. ama işte ben kendime bakınca nefret ediyorum açıkcası, ya kadın gibi görünmüyorum ki ben senağlama

büyük göğüslü olanlar kendine daha çok güvenirmiş...
walla inanırım buna da canım. geçen gün yazmıştım dolgulu sütyenin içine extra dolgu koydum, manyak oldum ya o kadar beğendim ki kendimi. ki ölçü olarak aşırı bi fark yaratmadı aslında. öyle olsam ne güzel olurdu normalde... senağlama

ya noldu kızlra biliyomusunz anlatmazsam çatlarım...aşkmla denize giriyoduk tam bi kız geçiodu ama bnmki nasıl bakıo resmen göğüslerine warya ağlıyacaktım çok dokundu yaaaa o günden beride taktm kafayı bu silikon olayına...

seninki de ayıp etmiş ama canım yaaa. benimki ne güzel destek oluyo yok aşkım küçük değil çok güzel filan diyo, kimseye de bakmıyo çok şanslıyım o yönden... keşke doğal yöntemlerle bişiler elde edebilsek :çok üzgünüm: bi yolu olsa silikondan başka offf off

benimki benim yanımda başka kızların göğüslerine bakıcak haa kafasını kırarım onun :mymeka: ama yapmaz benim aşkım da valla ezgi seninki gibi olsaydı benim sevgilim ben kafayı yerdim çok kıskancım ben

ya kızlar o an ona göğüs olarakmı bakıodu bende emin değilim çünkü dalmış bakıodu öyle ztn savunmasıda ben başka bişi düşünüodum oldu...normalde bana hep destek ztn kesnlkle silikon istemio böyle güzelsin sen diyo amaaa :)işte aması war ben memnn değilim...

o amayı o kadar iyi anlıyorum ki canım ahhhh ahh. onların eli mahkum sevicekler bana ne ama işte ben memnun diilim ki kendimden bu yüsden senağlama

ya kızlar ne derseniz diin ya göğüs bnce bi kadında dişilik sembolü..yani tamam insan farklı özellikleriyle bunu kapatabilir sempatiktir,şirindir vs..ama yinede bi kadında olması gereken bi durum bence..bizde de yok işte..75 bile dolmuo :KK43: ben evlenmeden önce yaptırmayı düşünüom slikon gelinlik hoş dursun bari.. ya oda sağlık için ne kadar doğrudur ki..?

ayy ergenliğe ilk adım attığım zamanlarda belli olmasın diye hep bol şeyler giyerdim çok utanırdım lülülülülülü:Roflol::Roflol:
Allaha şükür şimdi kendilerinden pek bi memnunum sengözlerimebaksanab

ayy ergenliğe ilk adım attığım zamanlarda belli olmasın diye hep bol şeyler giyerdim çok utanırdım lülülülülülü:Roflol::Roflol:
Allaha şükür şimdi kendilerinden pek bi memnunum sengözlerimebaksanab

deli kafa:) ayy bende olsa diye yalvarıyorum resmen ama su anda bi çözüm buldum östrojen hormonu kullanıyorum:) ufak dozlarla:) şişcekler şişcekler ben biliyorum :Roflol:

ahh bn o zmndan beri bekliorum büücek die ozmnda anlamazdım hiç,bol giyenleri şimdide anlaamıoruum bzde olmadıından olsa gerek:)

ahh bn o zmndan beri bekliorum büücek die ozmnda anlamazdım hiç,bol giyenleri şimdide anlaamıoruum bzde olmadıından olsa gerek:)

doğru söze ne denir :Roflol: benim o zmn bi baş gösterdiler o kdr daha da bişi olmadı walla :1no2:

ya kızlar ne derseniz diin ya göğüs bnce bi kadında dişilik sembolü..yani tamam insan farklı özellikleriyle bunu kapatabilir sempatiktir,şirindir vs..ama yinede bi kadında olması gereken bi durum bence..bizde de yok işte..75 bile dolmuo :KK43: ben evlenmeden önce yaptırmayı düşünüom slikon gelinlik hoş dursun bari.. ya oda sağlık için ne kadar doğrudur ki..?

ekleme bile yapmıyorum canım söylediklerin kelimesi kelimesine benim için de doğru. ama işte silikon offf yaaa istemiyorum, doğal olsun istiyorum. sonra yok deforme oldu yok patladı filan....fisfisfistatlicadiarzu

kız gurbaaa git biz burda küçük göğüslüler birbirimize destek oluyos ve göğüs boyutundan memnun olanları da kızartıp yiyoruzzzz jeyyar ehe ehe şaka sakın alınma ha bazı arkadaşlar alınıyo tatlicadiarzu

pamuk aklımdayken sorym seninki sadece harnup mu?cunku ben harnupu sadece keçiboynuzu pekmezi olarak biliorum ama sen içinde başka seyler de var dedin.kullandığın seyin bi markası var mı?kavanozda mı satılıo falan falan aydınlat bakalım beni kuzusengözlerimebaksanab

yaa aslında erkekler bizim göğüslerimiz nasıl olursa olsun bakarlar, biz silikon taktırsak bakmayacak mı sanki? ama bizde göğüs olmayınca acaip sorun ediyoruz haliyle.
Düşünüyorum da silikon yaptırsam bile ben belki yine kıskançlık yaparım, benimki silikon, doğal olanlar daha mı cazip geliyor gibilerinden :)...Keşke doğal yoldan büyütebilsek, ya da şu iğneli göğüs büyütme yöntemi gelse bir an önce Türkiyeye de...

pamuk aklımdayken sorym seninki sadece harnup mu?cunku ben harnupu sadece keçiboynuzu pekmezi olarak biliorum ama sen içinde başka seyler de var dedin.kullandığın seyin bi markası var mı?kavanozda mı satılıo falan falan aydınlat bakalım beni kuzusengözlerimebaksanab

canım benimki lokman aktar diye bi marka kavanozda harnup bitkisel karışımı. evt içinde dünya kadar şey var a.s istersen aldığım yeri de söyliyim canım msnden

Selam,

Rezene tohumunu nasıl kullanıyorsunuz?Bana bilgi vermenizi rica etsem mail adresim xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

arkadaşım birincisi mail adresini buradan kaldırmanı öneririm
ikincisi biz rezeneyi hazır poşet çay olarak tüketiyoruz

paylaşımın için çok tşk pamuk küçük gögüsler bir çok bayanın sıkıntısı benimkiler normal halde arkadaşımın gögüsleri küçük hep yakınır büyük gögüslü hanımları gördügünde keşke der keşke benimkilerde böyle allah herkesi farklı yaratmış şükretmek lazım ya hiç olmasa ozaman napardık sevgiyle kal

süprizzzzz
arkadaşlar,
meme büyütmek ve toparlamak için artık band, ilaç, hap, bisküvi kullanmayın lütfennnnn. artık teknoloji çok gelişti. 1 saat içinde küçük bir ameliyat ile meme protezi koyarak hayalimizdeki gögüse kavuşabiliriz. ben KAVUŞTUM. biliyormusunuz bende çok korkuyordum, çekiniyordum, eşimden çok utanıyordum. eşim bana çok destek oldu ve bir gün bayan bir estetik cerraha gittim. banada arkadaşım önermişti. doktorum bana yapılacakları anlattı ve beni ikna etti. ameliyat olalı 1 ay oldu ve ben çok ama çokkk mutluyum, allah razı olsun doktorumdan. (myra estetik op.dr. ebru durmuş) herkesede tavsiye ederim.
hem biliyormusunuz kocamla aramda çok düzeldi, lütfen sizde korkmayın.:dance:

kocanla aran düzeldi? göğüs boyutun yüzünden kocanla aran mı bozuktu? bi de arkadaşım silikon yaptırmak ne yazıkki sadece cesarete bakmıyo, sen şanslıymışsın. bir çoğumuz bekarız ve ailelerimiz buna izin vermez ya da para sorunu olanlarımız da var. şimdilik ne yazıkki bu yöntemlerle uğraşmaya devam ediyoruz, belki ilerde bazılarımız yaptırır silikon ya da bi gün bi mucize keşfederiz :Roflol: senin adına çok sevindim a.s

X