Saç Kesim Şekilleri Çok seyrek saçlar için saç stili önerisi olan varmı?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Selam violet. Eski konularına bakıp geldim. Hemen hemen her konuda saçlarından bahsetmişsin. Evet biz kadınlar için saç çok önemli. Ve sen de demişsin ki bütün paramı yaptırdığım halde dökülmesi durmuyor. Uğraşmaktan yorulduysan kabullenmeyi deneyebilirsin belki. Benim de cildimle ilgili problemlerim var ama yıllar önce saldım. Sivilce izlerim var, bununla acimasizca dalga geçen arkadaşlarım oldu. Cilt doktorlari bu izler geçmez dediği için yüzüme nemlendirici dışında krem almıyorum, izler de umrumda değil. Makyajla da kapatmıyorum. Sen de ya peruk al, ya da sal gitsin.

Uzun yıllar onunla duruluyorum demişsin etki etmedi mi
Etki ediyordur herhalde, çünkü durulamadığım zamanda öğlene kadar saçımın forması duruyorsa, durularken gün sonuna kadar duruyor. Ama yinede kullanım süresi 24 saat :)

violetworld violetworld miracle serumu duydun mu? Bende tesadüfen burada bir konuda denk gelmiştim. Bir kellik forumunda erkek tipi saç dökülmesi için üyeler kolektif olarak geliştiriyorlar ama nasıl bir geliştirme. Bildiğin eczacı gibi etken maddeleri dozları çözünürlük oranlarını araştırmalar. Gün gün deneyip günlük tutmalar. Bence bahsi geçen mardin losyonu bu miracle'ın tarifiyle aynı. Bence bir araştır aklına yatarsa yapıp kullan çünkü kullanan herkes iyi sonuç almış gibi. Bir de bilimsel altyapısı var en azından.

Sığır iliğini ben denedim. Saçtan arındırması çok zordu ve herhangi bir gelişme gözlemlemedim saçımda. O yüzden önermiyorum. Onu sürmektense direk yemek daha faydalı olur muhtemelen

Miracle duydum evet, bende okudum o siteden bir sürü mantıklı görünen şeyler yazmışlar. Ama yinede risk edemedim o zamanlar. Belki düşünürüm denemeyi.

Bence bir dermatolojiye görün onlar uygun ilaçları kremleri söylerler zaten. Ne kadar erken giderseniz o kadar iyi.

Evet istiyorum görünmeyi. Bir kaç kez önceler gitmişdim ama, zaten cildimde yağlı, problemli. Hem saç derisi, hem cildimin yağlılığı için gideceğim gelecek hafta. Belki ilaç falanda verir.

Selam violet. Eski konularına bakıp geldim. Hemen hemen her konuda saçlarından bahsetmişsin. Evet biz kadınlar için saç çok önemli. Ve sen de demişsin ki bütün paramı yaptırdığım halde dökülmesi durmuyor. Uğraşmaktan yorulduysan kabullenmeyi deneyebilirsin belki. Benim de cildimle ilgili problemlerim var ama yıllar önce saldım. Sivilce izlerim var, bununla acimasizca dalga geçen arkadaşlarım oldu. Cilt doktorlari bu izler geçmez dediği için yüzüme nemlendirici dışında krem almıyorum, izler de umrumda değil. Makyajla da kapatmıyorum. Sen de ya peruk al, ya da sal gitsin.

Salmak çok zor :KK43: Salmadan önce yine birşeyleri denemek istiyorum... Oda olmazsa zaten başka çarem yokki.

Doğum kontrol ilacı kullanmayı denediniz mi ?
Dht ti 6 ayda tersine çeviriyor
Kullanmadım, hormonel ilaçlardan uzak durdum hep. Birde hep kullanılması lazımmış, o beni korkutuyor.

Kantaron yağı deneyebilirsin.denendi izler için :)

X