coraspin kullanan arkadaşlar ya da bilgisi olanlar

Selam canım. Gebelik bolumunde eski konulara yazılıyor muydu bilmiyorum ama bişey soracağım :KK22:

Coraspin kullanılirken ilişki yasak mi ? Coraspin bitince mi iliski başlıyor. Ya ben anlamadım ya da dr anlatamadi da.
İlişki ile alakası yok
Biz ilişkilerde girdik.
Haplar kullandım.

Merhabalar. Su an 28.haftadayim. 22.haftadan beri coraspin kullaniyorum. 32-33.haftaya kadar kullan dedi. Sizler de o haftalarda biraktiniz mi ilaci?

Merhabalar. Su an 28.haftadayim. 22.haftadan beri coraspin kullaniyorum. 32-33.haftaya kadar kullan dedi. Sizler de o haftalarda biraktiniz mi ilaci?
benim kanamam olduğu için 12. haftada bıraktım
hamile kalmadan önce başlamıştım

Bana doktorum doğuma kadar coraspin devam dedi. Clexane 0,4 te kullanıyorum. İki ayrı pıhtılaşma değerim var.
İlacın kağıdında son uç ay kullanılmaz yazıyor. Zararı olur mu bebeğime? Doğuma kadar kullanan var mı?

Bende kullanıyorum benim ecopirin ayni isi goruyo kan sulandiriyo bi sıkıntı olmaz korkma icmezsen bebeğe kan gitmez beslenemedigi için allah korusun kalbi durur ben kan pihtilasmasi hastasiyim sende de olabilir cnm bn gebe değilim kullanıyorum gebe kalınca bide kan sulandirici igneye basliycam inşallah günlük kesinlikle içmelisin bak

Bana doktorum doğuma kadar coraspin devam dedi. Clexane 0,4 te kullanıyorum. İki ayrı pıhtılaşma değerim var.
İlacın kağıdında son uç ay kullanılmaz yazıyor. Zararı olur mu bebeğime? Doğuma kadar kullanan var mı?
Genelde 34 32 36. Haftalarda kesiliyor sanırım igne korkma bişey olmaz doğuma kadar kullanan çok arkadaşım var

Genelde 34 32 36. Haftalarda kesiliyor sanırım igne korkma bişey olmaz doğuma kadar kullanan çok arkadaşım var
coraspini mi iğneyi mi doğuma kadar kadar kullananlar var anlayamadım Canım. İğne son güne kadar kullanan çok duydum da benim gibi doğuma kadar coraspin kullanan duymadım. İğne doğuma kadar coraspin birkaç gün önce kesilecek dedi . Genelde doktorlar erken kestiriyor coraspini. Son aylarda Bebeğe zararı var diye okudum Bi yerde . prospektüste son 3 ay hap kullanılmaz diyor korktum açıkcası. Ben bebeklerimi 4. 5. Ayda kaybettim cok eziyetler çektim inşallah bunu da kaybetmem. Cevabın için çok teşekkür ederi m

Son düzenleme:
Bende kullanıyorum benim ecopirin ayni isi goruyo kan sulandiriyo bi sıkıntı olmaz korkma icmezsen bebeğe kan gitmez beslenemedigi için allah korusun kalbi durur ben kan pihtilasmasi hastasiyim sende de olabilir cnm bn gebe değilim kullanıyorum gebe kalınca bide kan sulandirici igneye basliycam inşallah günlük kesinlikle içmelisin bak

Merhaba. Sizin hastalığınız nedir? Akciğer emboli var bende 6 ay sonra coraspine başlayabiliriz dedi doktor. Ecopirinle coraspine arasındaki farkı merak ettim ☺️

Hamile olup coraspin kullanan arkadaşlar dogurdunuzmu? Bebeklerin sagligi nasıl. ? Coraspin bebege zarar verdimi yada yan etkisi oldumu

Coraspirin bebeğe zarar vermez eğer pihtilasman varsa ve kullanmazsan o zaman zarar olur bebeğinin kalbi durur allah korusun gönül rahatlik ile icebilirsin coraspirin + kan sulandirici igne ile 9 ayı tamamlayan çok arkadaşım var

Cor aspin konusunda ciddi anlamda kafam çok karışik.gittiğim doktorum kesinlikle kullanma bebeklerde kalp anamolisi yapma riski var dedi.Kendisi acibademde prof melih atahan .çok güvendiğim bir hekim. Bende de pihtilaşma var şuan 11.haftadayim sadece 0.6lik kan sulandirici kullaniyorum cor aspin içmiyorum ..yabanci siteleri inceliyorum ilk 12 hafta cok zararliymiş ve 32. 33.haftadan sonra ciddi zararlari varmiş özellikle doguma yakin 38. Haftada fln kullanirsa bebekte ciddi sorunlar yaratiyormuş.simdi gel de iç bu kadar tehlikeliyken:KK43:acaba diyorum 12.haftadan sonra baslayip 32. Hafataya kadar kullansam mi diye düşünüyorum ..yoksa doktorumu mu dinlensem bir yandan da coraspimi destekleyen bir suru doktor var offff:KK53:

Bende 5+5 hamileyim canım dün bana da verdi dr ilk gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı günde 1 tane aliyorum

Ben gebeligimin başından beri coraspin kullandım bi zararı olsa vermezdi dr dogumuma 2 ay kala biraktirmisti.

X