Çok mu zordu hayatım...

evlilik terapisti iş düzelmeden yapılabilecek bişey yok dedi

ben hastalandığım için rezil oldular 40 günlüktüler ben hastaneye yattığımda 6 aylık olduklarında çıktım

denedim yine olmadı haftasonu daha çok cinselliğe yöneldi

amin sağolun

iki çocukla çalışarak nasıl başaçıkabilirim babaları olmadan bence kolay geliyor kaçmak

bence de sizin bahane bulmanız kolay gelior

Ust kat komsumun esi rusya ya calismaya gidiyordu ve adam yilda sadece alti ay da bir geliyordu evine.
İkide cocuklari vardi.
Komsum adami yilda iki defa ve on gun gormesine ragmen o kadar askla bagliydi ki kocasina adi gecince gozleri parlardi.
Kocasi gelmeden bir hafta once baslardi hazirliga...
Bence adamin ustune cok gitmissiniz, siz bu sekilde davrandikca hergun huzursuzluk yasayacagim diye gelecegi varsa da gelmez bence.
Guzelce konusun, tatli dille her geldiginde guzelce karsilayin eminim sorunlariniz zamanla duzelecektir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor diye düşündüm.

eşiniz yeterli fedakarlığı gösterememiş iş değiştirmemekle ya da aynı şirkette farklı bir pozisyona geçmemekle.
ancak siz de yeterince fedakarlık göstermiyorsunuz gibi geldi bana

amacım asla sizi yargılamak değil.
tam bir aile olmak istiyorsunuz eksik kaldığınızı düşünüyorsunuz ve haklısınız da.
ancak şartlar böyle gelişmiş ve bunu kabullenip evliliğinizi güzelleştirmeye bakmalısınız.

nice insanlar var eşi aylarca yurtdışında kalıyor ama yaşamaya devam.
evlilik de bi şekilde devam.

siz kafanızdaki evliliği yaşayamadığınız için kendinize de eşinize de hayatı zorlaştırıyorsunuz bence.

eşinizin huylarını bilemem ama cinselliğe kendini pazarlamak gibi bakmanız yanlış. dışarıda süslenmek yerine eşiniz geleceği zaman süslenmek
hafta sonu sizi çok özleyen bir eşle vakit geçirmek güzel. çocuklar babayı özler siz de tabi. ama bu durumu avantaja çevirin. özlem giderin haftasonu surat yapmayın. isteksiz davranmayın. başa dönersek kafanızda bitirmelisiniz bazı şeyleri.

Iş değiştirmemesinde sebep ne?
Şirket içinde bile halledebilir diyorsunuz, madem kolay, iş değiştirmemesinin sebebi ne?
Maddi mi, alışkanlık mı, başka bir şey mi?

Şu an konuşulanlar yüzeysel şeyler.
Adamı eve bağlamaya çalışmak lazım da önce sorunun kaynağını bilmek lazım.
Sorun anlaşılırsa çözüme ulaşılır ancak.

Bende sizi haklı görüyorum verdiği vaadleri yerine getirmeli oda ilk başta mesleğini değiştirmekle olacak o ikizleri babayla büyütmek isteyeceksin senin baban niye babalık yapsın,
bazı kadınlar bunu kabullenmiş olabilir ama her kadında aynı değil bence ailecek herkese haber salın eşinin işi için mutlaka değişim olacaktır

Pazarlamak nedir ya,ne kadar itici bir kelime.
Daha once de bir bayan konu acmisti,kendimi f....e gibi hissediyorum esime bisey yaptirmak istedigimde cinselligi kullaniyorum.Tam hatirlayamadim ama kafa yapiniz o bayanla ayni sanirim.
Neyse asil soruna geleyim,boyle surat asip tavir yapicagina esini ikna etmeye calismayi denesen.Sakince konussan,cocuklarin ve kendinin esinin yoklugunda onu cok ozlediginizi soylesen.Belki ikna olabilir esin.

herkes secsebde srvilsende uzersinde uzulursunde

daha sizin bir konunuza daha şahit olmuştum ondada terapist bile demiş taktik geliştir erkeğini kendine bağla diye sizde hala aynı kafa ben ama bir şey vermem

adam evine çocuğuna karsına bağlı olmak için bir neden arar yani sizin bu sebepsiz kaprisleriniz yüzünden adam eve gelmek istemiyor dışarda çalışıyor olabilir

Aile terapisti sadece sen kadınlığını kullan demedi aile olun aynı evde yaşayın yoksa bişey yapamayız dedi
Ben de dinledim ve dediğini yapmaya çalıştım

Babası çocuklarımın başında olsun yanında olsun demek kaprisse ben kaprisliyim ama haftasonu babayı gördüklerindeki çırpınışları görseniz fikriniz aynı olur mu bilemiyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Valla 10 u 5 i bilmem kızlar ne kadar birlikte olursa eşin o kadar iyi ve sana bağlı birisi oluyor erkeğe giden yol o işten geçiyor :KK1::KK1::KK1:

Sen her türlü değişime uğramışsında eşin kendinden ödün vermemiş yani aslında resmen kandırılmışsın adamın keyfi yerinde ve senin 2 evliliğin nasıl da kandırıldın , üzüldom senin için ayrıcada çok mutsuzsun ve çocuklarda var ama babada ha var ha yok en büyük desteği ailenden alman gerekecek eşin ne kocalığı nede babalığı yerine getiriyor bundan sonrası iyi karar ilerisi için birşeyler değişecek mi acaba ?

En son ya bu işi hallet yada ben yokum dedim bilmiyorum tamam dedi ama öyle şeyler kırıldı ki artık

bence de sizin bahane bulmanız kolay gelior

Haklısınız iki çocuk kreşe babam getirip götürüyor annem ve babamla yaşıyorum boşanmış gibi hafta sonu gelen kocamın isteklerini karşılıyorum ve bahane bulmak çok kolay

Aile terapisti sadece sen kadınlığını kullan demedi aile olun aynı evde yaşayın yoksa bişey yapamayız dedi
Ben de dinledim ve dediğini yapmaya çalıştım

Babası çocuklarımın başında olsun yanında olsun demek kaprisse ben kaprisliyim ama haftasonu babayı gördüklerindeki çırpınışları görseniz fikriniz aynı olur mu bilemiyorum

Adamda sorumluluk duygusu yoksa ona 10cocukta yapsaniz bos o yuzden o adamdan sorumluluk beklemeyin

Ust kat komsumun esi rusya ya calismaya gidiyordu ve adam yilda sadece alti ay da bir geliyordu evine.
İkide cocuklari vardi.
Komsum adami yilda iki defa ve on gun gormesine ragmen o kadar askla bagliydi ki kocasina adi gecince gozleri parlardi.
Kocasi gelmeden bir hafta once baslardi hazirliga...
Bence adamin ustune cok gitmissiniz, siz bu sekilde davrandikca hergun huzursuzluk yasayacagim diye gelecegi varsa da gelmez bence.
Guzelce konusun, tatli dille her geldiginde guzelce karsilayin eminim sorunlariniz zamanla duzelecektir.

Ben en başta dedim bu şekilde yürütemem ben diye o da değiştireceğim ama üç ay dişini sık dedi evlenince seni bırakmaya kıyamam dedi en çok kızdığım da kandırmış olması

bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor diye düşündüm.

eşiniz yeterli fedakarlığı gösterememiş iş değiştirmemekle ya da aynı şirkette farklı bir pozisyona geçmemekle.
ancak siz de yeterince fedakarlık göstermiyorsunuz gibi geldi bana

amacım asla sizi yargılamak değil.
tam bir aile olmak istiyorsunuz eksik kaldığınızı düşünüyorsunuz ve haklısınız da.
ancak şartlar böyle gelişmiş ve bunu kabullenip evliliğinizi güzelleştirmeye bakmalısınız.

nice insanlar var eşi aylarca yurtdışında kalıyor ama yaşamaya devam.
evlilik de bi şekilde devam.

siz kafanızdaki evliliği yaşayamadığınız için kendinize de eşinize de hayatı zorlaştırıyorsunuz bence.

eşinizin huylarını bilemem ama cinselliğe kendini pazarlamak gibi bakmanız yanlış. dışarıda süslenmek yerine eşiniz geleceği zaman süslenmek
hafta sonu sizi çok özleyen bir eşle vakit geçirmek güzel. çocuklar babayı özler siz de tabi. ama bu durumu avantaja çevirin. özlem giderin haftasonu surat yapmayın. isteksiz davranmayın. başa dönersek kafanızda bitirmelisiniz bazı şeyleri.

Sağlık sorunlarım var iki de 11 aylık bebeğim... Yeteri kadar zorlanıyorum
Ve eşimle tek paylaşımım cinsellik yorgunum diye onun dışında bişey yapmak istemiyor bense bütün hafta onu beklemiş oluyorum

Bende sizi haklı görüyorum verdiği vaadleri yerine getirmeli oda ilk başta mesleğini değiştirmekle olacak o ikizleri babayla büyütmek isteyeceksin senin baban niye babalık yapsın,
bazı kadınlar bunu kabullenmiş olabilir ama her kadında aynı değil bence ailecek herkese haber salın eşinin işi için mutlaka değişim olacaktır

Birinin beni anladığını bilmek çok güzel

Pazarlamak nedir ya,ne kadar itici bir kelime.
Daha once de bir bayan konu acmisti,kendimi f....e gibi hissediyorum esime bisey yaptirmak istedigimde cinselligi kullaniyorum.Tam hatirlayamadim ama kafa yapiniz o bayanla ayni sanirim.
Neyse asil soruna geleyim,boyle surat asip tavir yapicagina esini ikna etmeye calismayi denesen.Sakince konussan,cocuklarin ve kendinin esinin yoklugunda onu cok ozlediginizi soylesen.Belki ikna olabilir esin.

Ben hiçbirini denemedim mi sanıyorsunuz 4 seneden bahsediyoruz

Kafa yapısına gelince sadece haftasonu cinsellik paylaşıp sonrasında boşanmış gibi kopuk yaşamayı kabullenemeyecek evlilikte aile birliğini cinsellikten önde tutan bir kafaya sahibim

Valla 10 u 5 i bilmem kızlar ne kadar birlikte olursa eşin o kadar iyi ve sana bağlı birisi oluyor erkeğe giden yol o işten geçiyor :KK1::KK1::KK1:

Bağlılıkta hiç bir sorun yok ki

Adamda sorumluluk duygusu yoksa ona 10cocukta yapsaniz bos o yuzden o adamdan sorumluluk beklemeyin

Ona göre sorumluluğunun bilincinde o yüzden gidiyor çalışıyor memnun değil ama çalışmak zorunda benden daha zor bir hayat yaşadığını düşünüyor
Az kazansın ama başımızda olsun

X