Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

kızlarbu arada bir şey farkettim. konuyu açan arkadaş kaşıntı yapıyor demiş. bende kaşıntı filan olmuyor hiç çörek otu yağını sürünce. herkeste oluyor mu?

benim de göğüs uçlarım belirginleşti =)

valla ben de olmadı.. benm göğüsleirm iki gündür ağrıo ama değişklk yok:KK43::gitme:

bende de kaşıntı gerilme falan hiç olmadı daha 8-9 gündür kullanıyorum ama demekki herkeste olmuyor:sm_confused: ya bu arada kızlar benim göğüslerim şişmeye acımaya başladı adetime 1 hafta var bundan mıdırki?CADIARZU

bende de kaşıntı gerilme falan hiç olmadı daha 8-9 gündür kullanıyorum ama demekki herkeste olmuyor:sm_confused: ya bu arada kızlar benim göğüslerim şişmeye acımaya başladı adetime 1 hafta var bundan mıdırki?CADIARZU

belki de büyüyordur, 1 hafta erken değil mi adet belirtileri için?
çörek otunu ilk kez dün gece sürdüm, bende dolgunluk yaptı.eminim çünkü sadece 1 göğsüme sürdüm, biri daha küçük. ve sürdüğüm diğerinden daha sertti, böyle daha dolu gibi sanki.

bir şey sorcam... çörek otu yağıyla masaj yapalı 4 gün falan oldu...bu akşam birşey farkettim, göğüslerimin üzerinde nokta nokta kırmızılıklar oluşmuş...Alerjik bir durum mudur acabaa ???

benimde emzirmeden dolayı çok berbat durumda göğüslerim..Bunu bende denemeyi düşünüyorum kızlar inşallah faydası olur..

kızlar ya ben serbetcı otunu kulllanıorm sabahlarıda onun verdgı kasntıyı gecrsn dıe sabahları bucorek otu yagını sursem nasl olur szce?

bu konuyu açan arkadaş bayadır yazmamış ya da görmedm ama merak ettim devam edip olumlu sonuç alıyor mu diye :)

--------------------------------------------------------------------------------

bir şey sorcam... çörek otu yağıyla masaj yapalı 4 gün falan oldu...bu akşam birşey farkettim, göğüslerimin üzerinde nokta nokta kırmızılıklar oluşmuş...Alerjik bir durum mudur acabaa ???

olabilir valla cnm... dikkatli ol..

bu konuyu açan arkadaş bayadır yazmamış ya da görmedm ama merak ettim devam edip olumlu sonuç alıyor mu diye :)

heaaa onu bende merk ediorm :)

çörek otunu ilk kez dün gece sürdüm, bende dolgunluk yaptı.eminim çünkü sadece 1 göğsüme sürdüm, biri daha küçük. ve sürdüğüm diğerinden daha sertti, böyle daha dolu gibi sanki.

ben de 3 gündür kullanıorm kesnlkle dolgunluk ve meme uçlarında belirginlk var

belki de büyüyordur, 1 hafta erken değil mi adet belirtileri için?

inş. ephotçum inş. büyüyordur:))) sevindim senin adına eğer benimkide adet yaklaştı diye değilse çörek otu gerçekten bir mucize kızlarrrr:eek: dolgunlaştırıyoralkisalkisalkis

iyi okuyun arkadaşlar , çörek otu yağını memelere sürmek göğüs kanseri hicrelerinin gelişmesine engel olurmuş !!! ayrıca benim kombine olarak uyguladığım çörekotu , mersin , portakal yağı kürüm 3 cm büyüme yaptı ama çok fena ağrıyo şuan göğüslerim.. reglim yaklaştı ondandır diyodum ama 1 haftadır böyle..
selam kızlarr bende aynı dertten muzdaripim daha hiç bişey denemedim ben bu çörek otundan hemen başlayayım dedşm ama şu arkadaşın msj da dikkatimi çekmedi değilgöğüs kanseri hücrelerini gelişmesine neden oluyormuş bilgisi olan varmı başkapaylaşırsanız çok sevinirimvereliniortak

selam kızlarr bende aynı dertten muzdaripim daha hiç bişey denemedim ben bu çörek otundan hemen başlayayım dedşm ama şu arkadaşın msj da dikkatimi çekmedi değilgöğüs kanseri hücrelerini gelişmesine neden oluyormuş bilgisi olan varmı başkapaylaşırsanız çok sevinirimvereliniortak

izabelle canım iyi okur musun o mesajı "neden olur" demiyor "engel olur" diyor. onu ben de görmüştüm internette. ama sanırım o dahili kullanımı ile ilgili bir şeydi.

izabelle canım iyi okur musun o mesajı "neden olur" demiyor "engel olur" diyor. onu ben de görmüştüm internette. ama sanırım o dahili kullanımı ile ilgili bir şeydi.
aaa çok pardon yaaa bende hemen başlayayım şu çörek otu yağınadelikafaduldendelikafadulden

X