Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

merhaba kızlar :) dr. ömer çoşkun 'un sitesinde okudum çörek otu yağı süt yapımını arttırıyormuş öyle yazıyordu yağın kullanım alanlarında... doğru yoldayız kızlar paylaşayım dedim:lepi:

merhaba kızlar :) dr. ömer çoşkun 'un sitesinde okudum çörek otu yağı süt yapımını arttırıyormuş öyle yazıyordu yağın kullanım alanlarında... doğru yoldayız kızlar paylaşayım dedim:lepi:

aaa çok iyiymiş yarın da adaçayı alıcamaklinialirimsmile

göbeği eritiyosa NO PROBLEM :eek:
ya bi de ben böyle göğüslerimi sıkıyorum yani kaslarımı 2 dk yaptım bugün acaba harekete geçirir mi byümesi için bilemedim ama olsun yapıyorum işte :kedi:
yahu tarçınlı kurabiyeciğim:KK70: şimdi bnm sırttan gelen bi ağrı böyle göğüslerimde de var bu mudur göğüs ağrısı ki olur mu ki yorum getirir misin ki :kedi:

Son düzenleme:
ben göğüs altımı hiç ölçmemiştim demin ölçtüm kaydirigubbakcemile3
73 geldi göğüs ölçüm hlaaa 83 offff bilmiyorumkismile

ya bi de ben böyle göğüslerimi sıkıyorum yani kaslarımı 2 dk yaptım bugün acaba harekete geçirir mi byümesi için bilemedim ama olsun yapıyorum işte :kedi:
yahu tarçınlı kurabiyeciğim:KK70: şimdi bnm sırttan gelen bi ağrı böyle göğüslerimde de var bu mudur göğüs ağrısı ki olur mu ki yorum getirir misin ki :kedi:
şimdi ergenlikte olduğum için göğüs ağrısı bliom ben kaydirigubbakcemile
sırtn ama genelde göğüs arkası yanı ağrıosa ve göğüslerin içten bi sancılanıosa bu büyüme ağrısı ablacım lülülülülülü bende oluo ama bnm tembeller yavaş büyüoo :lepi: yaşım 17 bu arada hihoyyyt

yaşıtz cnm bnm abla demene grk yok.. benm ergenlkten önce oluodu da htrlamıomzemuszemus

adaçayının zayıflatıcı etkisi varmış..o yüzden almadım ben..yoksa alıp onu da kullanacaktım delikafadulden

yok yaa... nerde... keşke olsa... ben deli gibi iştahlıyım bugünlerde. heran 49'un üstüne çıkabilirim. zor tutuyorum boğazımı valla. bıraksam 100 kilo olacağım. onca sene bir tabak çorbayla doyan ben ne hale geldim yaa. hep içim kazınıyor. senağlama

canım sen buz masajı yapıyordun değil mi? benim de önce sırtıma feci sancı vurmaya başladı sonra da gösüme ama memişlere değil. içerden sanki akciğerime bıçak saplıyolar gibi. eğer senin de öyleyse üşümeden oluyor o. buzu bırak ve kas gevşeltici sürüp ısıt. sonra gelip kalp krizi geçiriyorum kızlar diye yazma burda :roflol: çünkü kalbe yakın kaslarda da başlarsa kalp krizi geçiriyo gibi oluyor insan. ama tabi ki kalp krizi geçirmiyosun. sadece kaslarında spazm oluyor. kalp kasıyla alakası yok. ben sık sık üşüttüğüm için biliyorum bunlarım.

Merhaba arkadaşlar, Ben şerbetçi otunda bayağı gelişme göstermiştim. 84 ile başlamıştım. ama çok üzüldüğümde direk göğüslerden veriyorum. 85e çıktığımda bir süre üzücü olaylar yaşadım 83e geriledim. sonra 83'ten 88 e kadar çıktım. Ama bende bitkisel yağlar ve şerbetçi otu karışımı allerjik kaşıntı yaptı. Çok hassas tenliyim ben. bir yere çarpınca bile çarptığım yer beyaz beyaz kabarıp sonra geçiyor mesela o kadar hassas tenliyim. Allerjik kaşıntı yaraya döndü nerdeyse. 2 haftadır yapmıyordum. cm olarak gerileme oldumu farkında değilim ölçmemiştim. Ama bu çörekotu yağını tavsiye eden arkadaşa çok teşekkür ederim. Başlayalı 3 gün oldu. Büyüme açısından henüz bir ilerleme yok hala 88 ama allerjik kaşıntılarım bitti. Gece bile uyanıp uyuz gibi göğüslerimi kaşıyordum. O sorunum kalmadı. Birde gelişme gösterirse dahada çok teşekkür edicem arkadaşa. Bu arada ben çay olarak şerbetçi otu, melek otu, çemen tohumu, rezene ve adaçayından azar azar koyup çayda demleyip akşamları yemekten sonra bir defa içiyorum. Onuda belirtmek istedim. Hepimiz inşallah iyi sonuçlar alırız

ya ben bugün şerbetçi otu aldım, ada çayı aldım... göğüslerimi büyültmek için bunlarla napsam bilmiorm... çörekotu yağını kullanıorm ztn o yüzden şerbetçiotunu bi daha göğüslerime sürmek istemiorm açıkçası... ikisini kaynatsam çay olarak içsem etkisi olur heralde??

ya ben bugün şerbetçi otu aldım, ada çayı aldım... göğüslerimi büyültmek için bunlarla napsam bilmiorm... çörekotu yağını kullanıorm ztn o yüzden şerbetçiotunu bi daha göğüslerime sürmek istemiorm açıkçası... ikisini kaynatsam çay olarak içsem etkisi olur heralde??

bir bardak suya ikisindende birer tutam birer tutam koy, 2 dakika kadar kaynatıp içebilirsin canım

ama bak 70 zaten göğüs altı ölçünle ilgili. önemli olan cup. ve senin B cup olman lazım. sen istersen 90 yap göğüsleri gene 70 giyeceksin. ama DD cup olacak o zaman. tabi ben bizdeki çizelgeye göre konuşuyorum. ben pek anlamam sütyen işinden. benim de göğüs altı 70 cm. fark şu anda 11 cm. alt sınırda olduğu için 70 yada 75 olur herhalde bana B cup olması lazım ama ne bileyim bana da olmaz gibi geliyor. öff gidip bir yerde denesem mi acaba. müşteri ayağına yatıp kaydirigubbakcemile3 bende de hiç sütyen yok ki yaa. süytyenlerim var ama spor sütyenler ince süngerli ve cup'lı gibi değil değişik bir şey tarif edemem şimdi. yurt dışından almıştım. bazen onları takıyorum. büyük göstermiyor.

kızlar bazı yerlerde aradaki fark 6.5cm'den az ise A cup, 6.5 ile 11 arasında ise B cup falan yazıyor. ama ben bir yerde okumuştum, sırt ölçüsüne göre de değişiyor bu Cup'lar. Bir yerde ayrıntılı bi şekilde anlatmışlardı, 11cm'den yukarısı B Cup diyordu ve bence gerçekten 11 cm'den aşağısı hayatta B Cup'ı doldurmuyor. 11cm de anca doldurur işte. Benim bir sürü sütyenim olmuştur hepsi de B cup'tır.sadece 1 tanesi tam oluyor o da baya küçük bi kalıp. diğerlerinin hepsinde mutlaka boşluk kalıyor.(bu arada destekliler tabi) boşluk bazılarında dik dururken görünmese bile ,hafif eğilince ne kadar büyük olduğu anlaşılıyor:sinifsinif: bundan sonra sütyen alırken o tam olan sütyeni alıcam yanıma. size bir tasiye onlara ne deniyor bilmiyorum ama straplez gibi olan sütyenler daha büyük gösteriyor. üst kısımdan biraz göğüs görünüyor. diğerleri tamamen sarıyor göğsü, göğüs küçük olduğu için. bu arada benim fark 8cm mafoldumben

eet yaa straptezin duruşu küçük göğüslülerde hiç hoş değil ama arada çizgi oluşmuo ztn iyice ayırıolar:KK70::KK70:zemuszemus

kokusu kötü ki bunun.. ama tadı idare eder...:) kızlar bişe dicem ben kullandıımdan beri göğüs uçlarım çok belirginleşti.. bi de masaj yaparken çok ağrıo

Son düzenleme:
X