Saç Kesim Şekilleri Çok seyrek saçlar için saç stili önerisi olan varmı?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

violetworld

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2017
356
235
35
Merhaba,

Saçımla ilgili birkaç konu açmıştım burada, ama şimdiki asıl derdim peruk takmadan önce son birkez kendi saçımla dolaşmanın bir yolunu bulmak. Genetik dökülmem var, 30 yaşındayım, hiçbirşeyle engelleyemiyorum 10 yıldır ve neticede aşırı seyrek bir hale geldi. Birazcık daha dökülse peruktan başka bir yol kalmıyor ama belki bir şekilde stillendirsem ön taraftakı kelliği gizlederek gezebilirim insanlar içinde?

Belki içinizde seyrek saçları (erkek tipi dökülme) en iyi nasıl şekillendirmek olur bileniniz var, lütfen önerilerinizi eksik etmeyin. Çok acı çekiyorum.

Çok geçmiş olsun,maşa ile hafif şekil verip tararsanız belki daha kabarık durur.Ya da kısa kestirip saç köpükleri ile hacim verebilirsiniz Pantene’nin saç kremi bu konuda iyi iş görüyor.Acaba saç ektirme imkanınız var mı?

Çok geçmiş olsun,maşa ile hafif şekil verip tararsanız belki daha kabarık durur.Ya da kısa kestirip saç köpükleri ile hacim verebilirsiniz Pantene’nin saç kremi bu konuda iyi iş görüyor.Acaba saç ektirme imkanınız var mı?
maalesef hiçbiri işe yaramıyor. Saçlarım çok cansız. Krem ve s. dahada cansızlaştırıyor hemen. Fön bile çok çekemiyorum ki.

Saç ekimi için arka kısımda yine az ya saçlarım.... :KK43:

Eklentiler

• IMG_20190621_162037331-01.jpeg
    IMG_20190621_162037331-01.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 517
maalesef hiçbiri işe yaramıyor. Saçlarım çok cansız. Krem ve s. dahada cansızlaştırıyor hemen. Fön bile çok çekemiyorum ki.

Ekledim ön kısmını yukarıda. Hepsini arkaya doğru tarayacağım ama önler şuan kısa

Çok cansız. Birde sıkı toplayıncada ağrıyor dipleri
Bence öndeki seyrek bölümler için topic diye bişey varya ondan kullanabilirsin.. Saçlarını zaten çok sıkı toplamamaya çalış çünkü sıkı toplama da önlerden açılmaya koparak dökülmeye neden olur.. Eğer saçlarının gürleşmesini istiyosan da çinko tableti iç ve her gece yatarken diplerine yılan yağı sür

O kadar da seyrek durmuyor tabi seyrek ama yani ben daha az saçın sanmıştım. Bu saça ince maşa yaparsanız iyice kabartıp kullanabilirsiniz.

X