Çok mutsuzum bitkinim tükendim

8senelik evliyim nasıl anlatsam bilemiyorum ama çok mutsuzum içim acıyor cimri bir eşle mücadele veriyorum 8 senedir sürekli parasal yônden yada genelde herşeyden kavga ediyoruz bıktım artık 1 tane kızımız yavrumuz var her kavgamıza şahit her tartışmamişa şahit en çok ağrima giden bu en basiti bu akşam kızım markette suluk gördü istedi benimde üzerimde fazla param yok tu eve geldim eş kişisine benim boş şeylere verecek param yok git kendi paranla al dedi bana düşünebiliyormusunuz kızımın ihtiyacı olan birşeye boş şey diyor bebekken aldığı biberonla suluğu vardi gelmiş bana onları aldıkta ne oldu diyo kafayı yemek üzereyim artık ya bende tamam istemiyorum hiç bir şey dedim çay koymuştu iç kendin dedim çocuğu kucağıma aldım s... Gidin bu evden diyor hayvan herif herşeyi aileme anlatmak istiyorum biliyorum ki destek çıkıp yanımda olurlar ablamin yanına gidip hüngür hüngür ağlayıp anlatmaya ihtiyacım var ama cesaretim yok kızım babasız büyümesin istiyorum ama böyle de psikolojisine zarar veriyoruz anlatabileceğim bir burası vardı okuyana yorum yapana teşekkür ediyorum

Lütfen kötü yorum yapmayın moralim çok bozuk bunları ağlayarak yaziyorum lütfen...
siz çalışıyormusunuz yoksa evhanımımısınız

8senelik evliyim nasıl anlatsam bilemiyorum ama çok mutsuzum içim acıyor cimri bir eşle mücadele veriyorum 8 senedir sürekli parasal yônden yada genelde herşeyden kavga ediyoruz bıktım artık 1 tane kızımız yavrumuz var her kavgamıza şahit her tartışmamişa şahit en çok ağrima giden bu en basiti bu akşam kızım markette suluk gördü istedi benimde üzerimde fazla param yok tu eve geldim eş kişisine benim boş şeylere verecek param yok git kendi paranla al dedi bana düşünebiliyormusunuz kızımın ihtiyacı olan birşeye boş şey diyor bebekken aldığı biberonla suluğu vardi gelmiş bana onları aldıkta ne oldu diyo kafayı yemek üzereyim artık ya bende tamam istemiyorum hiç bir şey dedim çay koymuştu iç kendin dedim çocuğu kucağıma aldım s... Gidin bu evden diyor hayvan herif herşeyi aileme anlatmak istiyorum biliyorum ki destek çıkıp yanımda olurlar ablamin yanına gidip hüngür hüngür ağlayıp anlatmaya ihtiyacım var ama cesaretim yok kızım babasız büyümesin istiyorum ama böyle de psikolojisine zarar veriyoruz anlatabileceğim bir burası vardı okuyana yorum yapana teşekkür ediyorum

Lütfen kötü yorum yapmayın moralim çok bozuk bunları ağlayarak yaziyorum lütfen...
Kızına s...ktr çeken bir adam var ve siz babasız kalmasın diye duruyosunuz öyle mi? O kocasız kalamam olmasın? Kızınız ileride sizdende nefret edecek hiç şaşmaz hiç madur edebiyati yapmayin, bi 8 sene daha düsünün iyi gelir. Kiziniz büyür sonra senin icin katlandim demogojileriniz başlar , yazik bu cocuklara gercekten ya. Profilinizde avukat yaziyor mesleği salladiniz diye dusunuyorum bu sitede ögretmenlerden sonra avukatlarin bu konularini kaldiramam sanirim

bir psikologun sözü geldi aklıma; sürekli kavga ve küfürlerin oldugu evde yetişen çocukla,boşanmış ailenin coçuğu daha sağlıklı yetişirmiş.

Zamanında ben de bu tarz bir zırtapoza âşık olup salak gibi 2 sene ilişki yaşamıştım.o derece yaralayıcı bir özellik ki hâlâ bu tarz konuları okuyunca hırs basıyor.hayatımda kimseye el kaldırmamış insanım o kişiye kadın hâlimle, başıma ne gelirse diye düşünmeden saldırmıştım.o derece dolmuşum yıllarca.olayın içindeyken farkedemiyorsun.alışkanlık, yalnız kalma korkusu, manüpilasyon, eski 2 güzel günün hatrı, acaba ben mi yanlış anlıyorum iyi niyeti... bir sürü etken var.
İçınde iken suyun ne kadar bulanıklaştığı anlaşılamayabiliyor demekki.
Bu yüzden aklı başında, objektif bakan insanların ne gözlemlediği kişinin farketmeden kanıksadığı anormallikleri anlama noktasında önemli.

Çocuğa bile s.. gidin diyen baba.Bunlari duyması ne acı kıyamam inşallah farkında değildir. Ama simdi olmasasa ilerde olcak. Her cocuk babayla büyümek zorunda değil ama her çocuk huzurlu bi ortamda büyümek zorunda

X